walker pk w pz

Thumbs Down  (This post was last modified: 04-08-2021, 11:08 PM by Quincy.)
#1
Gracz Walker zabija ludzi po czym wchodzi do protection zone i gubi pz - świadome wykorzystywanie buga


Attached Files Image(s)
       
Reply
#2
Uzylem frag removera po zabiciu ciebie po czym wszedlem do pz, a to ze mi czacha nie zniknela to juz nie moja wina.
Reply
(This post was last modified: 04-08-2021, 11:21 PM by Quincy.)
#3
ta skąd te obawy?

karma to suka huh?


Attached Files Image(s)
       
Reply
(This post was last modified: 04-09-2021, 12:24 AM by Vision.)
#4
Ale, Ja sie wcale niczego nie obawiam bo nie wykorzystalem zadnego bledu swiadomie/nieswiadomie. To ze sa jakies bledy w grze o ktorych sami nie wiemy to zadna nowosc na Inferno.
I czemu kolezko nie pokazesz screena z jakies 30 sek pozniej jak juz czacha mi nagle zniknela hmm? I co 4 min pz?" xD

Zreszta bylo to juz podobno zglaszane i nie bylo to, ani naprawione, ani nic z tym zrobione wiec przypuszczam ze nie jest to blad.
Reply
(This post was last modified: 04-09-2021, 06:37 AM by Quincy.)
#5
(04-08-2021, 11:28 PM)Vision Wrote:
Zreszta bylo to juz podobno zglaszane i nie bylo to, ani naprawione, ani nic z tym zrobione wiec przypuszczam ze nie jest to blad.


Najpierw wymyślasz jakieś gubienie pz dzięki frag remov, a potem napierdalasz se w kolano mówiąc że znasz ten błąd i to pewnie nie błąd skoro tak można od dawna XD
a co do reszty Twojej wypowiedzi to tylko się publicznie kompromitujesz..
Liczę na to, że krótka przerwa nauczy cię grania fair hipokryto.
Reply
(This post was last modified: 04-09-2021, 07:31 AM by Trufla.)
#6
Polecam napisać do ary bo nie zawsze sprawdza forum.

Wykorzystuję buga i sie jeszcze do tego przyznaje xD
Reply
#7
EZ banik za wykorzystywanie, a najgorsze to to, że chłop wiedział, że jest ten bug i go specjalnie wykorzystał xD.
Reply
(This post was last modified: 04-09-2021, 09:05 AM by Karmazyn.)
#8
(04-09-2021, 06:36 AM)deskinson Wrote:
(04-08-2021, 11:28 PM)Vision Wrote:
Zreszta bylo to juz podobno zglaszane i nie bylo to, ani naprawione, ani nic z tym zrobione wiec przypuszczam ze nie jest to blad.


Najpierw wymyślasz jakieś gubienie pz dzięki frag remov, a potem napierdalasz se w kolano mówiąc że znasz ten błąd i to pewnie nie błąd skoro tak można od dawna XD
a co do reszty Twojej wypowiedzi to tylko się publicznie kompromitujesz..
Liczę na to, że krótka przerwa nauczy cię grania fair hipokryto.
Jeżeli to jego 1 ban to 24 h będzie. Smile więc nie ma czym się szczycić. A co niektórzy jak ertasek dalej nie ma buga więc luźno.
Reply
#9
Ale dymy, same 60-tki tutaj
Reply
#10
Pozdrawiam dobrych chłopaków
Reply