KHAZAD DUM - AKT 1 - VIDEO

#11
(02-03-2021, 10:57 AM)Ronnix Wrote: Mam pytanie odnosnie npc Balin. Jak oddawales dla niego questa to pisalo ze potrzebuje on 5x bar of chocolate, a ty w plecaku miales 4x i zaliczylo questa, wiec potrzeba 5x czy 4x?
Mógł mieć w innym bp czy coś
Reply
#12
no mogl, a moze nieswiadomie odkryl buga ktorego dostrzeglem moim bystrym wzrokiem i jesli to bug to wypadaloby to naprawic.

P.S Na filmiku Trufla powiedzial ze duchy mozna respic co 30min, a ja musze czekac przy jednym 51min ale to sprawdzilem wlasciwie odrazu po zrespieniu, a przy drugim 35min i tu sprawdzilem dopiero po jakims czasie bicia juz ducha, wiec przydalaby sie tu aktualizacja poradnika bo chyba sie pozmienialo troche.
Reply
#13
(02-03-2021, 12:52 PM)Ronnix Wrote: no mogl, a moze nieswiadomie odkryl buga ktorego dostrzeglem moim bystrym wzrokiem i jesli to bug to wypadaloby to naprawic.

P.S Na filmiku Trufla powiedzial ze duchy mozna respic co 30min, a ja musze czekac przy jednym 51min ale to sprawdzilem wlasciwie odrazu po zrespieniu, a przy drugim 35min i tu sprawdzilem dopiero po jakims czasie bicia juz ducha, wiec przydalaby sie tu aktualizacja poradnika bo chyba sie pozmienialo troche.
Nic się nie zmieniło, zawsze czekało się około 60 minut. Ale napewno nie 30 minut
Reply
#14
No i kurwa znowu sie zagotowalem, bo ustawilem sobie bota zeby mi klikal w jebany kamien ciagle...z racji posiadania priv skina moge tam wystac nawet 50 takich duchow ale co sie okazalo? ze jak juz z jednego kamienia dropniemy ornament to nie mozemy go wieceej klikac....i oczywiscie o tym zapomnieli wspomniec piszac ze te duchy resisty dostaly...

naprawde nie chce mi sie juz pisac do Ciebie ara na gg ani do white na gg(bo on zawsze odpisuje "By Ara") o tym co stracilem co uzylem, ale to naprawde kpina jest...

Te wasze ciagle pisanie Inferno team od zawsze dla graczy to jakies jaja, bo prawda to napewno nie jest.
Reply
#15
Hmm na ostatniej edycji mozna bylo respic co 30min,moja wina moglem sprawdzic czy sie cos zmieniło
Reply
#16
Z tego co widze brakuje tutaj ziomeczka od ropy, znajduje sie on na murach od razu przy wejsciu. Musimy isc na sama gore murow. Mowa o Dorim. Chyba ze ja nie moglem znalezc w tym poradniku xd
Reply
#17
Magiczny dmg nie bije nic w Immortal Ghosty.
Reply