Bug na khazad dum ?

#11
Oj pamiętasz tylko wykorzystywałeś Buga ( tak jak 3-5 innych osób z twojego teamu) i nie zgłosiłeś tego wiec udajesz głupiego, ze nie wiesz o co chodzi. Ja ci tylko pokazałem przykład jak bugujecie coś i nie pokazujecie tego na forum bo jest na wszą korzyść.
#12
(01-28-2021, 01:22 PM)ErtasekPL Wrote: Oj pamiętasz tylko wykorzystywałeś Buga ( tak jak 3-5 innych osób z twojego teamu) i nie zgłosiłeś tego wiec udajesz głupiego, ze nie wiesz o co chodzi. Ja ci tylko pokazałem przykład jak bugujecie coś i nie pokazujecie tego na forum bo jest na wszą korzyść.
Widzę że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja mocna strona. Spytałem czemu to nie było zgłoszone przez was że niby bugujemy coś. Co nie miało miejsca nawet ale próbujesz wcisnąć sobie bajeczkę bo jakby tak było to by dalej tak samo działało a coś nie działa... Inne rzeczy może ja i 2 osoby z mojego teamu prędzej bugowalismy , za co dostaliśmy odrazu najsurowsza karę czyli delete i ban na IP. Ale to było na poprzedniej edycji zostaliśmy ukarani a wy co chwila bugujecie, na poprzedniej edycji też i coś nie widać delete. A nie wspomne o tym że jeden z waszych "Rycerzy" odsprzedał Ci skina, bo sam mówiłeś że im za niego zapłaciłeś więc myślę że jak najdzie nas taka chęć abyś zniknął to będziemy nawet i miesiąc co godzinę spamować administracji że łamany jest regulamin i dostaniesz ty delete jak i osoba która wzięła od ciebie kasę za udostępnienie priv skina (tak bo skiną teamowego też nie można odsprzedać za kasę, ponieważ działa to jak priv skin) z mojej strony to tyle. Masz wyjaśnione wszystko, jeżeli nie zrozumiesz czegoś to poproś ludzi na forum żeby Ci przetłumaczyli litera po literze
(This post was last modified: 01-28-2021, 02:37 PM by ErtasekPL.)
#13
Dobra dawaj mi delete czekam na niego, jak nie znasz prawdy to się nie odzywaj na ten tamat, ale jezeli uwazasz, ze tak bylo jak piszesz to spamujcie administracji (widzę, ze to jedyny sposob, aby was wysluchali, skoro tylko spamem cos mozecie zdzialac xD, wiekszosc rzeczy za jakie dostajemy bana badz zglaszacie nas to po prostu sa male rzeczy za, ktore normalnie nie ma bana np. Leonardo ban na 3 dni za to, że wszedl do pz z pk (nigdy to nie było banowane, ani nie bylo uwazane za buga sam ARA tak pisal) a jednak widze, że jak sie pospamuje administracji powkurwia ich to od razu ban poleci bo im sie juz odechciewa i chca miec spokoj tak samo bylo z banem za "Irytowanie administracji" bo sie splakaliscie i Arze braliscie truliscie dupe, zebysmy bana dostali widac jak ten server dziala wielkie XD dla was i administracji). A co do tego delete to dawaj czekam, aż go dostane Big Grin (rzucam Ci wyzwanie), abyś postarał sie o delete dla mnie. Jezeli dostane tego delete to bedzie pokazywac tylko to jak administracja jest po waszej stronie, bo nie moge dostac bana za to co jest zgodne z regulaminem. I jak latwo zalatwic komus bana/delete spamujac administracji i wkurzajac ich xD.
(This post was last modified: 01-28-2021, 03:45 PM by Karmazyn.)
#14
(01-28-2021, 02:30 PM)ErtasekPL Wrote: Dobra dawaj mi delete czekam na niego, jak nie znasz prawdy to się nie odzywaj na ten tamat, ale jezeli uwazasz, ze tak bylo jak piszesz to spamujcie administracji (widzę, ze to jedyny sposob, aby was wysluchali, skoro tylko spamem cos mozecie zdzialac xD, wiekszosc rzeczy za jakie dostajemy bana badz zglaszacie nas to po prostu sa male rzeczy za, ktore normalnie nie ma bana np. Leonardo ban na 3 dni za to, że wszedl do pz z pk (nigdy to nie było banowane, ani nie bylo uwazane za buga sam ARA tak pisal) a jednak widze, że jak sie pospamuje administracji powkurwia ich to od razu ban poleci bo im sie juz odechciewa i chca miec spokoj tak samo bylo z banem za "Irytowanie administracji" bo sie splakaliscie i Arze braliscie truliscie dupe, zebysmy bana dostali widac jak ten server dziala wielkie XD dla was i administracji). A co do tego delete to dawaj czekam, aż go dostane Big Grin (rzucam Ci wyzwanie), abyś postarał sie o delete dla mnie. Jezeli dostane tego delete to bedzie pokazywac tylko to jak administracja jest po waszej stronie, bo nie moge dostac bana za to co jest zgodne z regulaminem. I jak latwo zalatwic komus bana/delete spamujac administracji i wkurzajac ich xD.
Po 1. To pisał na poprzedniej edycji że nie jest uważane za buga wchodzenie z pk do pz. Za irytowanie z tego co wiem to coś do niego pisaliście nie wiem co, nie obchodzi mnie zbytnio to.  Po 3. Czemu piszesz ciągle o sobie jak o osobie trzeciej xd. Po 4. Proszę oto kawałek z regulaminu :    1) d) Offering account data to other players or accepting other players account data ("account-trading/sharing").
2) 
 b) Advertising

Advertising brands, products or services of third parties, content which is not related to the game server, or attempts to make trades for real money or content on another server.
. Za to np można delet wyłapać.
(This post was last modified: 01-28-2021, 04:31 PM by ErtasekPL.)
#15
Ależ oczywiście, że można ale daj mi jakiś dowód, że tak było zrobione ciekaw jestem skąd go weżmiesz hmm.
Po 1. To pisał na poprzedniej edycji że nie jest uważane za buga wchodzenie z pk do pz. - i od tamtej edycji nie pisał, że to się zmieniło, ale oczywiście osoby z naszego teamu dostały za to bana np. Leonardo i Trufla. Ale ty nie dostałeś jak z psów z pk wszedłeś do pz.
Za irytowanie z tego co wiem to coś do niego pisaliście nie wiem co, nie obchodzi mnie zbytnio to. <- wy płakaliście o to, że zabijamy was ciągle.
" Zabijaliscie każdego kogo popadnie irytowało mnie to bo gracze pisali że grać nie może nikt a to idzie pod utrudnianie ludziom gry. " <- od Ary dlatego, że płakaliście o to, że was zabijamy dostaliśmy bana xD (płaczki), może z 3-4 osoby jeszcze randomowo padły. Żeby na serverze pvp nie można było zabijać ludzi ( z przeciwnej gildii), bo płaczą, że padają ciagle i ban za to xD. Więc wychodzi na to, że wystarczy po wkurwiać administracje i "płakać" im o coś ciągle na PRIV, bo mało rzeczy rozwiązujecie na forum. Każdy ban jaki dostaliśmy to było PRYWATNIE załatwione przez was (prócz bana Trufil). Więc troche żenujące jest to, że tak ciągle płaczecie i trujecie administracji dupe i to my dostajemy przez to jeszcze xD. Fajny server fajni ludzie
#16
chłopcze skoro jest napisane że "GRACZE" pisali to NIE musi odnosić się do nas to po 1.
po 2 dostaliście to za irytowanie czyli to WASZA wina że ich IRYTOWALIŚCIE.
po 3 skoro była taka akcja jak pisałeś poprzednio o zabijaniu przez defenderów POD bramą khazad to WSTAW ss'a i to po prostu udowodnij by mogło być to naprawione.
po 4 Uważaj co piszesz bo to forum publiczne a twoje prywatne i powiem to tylko raz. Jesteś tu TYLKO członkiem tej społeczności i NIC więcej więc radzę ci po prostu zachowuj się bo robisz sceny a nie potrafisz NIC udowodnić.
próżne pisanie typu "wy robiliście to i to a płakanie o to" jest bez sensu, też tak mogę. "Na poprzedniej Edycji wykorzystywałeś buga z PZ i teleportowałeś się co chwile do temple " bez dowodów nic nie zrobisz a pisanie po próżni odstaw bo ci nie wychodzi jak należy nawet.

Dziękuję i Pozdrawiam
Lord Grim
#17
Widzę, że podwładny nie wie już co odpisać to właściciel za niego pisze. To forum publiczne mogę pisać co chce. Chciałem napisać o tamtym i tamtym to napisałem proste jak się nie podoba to nie czytaj.
#18
(01-28-2021, 06:04 PM)ErtasekPL Wrote: Widzę, że podwładny nie wie już co odpisać to właściciel za niego pisze. To forum publiczne mogę pisać co chce. Chciałem napisać o tamtym i tamtym to napisałem proste jak się nie podoba to nie czytaj.
A to on jest właścicielem czegoś tu? Smile to fajnie wiedzieć z tego miejsca gratuluję ci grim.
A co do tego czy mam jak ci udowodnić to że im płaciłeś hmm myślę że jedna za młoda osobę macie w teamie która się podpuscilo i napisała co nieco i się to nagrało xd. I można sprawdzić IP logowania itd jeżeli chodzi o sharowanie kont
#19
To to zrób wreszcie, a nie tylko potrafisz pisać na ten temat. To jak robisz to czy nadal będziesz tylko pierdolil i pierdolil?
#20
(01-28-2021, 07:28 PM)ErtasekPL Wrote: To to zrób wreszcie, a nie tylko potrafisz pisać na ten temat. To jak robisz to czy nadal będziesz tylko pierdolil i pierdolil?
Ale po co? Nie stanowisz dla mnie zagrożenia żadnego :/ poczytaj komentarze wyżej może coś dotrze do ciebie