oddaj plan na barrels do garetta

#1
Witam!

Otrzymalem plan na beczki od baltazara ( za przysluge). Niestety gdy podbilem do garetta to zapytal sie mnie czy chce wymienic shardy. Probowalem pisac hi yes, hi barrels itd ale bez zadnego skutku. Plan mam przy sobie nie w purse. Myslalem ze po resecie sie cos zmieni ale reset byl wczoraj a tutaj zadnych zmian.

13:28 Majtekx [578583]: hi
13:28 Garett: Witaj, przyjacielu! Czy chcesz zamienic shards?
13:28 Majtekx [578583]: tak
13:28 Majtekx [578583]: yes
13:28 Majtekx [578583]: plan of barrels
13:28 Garett: What do you want from me?
13:28 Majtekx [578583]: barrels
13:28 Garett: What do you want from me?
13:28 Majtekx [578583]: beczka


Bylem ponownie u baltazara, kazal mi "zejsc z oczu"

Bylem ponownie u barbossy, chce zebym przyniosl mu 20 beczek, moge je od kogos kupic ale to nie zmieni faktu ze nie bede mogl ich nigdy wytwarzac wiec nie ma to sensu. 

Czy spotkal sie ktos kiedys z czyms takim?
#2
hmmm bylo brac level..czy cos innego...

Widocznie opcja z przysluga jest nie dopracowana...
#3
W poradniku bylo napisane ze warto wziac przysluge, nie wiedzialem ze mozna to potem kupic od niego, dowiedzialem sie juz w trakcie po tym jak juz wybralem nagrode.
#4
Hmm pierwszy raz słyszę o takim bugu napisz do white albo ary na pw
#5
pisalem to Ary to mi kazal zrobic temat na forum xd...
#6
Jest szansa, że jak masz misje u Barbarosy co ci mówi, żebyś przyniósł mu beczki (jak wtedy ci kaze isc do baltazara) i masz je przy sobie i nigdzie nie idziesz tylko od razu mu oddajesz te puste beczki to jak pojdzesz do baltazara po ten plan to wtedy plan zostaje u ciebie i nie mozesz tworzyc beczek za axe bo ominales tego ziomeczka w misjach. Kiedyś pisałem o tym na forum jako bug.
#7
Nie oddawalem beczek do barbossy, bylem u niego po tym i kazal mi przyniesc 20 beczek, nie zrobilem tego z wiadomych przyczyn, nawet jak oddam te 20 beczek to fabula pojdzie dalej a ja nie bede mogl nigdy wykonywac beczek Wink

W sumie to nawet nie wiem jak wyglada pusta beczka bo nigdy nie mialem ani jednej Big Grin
#8
robilem tego questa kilka dni przed toba i wszystko mi normalnie dzialalo
#9
(04-17-2021, 01:44 PM)majkowaty Wrote: pisalem to Ary to mi kazal zrobic temat na forum xd...
oj byczq to naprawia to moze za 2 miesiace przy kolejnym update administracja bardzo sie interesuje tym serwerem takze nie liczylbym na szybka naprawe
pozdro z fartem
(This post was last modified: 04-18-2021, 12:19 AM by ErtasekPL.)
#10
Aż nie wierzę, ale zgodzę się z tym czarnuchem Big Grin