Bug na khazad dum ?

#21
Ja mam pytanie, czemu go defenderzy nie biją?
#22
(01-28-2021, 10:12 PM)whiteblXK Wrote: Ja mam pytanie, czemu go defenderzy nie biją?
Teoretycznie Potwory i npc "aktywują" się na zasięgu postaci, który tutaj ustawiony jest tutaj na 10 i jak widać niżej prawy defender i dwa dolne są w zasięgu, jeżeli cie to dziwi to zgaduje, że zasięg  "triggerowania" Monsterów nie był wcześniej modyfikowany/zmniejszany, wiec xD no co można powiedzieć, błąd, te npc, które mogą nas atakować, są na tyle losowe i niedopracowane, że ciężko cokolwiek powiedzieć, może uptime był za duży, biedny silnik Sad

To zmniejszanie zasięgu mosterów jest dosyć dobrym zabiegiem optymalizacyjnym, oczywiście nie trzeba tego robić ale, wydaje się to dosyć logiczne, że robienie "polany" potworów gdzie wyskakuje na nas cały ekran monsterów, nie jest dobrym pomysłem na dłuższa metę. Stawianie małych ilości, ale silniejszych i bardziej wymagających przeciwników, co za tym idzie fajne expienie w kilka osób i dużo większy exp niż samemu, nie jest to żadną nowością, dlatego nie mam pojęcia dlaczego dalej jest to praktykowane tutaj, zajebanie silnika idzie pełną parą, ale nie wnikam to tylko później gracze mają problemy z dostawaniem soula na czas :]

Wiec polecam zapoznać się z tematem, bo jak patrze na aktualny licznik monsterów to może się przydać ;D

[Image: Kxju1nN.png]
(This post was last modified: 01-29-2021, 12:53 AM by bluegift.)
#23
Radius defenderow to 35 kratek, nie 10

A co do "zabiegów optymalizacyjnych", to można wyłączyć DMG w punching bagi Tongue //Pszczelarz, dzięki za pomysł
#24
(01-28-2021, 10:12 PM)whiteblXK Wrote: Ja mam pytanie, czemu go defenderzy nie biją?
Odpowiedź na te pytanie jest prosta już pisałem Ci coś na podobe na GG że do bety powinny mieć dostęp osoby które będą pomagać a nie szukać błędów i po chwili je wykorzystywać tak jak to zrobił donatelo zrzucając winę na administracje.. Ale no cóż on twierdzi że to nie jest korzystanie z błędów i jak widać jeszcze żadnej odpowiedzialności za ten czyn nie poniósł. Ani za to że nie zgłosił tego chociaż wiedział. Dzięki za przeczytanie tego postu, wreszcie się coś zaczęło dziać i sprawdzacie częściej te forum
#25
(01-29-2021, 12:46 AM)whiteblXK Wrote: Radius defenderow to 35 kratek, nie 10

A co do "zabiegów optymalizacyjnych", to można wyłączyć DMG w punching bagi Tongue //Pszczelarz, dzięki za pomysł


"wylaczyc dmg w punching bagi"? nie wiem czy jestes swiadomy white ale ja kupilem w cenie domku punching bagi i co teraz okaza sie bezuzyteczne? 

Kolejny swietny pomysl widze... takjak ten pomysl zeby dodac jakies achivy z magical /magic dmg dla maga bo ponoc achivow zwiekszajacych fizyczny dmg jest pelno...ciekawe, nie powiedzialbym ze jest ich pelno, nawet nie powiedzialbym ze duzo, powiedzialbym ze sa, ale sa dlatego ze mag ma buffa w broniach +iles tam % dodaje elder wand albo wand of harry potter, wiec dmg mag ma. zawsze w sumie mial, bo nigdy nie dostal nerfa na jego bazowe statystyki.
skoro mag ma obrazenia magiczne, to niech jego bron(rozdzka)tez posiada atak magiczny, cos w tylu miecz ma 2500atk to niech wand ma 2500atk magicznego. A nie jak jest dotychczas ze mag ma rozdzke ktora bije whuj i jeszcze ma wzmocnienia w rozdzce +30% czy tam ile i w ogole huj wie czego czy magicznych czy magical dmg...tego jest tyle ze wy sami sie w tym gubicie... Bez sensu
(This post was last modified: 01-29-2021, 06:26 PM by bluegift.)
#26
Ronnix, te punching bagi masz do skillowania czy sprawdzania swojego DMG?...

//Sprawdzić DMG możesz na innych trainach Tongue
#27
(01-29-2021, 06:25 PM)whiteblXK Wrote: Ronnix, te punching bagi masz do skillowania czy sprawdzania swojego DMG?...

//Sprawdzić DMG możesz na innych trainach Tongue
chciales odpowiedzi jak go nie bily defendery dalem ci odpowiedz , z nagraniem i co ?? no i za przeproszeniem gowno . pewnie jakbym niepodwazalne dowody wstawil na to ze za real hajs ktos ma priv skin nie swoj to tez by nic nie bylo zrobione dlatego nie zaczynam tego tematu ....
#28
(01-28-2021, 10:12 PM)whiteblXK Wrote: Ja mam pytanie, czemu go defenderzy nie biją?
na dole masz odpowiedz czemu