KHAZAD DUM - AKT 1 - VIDEO

#1
Witam w dzisiejszym poradniku zaprezentuje jak zrobić Khazad Dum akt 1.
Zapraszam do oglądania.

Reply
#2
I po co usuwasz i dodajesz? napisze Ci to samo. Na immortal ghosty nie dziala tylko magical dmg tylko tez holy dmg oraz nie trzeba miec life steala zeby przejsc do samego khazad dum wystarczy pelny god set potary i ring z lotra. pocwicz tez dykcje bo to nie jest KHAZDUM tylko KHAZAD DUM.
Reply
#3
Super dziękuje za opinie!
Reply
#4
Kolejny blad, mozemy podejsc do krola tylko nie mozemy do niego nic napisac ani go zaznaczyc. Pominales tym skrzynke z rubinami ktora jest obok niego oraz te ktore sa na prawo od Golina.
Reply
(This post was last modified: 01-06-2021, 02:31 AM by Trufla.)
#5
Pokazuje jak zrobić khazad dum a nie gdzie są skrzynki. Podchodząc do króla ginalem odrazu. sprawdzałem 3 razy wiec sprawdź sam a pozniej pisz.
I napisz wszystko w 1 odpowiedzi a nie spamisz w całym temacie.
Reply
#6
https://imgur.com/a/2OjKCCz
Prosze bardzo selfiaczek z durinem nie majac wykonanego aktu pierwszego. Sam sprawdz a pozniej pisz.
Reply
(This post was last modified: 01-06-2021, 12:49 PM by Trufla.)
#7
A skąd ja mogę wiedzieć ze ty nie masz skończonego khazad dum? Ss moze byc z tamtej edycji.(Widzę ze było kilka prób 6 Jan 2021, 03:49
Died at level [b]498057
 by Dwarf Defender.")[/b]

Dobra jutro wstawie ci nagranie jak podchodze pod niego i padam nic nie klikając
Reply
#8
siusiak w reke i ogladamy
Reply
#9
(01-06-2021, 02:45 AM)Trufla Wrote: A skąd ja mogę wiedzieć ze ty nie masz skończonego khazad dum? Ss moze byc z tamtej edycji.(Widzę ze było kilka prób 6 Jan 2021, 03:49
Died at level [b]498057
 by Dwarf Defender.")[/b]

Dobra jutro wstawie ci nagranie jak podchodze pod niego i padam nic nie klikając
Dalej brak nagrania
Reply
#10
Mam pytanie odnosnie npc Balin. Jak oddawales dla niego questa to pisalo ze potrzebuje on 5x bar of chocolate, a ty w plecaku miales 4x i zaliczylo questa, wiec potrzeba 5x czy 4x?
Reply