Donatelo tp scroll

#11
Ja bym to podpial pod niszczenie serwera. Jak ludzie maja tu grac skoro biega 3kk lvl i zabija ich na sagach? Zeby to jeszcze byla jakas fair walka, ale 3kk lvl vs 400k-1kk bo taki zakladam mieli oni level. Moim zdaniem psuje to ten ots bo jesli tak bedzie dalej to nikt tu nie bedzie gral i nawet bardzo bardzo bardzo duzy update nic tu nie pomoze wtedy. Rozumiem ze jest to ots pvp ale bijesz sage czy bossa 2 -3 dni po czym padasz to jak tu dalej grac? Moze zrobice cos w stylu ze jak high lvl zabija low lvl mniejszy od siebie 2krotnie to traci 15% expa(czyli leveli) chociaz watpie ze i to pomoze
Reply
#12
xD to na chuj expić lvl skoro mając przewage nad kimś nie można go nawet zabić? To nie jest wina Donatelo, że ma 3mln lvl, a ktoś ma mniejszy od niego. Mieli tyle samo czasu na wbicie lvl. Równie dobrze ja bym mógł pójść na 1.2mln lvl i ich zabić i co też by był płacz o to, że za duży lvl? To się nazywa pvp po to to jest on jest z jednego teamu oni z drugiego i sie zabijają proste, a to, że ktoś bije sage 3 dni to nie jego wina, że na low lvl ją robią. Jak mnie zabijali ciągle na tamtej edycji jak wychodziłem z pz to nie płakałem o to, bo to normalnie. Jak mają z tym problem to niech sobie kupia pvp protection i po problemie po to są takie itemki, ty kupujesz i normalnie expisz lub robisz inne rzeczy.
Reply
(This post was last modified: 04-14-2021, 11:43 PM by Stiners.)
#13
Generalnie Zgadzam się z Ertaskiem co do pvp nikt o to nie płacze że Donat nas zabił czy to pierwszy raz ? Tak samo używanie tp scrolli po to one są. Ale nie kurwa tepanie się tam gdzie nikt nie powinien mieć dostępu bez tej sagi. To tak jak tepanie się 100k lvl na spoty dla 600k czy co tam była za akcja. Ograniczenia powinny być.
Reply
#14
I tu się z tobą zgodzę, powinny być ale ich nie ma i Ara uważa to za normalna rzecz, wiec czemu by tego nie używać skoro administrator na to pozwala?
Reply
#15
   

Tak się patrzę, coś chyba jest nie tak skoro biłem sobie ostatnią sagę w lokacji do której nie mają prawa mieć dostępu osoby które ją ukończyły...
To jest po prostu zwykły exploit i wykorzystanie ułomności systemu który stworzył Hubert nie myśląc że jakiś łeb może na to wpaść, nie oszukujmy się, ale kto by pomyślał że jakiś geniusz będzie chciał tracić tp scrolle na ustawianie teleportu na sagi które ma już wykonane, tylko po to by kogoś wkurwić?
Exploit zwykły i tyle, tak jak Ronnix napisał; pod niszczenie serwera podpiąć' - jedyne słuszne rozwiązanie.
Reply
#16
Jak godzina sie nie zgadza
Reply
#17
Po pierwsze Pies, na tych ss pokazałeś tylko jaką masz sage i to, że cie zabiłem. Po 2 równie dobrze Vasto może tam sobie wbić na kamui po to są tp scrolle, jeżeli używanie ich ma być banowane to niech je usuną bo będą uselles xD
Reply
(This post was last modified: 04-16-2021, 08:12 PM by Pies.)
#18
(04-16-2021, 07:05 PM)NoName Wrote: Jak godzina sie nie zgadza
bo sprawdziłem jak wbiłem tylko do domu, pewnie dlatego xD

(04-16-2021, 08:07 PM)ErtasekPL Wrote: Po pierwsze Pies, na tych ss pokazałeś tylko jaką masz sage  i to, że cie zabiłem. Po 2 równie dobrze Vasto może tam sobie wbić na kamui po to są tp scrolle, jeżeli używanie ich ma być banowane to niech je usuną bo będą uselles xD
no ale sam wiesz jak w przypadku sag to jest irytujące xD
Reply
#19
Nie no ja to rozumiem, że wkurza itp., ale np. na shenronie ostatnim to cię każdy może zabić nawet jak tej sagi nie ma, a po coś te tp scrolle są ( nie można ich na piratach i khazad ani underground używać), więc są mniej więcej uselles, a są one jako nagroda za dh. To albo je usunąć albo coś z tym zrobić, żeby to lepiej działało. Nadal nie zmienia to faktu, że to bugowanie nie jest tylko używanie przedmiotu po coś on jest.
Reply