walker pk w pz

#11
Kurwa debilu jebany skonczony skonultowalem ten blad pozniej z bardziej doswiadczonym graczem i wytlumaczyl mi ze jest to blad ale ten blad byl nie jednokrotnie zglaszany do administracji i nie został naprawiony wiec nie ma w tym krzty mojej winy ze gubilem tam pz po uzyciu removera. Po drugie Trufla zamknij morde i idz po exp na khazad kozaczku Wink a po 3 Ertasek zamknij morde jak cos Ciebie nie dotyczy pierdolona amebo społeczna.
Reply
#12
no coz


Attached Files Image(s)
   
Reply
#13
ale po co te łzy?
Reply
#14
Twoje wielkie myslenie konczy sie wlasnie tak samo jak u brudasow... "placz".
Was to albo musieli bic w domu, albo gdzies na osi jak tak wam ten placz w glowie.
Wypowiadam swoje zdanie bo kazdy do takiego ma prawo i kazdy ma prawo sie bronic przed 60-tkami. Wink
Reply
#15
halo Team Brain?
Reply
#16
Team Brain V2 nam sie kroi na DBKOI!
Reply
#17
Oj nie popłacz sie bo sobie nie pograć 3dni na dbkoi
Reply
(This post was last modified: 04-09-2021, 10:18 AM by Quincy.)
#18
(04-09-2021, 09:41 AM)Vision Wrote: Twoje wielkie myslenie konczy sie wlasnie tak samo jak u brudasow... "placz".
Was to albo musieli bic w domu, albo gdzies na osi jak tak wam ten placz w glowie.
Wypowiadam swoje zdanie bo kazdy do takiego ma prawo i kazdy ma prawo sie bronic przed 60-tkami. Wink


zna tego chłopa ktoś w rl?

nie chciałbym dokuczać chorej osobie ;/


Attached Files Image(s)
   
Reply
#19
Narazie to nie ja siedze offline i placze na forum i wylewam tu swoje Screeny blaznie. Pokazujesz wlasnie swoj wielki iloraz inteligencji ktory dorownuje kolegom z TNMT. Nie pozdrawiam i do zobaczenia w gierce Wink
Reply
#20
Chłop jest hipokryta jak większość hussars
Reply