Donatelo tp scroll

#1
Witam, otóż chciałbym zgłosić gracza Donatelo za używanie tp scrolla, aby się dostać do miejsc, w których nie powinien być. Coś podobno jak Trufla Smile

[Image: 2S4wSGj.png]

Jak widnieje na screenie Donatelo użył tp scrolla, aby się tam dostać oraz jak widać wymienione są osoby, który aktualnie mają tą sagę. Donatelo tam nie ma, więc nie miał innej możliwości się tam dostać jak tp scroll Smile

Liczę, że administracja wyciągnie za to konsekwencje.
Reply
#2
Hmm ja bylem na pirtach i nie użyłem tp scrolla to całkowicie inny sposób.
Tp scroll jeżeli można ustawić to znaczy ze można się tam tepnac
Reply
#3
Co ty gadasz Fallen ? Ziomek od was mając 300k lvl wziął questa od 400k lvl dzięki tp scrollowi, a nie powinien tam moc nawet wejsc. Wiec możesz usunąć już posta.
Reply
#4
To ze mozna ustawic tp scrolla nie swiadczy o tym ze gracz z ukonczaonymi sagami moze tam wchodzic i wybijac ludzi ktorzy aktualnie maja sage to raz. A dwa Ertasek gluptasek masz jakeis dowody na to ze ktos tak zrobil?
Reply
#6
to samo jest na babidi ship sage i bylo omawiane i reportowane na prive do ary i nic z tym nie zrobil wienc widocznie nie jest banowane Smile
Reply
#7
A co do wybijania ludzi to jest normalne na serwerze pvp, to jest rodzaj huntingu, on poluje na zwierzynę i ja złapał z tego co widzę.
Reply
#8
Ty ertasek a co Ty pokazujesz post o chlopie co juz Delete dostal? Idz sie przespij bo od siedzenia po 20h na DBKOI dziure w mózgu masz.
Reply
#9
Chłop dostał delete za co innego, tylko pokazuje posta, za który nic nie otrzymał wiec może ty się prześpij? Co ma piernik do wiatraka?
Reply
#10
No ma to ze skad wiesz ze nie zostało to juz naprawione hm? Czyzbys sam korzystal z takich opcji?
Reply