cos poszlo nie tak

#11
Przecież od dawna wiadomo, że godliki to same zjeby genetyczne, co 24h/7 siedzą na serwie i mają sieczkę w bani, nic więcej,z takimi się nie dyskutuje nawet tylko olewa ciepłym moczem takich imbecyli, bo jak dyskutujesz z debilem to prędzej czy później sprowadzi cie on na swój poziom czyli 0, jak czytam tego limitlessa posty to mam ochotę wziąć słownik i walić go nim po tym pustym łbie, a co do Ary to wiadomo że tylko hajs się liczy, te godlajki wymieniają sie sobie charami z priv skinem już od dawna i nie mają deletów za to Big Grin ,z niektórych z was to ogólnie mam beke, że liżecie im rowa tylko po to żeby grać na tym otsiku hehe, pozdro i nie polecam serwa tego
Reply
(This post was last modified: 11-06-2020, 09:49 PM by NoName.)
#12
XDD ty chyba 1 pszestales grac tutaj to czego sie udzielasz a po 1 to nie twója sprawa jak wydasz kase to bendziesz jak grim i dasz rade wszystko zrobic nie moja wina ze kasa to jest numer 1 tutaj takie server takie zycie




TAKIE HUSSARS BYLI KOZAKAMI I NIE BYLO RYWALI A TERAZ WBILI GODLIKE I JUZ SIE ODECHCEWA GRAC TO NIEZLY JESTESCIE POLECAM ZROBIC REKRUTACJE DO HUSSARS ZEBY DALEJ MIEC TAKI TEAM I CHUJA ZROBIC xdd



A co do tego ze jestem 24/7 to nie powinno cie to interesowac idz tam grac w monecraft dzieciaku jebany co tylko umi wyzywac bo nie umiem 100% polskiego a po 1 to tak nie umiem i sie staram ogarnac ale 17 lat w uk to lada wyzwanie jak uczylem sie angielskiego a nie polskiego  to GG 



„Oto mi rycerz! Kopia u toku,
Z ramion mu skrzydła płyną sokole!
Odwaga w piersiach, męstwo gra w oku,
Szyszak jak gwiazda błyszczy na czole!
Zawsze zwycięski zastęp tych wojów,
Do dawnych synów podobny Sparty,
Wśród tylu bitew i krwawych znojów,
Jak mur z żelaza stał nieprzeparty!
A kiedy gnuśność nami owładła,
To i Husarya wtedy upadła!”


To niezly opis pasuje wam jak chuj ale wtym prawdy >0 GG.GZ
Reply
#13
Dalej Cię boli, że grasz na martwym serverze i myślisz, że jesteś pro graczem tego otsa?
Reply
#14
nie ale lubie byc top 1 a czemu by nie nawet na dead ots
Reply
#15
To tak jakbyś zorganizował konkurs w który byś wygrał, powodzenia XD
Reply
#16
Poległ król, niech żyje król

Pozdrawiam Nane, Vaizena no i oczywiscie moxiego pozdro wariaty
Reply
(This post was last modified: 11-13-2020, 07:13 PM by Ronnix.)
#17
generalnie temat zalozylem po to aby uswiadomic wam(tym co daja na ots wiecej i tym co mniej, generalnie wszystkim) ze pvp na tym ots polega na tym ze ten kto da wiecej, bardziej wesprze are w danym momencie, ten te pvp wygra....Ja zjawilem sie z nikad...zaczelem gre jak kazdy inny...ale ja mam cos takiego w tibii ze zawsze chcial;em byc dobry...kazdy chyba ma cos takiego ze chce grac w gre na tym samym poziomie badz lepszym niz inni...kazdy chce byc dobry rowny badz lepszy od innych...stad zawsze pada pytanie od nowych graczy kim najlepiej grac, bo kazdy chce z zcasem rywalizowac na tym samym poziomie badz lepszym jesli jest taka opcja....i w moim przypadku taka opcja sie pojawila.....raz drugi trzeci zostalem oszukany przez graczy wczesniej tu grajacych...niektorzy wiedza ze pisze o nich....zaczelem grac jak sie okazalo na krotko przed restartem ots, pisze jak sie okazalo, bo oczywiscie bylem ciagle uswiadamiany ze nie bedzie restartu, wiec gromadzilem itemki i umacnialem swoja pozycje, ale okazalo sie w koncu ze bedzie restart, poniewaz dwa najtezniejsze mozgi tego otsa wprowadzily na tyle duzo zmian na beta testach tego otsa ze nie byli w stanie przeniesc bazy danych na oficjany serwer. Nie bede pisal o tym co wtedy stracilem, bo nie o to tu chodzi, to jest nie wazne, bo jest wiele osob co wtedy stracili, ja wiekszosc kupilem. Ci co mnie znaja z gry pytali za kazdym razem czy nie szkoda mi kasy..wtedy odpowiadalem ze nie, bo myslalem ze moja kasa jest inwestowana w rozwuj tego serwera....a okazuje sie ze niestety jedynym rozwojem tego ots jest zmiana skryptow...liczb...z wieszkszych na mniejsze...prywatnych skinow...i tak dalej....przykre...bo to sa duze pieniadze....nawet dziecko mogloby wymyslic jakis quest..cdn

       

prosze nie pisac do Kasi
Reply