Bug na khazad dum ?

#2
Ty to naprawdę jestes tepy...
Uważasz za wykorzystywanie buga to ze na górze nie ma mobkow które bija ludzi z pztem?
To juz wina ary ze nie dodal tam mobkow!
#3
jaki bug nie moja wida ze tam defendera nie ma ???
#4
Nie chce mi się z wami dzieci dyskutować ehh. Aragorn sam kazał wstawić tutaj więc myślę że nie ma co komentować tego tematu i zaśmiecać wiadomościami durnymi ehh.
#5
(01-26-2021, 08:39 PM)Trufla Wrote: Ty to naprawdę jestes tepy...
Uważasz za wykorzystywanie buga to ze na górze nie ma mobkow które bija ludzi z pztem?
To juz wina ary ze nie dodal tam mobkow!
czyli ze jak przykladowo klonuje itemy to tez jest wina ary ze nie zapisal serwera?
#6
porównujesz klonowanie itemow do zabijania na khazad? XD
Wiesz to juz raczej nie jego wina ze nie ma tam mobka to co miał zrobić? Podbiec pod mobka specjalnie zebyscie nie plakali?XD
(This post was last modified: 01-27-2021, 08:23 PM by Ronnix.)
#7
Z tego co wiem to npc Golin na samym poczatku przygody w khazad pisze nam ze zabijanie w khazad jest karane smiercia przez defenderow. Takie sa zasady tego miasta. a wy zabijajac bez konsekwencji wykorzystujecie buga. Rozumiesz?

Edit:

kazdy rozmowe z tym npc odbyl bynajmniej  raz, bo wiadomo przy bramie npc fili nas kieruje do Golina, wiec z ciekawosci z nim gadamy nim zapuscimy sie dalej, wiec taki gracz na 1kk napewno wiedzial co robi stojac w tym miejscu i automatycznie atakujac.

   
#8
(01-27-2021, 08:04 PM)Ronnix Wrote: Z tego co wiem to npc Golin na samym poczatku przygody w khazad pisze nam ze zabijanie w khazad jest karane smiercia przez defenderow. Takie sa zasady tego miasta. a wy zabijajac bez konsekwencji wykorzystujecie buga. Rozumiesz?

Edit:

kazdy rozmowe z tym npc odbyl bynajmniej  raz, bo wiadomo przy bramie npc fili nas kieruje do Golina, wiec z ciekawosci z nim gadamy nim zapuscimy sie dalej, wiec taki gracz na 1kk napewno wiedzial co robi stojac w tym miejscu i automatycznie atakujac.
Masz rację, ale jak widać co niektórych regulamin nie dotyczy i jest tzw. "robta co chceta" ja umywam ręce najwyżej jak będzie za dużo skarg to napiszemy graczom że to jest wina graczy że nie zgłosili. Ale tutaj się narzuca pytanie do administracji czy donatelo i reszta nie są też zwykłymi graczami? Przecież zabijając już jedna osobę bez poniesienia konsekwencji "śmierci" powinni zgłosić to na forum albo do administracji że istnieje takie miejsce gdzie nic nam Defenderzy nie robią. A nie zgłoszenie takiej informacji wiąże się z tym że wykorzystują błąd "gry, administracji,"
(This post was last modified: 01-28-2021, 02:37 PM by ErtasekPL.)
#9
Czyli mówisz, że jak w tamtej edycji biegaliście pod khazad dum i expiliście tam i czekaliście, aż was zabijemy, żeby defendery zaatakowały nas przez MURY KHAZAD DUM, gdzie to nie jest jeszcze KHAZAD DUM to nie był bug i mogliście tak robić, że moby, które mają bronić KHAZAD DUM, a nie jego okolice biły przez ściany i kilka kratek od KHAZAD DUM? To już nie jest wykorzystywanie buga? "jeżeli zaatakujesz kogos w stolicy", a tamto jest przed "STOLICĄ". Więc co Ty pierdolisz o bezkarności skoro to was nie banują za to co robicie. xD beka z was i przestańcie płakać wreszcie o wszystko bo to się robi nudne.
#10
(01-28-2021, 10:06 AM)ErtasekPL Wrote: Czyli mówisz, że jak w tamtej edycji biegaliście pod khazad dum i expiliście tam i czekaliście, aż was zabijemy, żeby defendery zaatakowały nas przez MURY KHAZAD DUM, gdzie to nie jest jeszcze KHAZAD DUM to nie był bug i mogliście tak robić, że moby, które mają bronić KHAZAD DUM, a nie jego okolice biły przez ściany i kilka kratek od KHAZAD DUM? To już nie jest wykorzystywanie buga? "jeżeli zaatakujesz kogos w stolicy", a tamto jest przed  "STOLICĄ". Więc co Ty pierdolisz o bezkarności skoro to was nie banują za to co robicie. xD beka z was i przestańcie płakać wreszcie o wszystko bo to się robi nudne.
Jedyny płacz właśnie ty zacząłeś wylewać tą opowieścią, nie pamiętam takiej sytuacji żeby Defenderzy zabijali kogoś przed brama. I z tego co przejrzałem forum to tego nie zgłosiliście. A tutaj jak widzisz wytłumaczyłem w komentarzu co traktuje się jako wykorzystanie buga i nie zgłoszenie tego... Co innego jakbyś po zabiciu zgłosił że w tym i tym miejscu nie pilnują Defenderzy. Teraz rozumiesz?