oddaj plan na barrels do garetta

#11
ktos ma jakis pomysl...?
#12
przejdź się może jeszcze raz po wszystkich NPC z pirate IV.
Może któryś dialog masz niedokończony
[Image: elo-sing.png]
#13
sprawdz po resecie serwera jezeli dalej bedzie ten bug to poczekasz sobie 2 miesiace moze wiecej Smile
(This post was last modified: 04-20-2021, 07:26 PM by majkowaty.)
#14
wlasnie pochodzilem po wszystkich i nic nie moge dalej zrobic, reset juz byl kilka razy tez nie pomoglo ;/.

Nawet to jebane 500 mango oddalem temu cieciowi chuj wie co za to dostalem natomiast nic to nie pomoglo, baltazar dalej kaze mi spierdalac a garett chce mi shardy ulepszac tylko, ja pytam o beczki to nic sie nie dzieje...
#15
A to masz fail misje na beczki ale kontynuowac act mozna tylko nie mozna zroboc beczek
(This post was last modified: 04-21-2021, 10:18 AM by Manggo.)
#16
Barbarossa potrzebuje pustych beczek i wspomina o Baltazarze, więc walisz do niego a on spłaca dług (favor) - dostałeś plan teraz ten plan masz w bp (początkowo w purchase ale przerzucasz) i walisz do Garetta i tak wygląda z nim dialog *screen shot*

Pytanie czy przedtem robiłeś wszystkie questy u Matta? Ostatecznie zostałeś skierowany do Barbarossy, a ten oczekuje od Ciebie 20 (chyba) beczek.
Odnoszę wrażenie, że przeskoczyłeś jakiś moment np. nie zabiłeś dark beast
[Image: elo-sing.png]
#17
hejo, dzieki za info ale robilem wszystko wedle poradnika, wyslano mnie po plan do baltazara, za przysluge dal mi go za darmo i skierowalem sie do garetta, tam juz jedynie co to chce ode mnie shardy do broni, nigdy nie zagadal "widze ze masz plan...". Pisalem z ara kazal mi oddac te 20 beczek i zobaczyc co sie stanie, jestem w drodze powrotnej do garetta, moze pyknie ale obawiam sie ze nie... Zrobilem wszystkie questy u matta, dark beasty i matka rowniez ubite.
#18
no nic rób nowego chara  Big Grin
[Image: elo-sing.png]
(This post was last modified: 04-21-2021, 09:56 PM by majkowaty.)
#19
Dalej to samo, oddalem 20 beczek wrocilem do garetta i jedynie

22:56 Majtekx [602216]: hi
22:56 Garett: Witaj, przyjacielu! Czy chcesz zamienic shards?
22:56 Majtekx [602216]: beczka
22:56 Majtekx [602216]: beczki
22:56 Garett: What do you want from me?
22:56 Majtekx [602216]: plan

Teraz mam zeby oddac 50 grzybkow ale co to da...

Ara prosil zebym wrzucil, wiec wrzucam

moge tworzyc beczki ropy - najpierw mam beczki i grzybki 


   

Teraz sobie juz wytworzylem 50 beczek ropy

   

Lece do baltazara, kaze mi spierdalac : 

   

Nastepnie wracam do pijanego garetta z nadzieja ze wytrzezwial

   


Act 4 mam done, mimo to dalej nie moge robic beczek 

   
(This post was last modified: 04-26-2021, 11:06 PM by bluegift.)
#20
Z niewiadomego mi powodu nie zapisał Ci się progress questu u Grega.
Spróbuj znowu pójść do Garetta, powinien pisać "Witaj! Slyszalem ze poszukujesz broni dla wielkiego Billa ktora pomoze mu w walce z szkieletami to prawda?"