cos poszlo nie tak

(This post was last modified: 11-04-2020, 10:10 PM by Ronnix.)
#1
Material ktory za chwile nizej przedstawie niema na celu wywolac jakichkolwiek wojen lub zaburzen psychicznych jak by co...


jedyne co ma na celu to usiwadomienie moich znajomych ktorzy grali wraz ze mna na tym ots i wspierali go, jak ja mentalnie i donacjami, by zwyczajnie rozpatrzyli swoja decyzje propo wspierania swa wlasna osoba tego otsa..w nastepnych edycjach...przedstwawiam wam ss z rozmowy z aragornem, ktora przeprowadzilem zanim dalem delete. Oby ta rozmowa byla dla was potwierdzeniem tego ze na tym ots wygrac moze tylko jeden...

   


ajj nie to....

   

   

pozwole sobie podzielic ten post na 2

reszta posta jutro..jak bog da
Reply
#2
mnie na nastepnej edycji nie bedzie Big Grin
Reply
#3
Ja zapewne klasycznie zagram na next z sentymentu, ale od zawsze tak było, że kasa wygrywała. Kto dał więcej - miał więcej na tym serwerze. Grasz tyle czasu i jeszcze się o tym nie przekonałeś? Big Grin
Reply
(This post was last modified: 11-05-2020, 02:02 PM by NoName.)
#4

PO 1 to tak ja pisalem ale takie dostalem info a po 2 to jak to do inny typ z chatu pisalem bo sie pyta kiedy reset to daje mu w 50% info ze tym dniu moze byc reset a nie powiedailem ze bendzie a po 3 nie chce zeby kazdy dostal bana tylko zeby tu grali a po 4 to XDD
Reply
#5
(11-05-2020, 12:15 PM)Limitless Wrote:
PO 1 to tak ja pisalem ale takie dostalem info a po 2 to jak to do inny typ z chatu pisalem bo sie pyta kiedy reset to daje mu w 50% info ze tym dniu moze byc reset a nie powiedailem ze bendzie a po 3 nie chce zeby kazdy dostal bana tylko zeby tu grali a po 4 to XDD
"a po 2 to jak to do inny typ z chatu pisalem bo sie pyta kiedy reset to daje mu w 50% info ze tym dniu moze byc reset a nie powiedailem ze bendzie" ale pisales wiec po co sie tlumaczysz ?? ;/ winny sie tlumaczy skoro ma ss ze napisales takie cos to powinienes zostac ukarany jak kazdy ... a nie moze ciebie nie bedzie karal bo ty przeciez z buta ss zaniosles mu do domu Tongue
Reply
(This post was last modified: 11-05-2020, 05:23 PM by NoName.)
#6
a co ty sie udzielasz jak ty nawet nie grasz tu XD



Jak by sie nie bugowalo pp to dalej bys byl w topce
Reply
#7
(11-05-2020, 04:36 PM)Limitless Wrote: a co ty sie udzielasz jak ty nawet nie grasz tu XD



Jak by sie nie bugowalo pp to dalej bys byl w topce
a czy ja musze grac , zebym mogl sie wypowiedziec w tym temacie ? Big Grin po 1. a po 2 jezeli Hubert informuje ze jezeli ktos bedzie pisal innej osobie nieprawde o resecie postaci to z miejsca delete Smile a u ciebie ciapciaku pierdolony nie widac zebys rozumial co sie do ciebie pisze . dlatego od dlugiego czasu nawet nie wchodzilem z toba w jakas dluzsza konwersacje bo oczy mnie bola jak czytam twoje odpowiedzi (ze wzgledow bledow w pisownii) i tez dlatego ze tobie pisze sie jedno a ty w innym temacie odpisujesz .
Reply
(This post was last modified: 11-05-2020, 05:47 PM by Murzyn.)
#8
oni i tak wydali za duzo siana zeby mogli dostac bana nawet jakby jakims cudem dostal ktorys z nich to by mieli unbana po kilku godzinach
Reply
#9
XDDDD
Reply
(This post was last modified: 11-06-2020, 03:10 PM by Karmazyn.)
#10
(11-05-2020, 05:49 PM)Limitless Wrote: XDDDD
to jest wlasnie pokazywanie jakim  IQ dysponujesz Tongue
Reply