Nerf P2W.

#11
Ale skoro gracze z GOD Setem mają problemy to co mają powiedzieć osoby bez seta?
Troche takie plucie w twarz tym, co nie chcą kasy wydawać.
Reply
(This post was last modified: 05-03-2020, 12:09 PM by Trufla.)
#12
(05-03-2020, 11:06 AM)Oddej Staffa Wrote:
(05-03-2020, 10:02 AM)Trufla Wrote:
(05-03-2020, 09:50 AM)PECU Wrote: No vipki:
1- VIP wiadomo, że musi być, tyle, że quest przypisany byłby do konta a nie do postaci.

Vipki:
2- krzywy wilczek aktualnie ma 320hp.. tylko
3- tak jak wspomniałeś - trzeba się prosić o pomoc w quescie na 10k lvl przy 30k levelu + musisz mieć coś z god seta

razem:
4- chodzi mi o ten przestój między 15 a 20k lvlem - albo musisz kupić deske za niebywałe rzeczy albo za pp ;v
5- coś trzeba znerfić albo moby albo seta
1-Serwer jakoś musi się utrzymać i zarabiać wiec takie coś nie ma sensu.
2-Malo to zmieni bo i tak expisz tam tak naprawdę do 5k,i wszystko wybijasz z whisa.
3-Nie do konca prawda bardzo dużą ilosc questow zrobilem w samym bills secie,zawsze jest sposób na zrobienie jakiegoś questa(nie dajesz rady na 10k to przyjdz na 20k,zagraj tankiem nie distem Smile,zbierz dużą grupe używajcie share ki,rzucaj m walle,blokuj bossa petem)jest bardzo dużo sposób na wytankowanie questow i moim zdaniem niektóre questy powinny być jeszcze trudniejsze żeby ludzie z god itemami mieli problemy.
4-Masz duzo spotow w ktorych ten lvl idzie wbic w godzine/dwie(Gunso bramka na 15k sam jak expilem naruto to z 15k do 20k wbilem w dwie godziny cos takiego,duze share ki na dzwigni,duzo hidden spotow poszukaj a na pewno znajdziesz spota na ktorym wbijesz to w godzine Smile)
5- tutaj akurat dałbym lekkiego nerfa na god seta bo jest po prostu too op


3. tank, czy dist jakiegoś gigantycznego znaczenia nie ma (chyba że grasz obito/naruto) co za różnica czy pójdę saskiem czy killer bee skoro i tak bez regeneracji odpowiedniej się padnie, zbierz dużą grupę, tak, chyba z trainów osoby pozbieram kappa, 

Wniosek jest panowie jeden, nowi gracze niechcący inwestować w otsa na początku (jeszcze może ktoś kupi tego lege seta czy vipka) spotyka się z gigantyczną barierą gdzie wykonanie np shin executiona będzie stanowić dla nich problem - na koniec shina zdziesiątkuje nawet team. Share ki? mogłoby mieć sens na otsie gdzie faktycznie są drużyny jakiekolwiek. Ja 3 dni szukałem ekipy na triple genki damę, w między czasie zrobiłem reba i wbiłem 20k lvli.
(Gain HP/KI:280/130(buu) HP/KI:400/5(sasek) HP/KI:250/250(C20) a teraz dist HP/KI:150/40(namek) HP/KI:50/50(cell))mi sie wydaje ze jest to duza różnica patrząc na 10k/20k lvl
Akurat z tego co patrzyłem gc(pisali ze smok yellow itd) wczoraj robili goda w 10 osób jakoś wiec coś słabo szukasz XD

(05-03-2020, 11:44 AM)PECU Wrote: Ale skoro gracze z GOD Setem mają problemy to co mają powiedzieć osoby bez seta?
Troche takie plucie w twarz tym, co nie chcą kasy wydawać.
Dlatego gracze bez god seta muszą sobie pomagać ale akurat co prawda to prawda serwer jest za bardzo pay2win Sad
Reply
#13
(05-03-2020, 09:54 AM)Oddej Staffa Wrote: Lost Saiyany do nerfa napewno jeśli chodzi o HP

Losty muszą mieć tyle hp bo potem każdy quest byłby przebiegany. Chcesz spella z questa lub coś w podobie? Musisz postać bo questy są krótkie ale za to moby mają więcej hp.
Reply
#14
Powinni dodać blokadę na wejście na expowiska bez vipa graczom z vipem http://dbko-inferno.pl/forum/showthread.php?tid=511
powyżej konkrestnego poziomu a gracze bez vipa po wyżej konkretnego poziomu opłata 100golda za wejście.
a co do poradników to za poradnik który zrobi każdy i nawet bez seta dostaniesz 200pp max a jak zrobisz jakiegoś trudnego questa który jest ciezki poradnik dostaniesz 1200 bo przecież on jest trudniejszy i trzeba dać więcej a bez god seta go nie zrobisz... więc poradniki i pkty za poradniki też są zrobione pod to że bez god seta nie zrobisz ...
Reply
#15
(05-03-2020, 01:29 PM)Noliaz Wrote: Powinni dodać blokadę na wejście na expowiska bez vipa graczom z vipem http://dbko-inferno.pl/forum/showthread.php?tid=511
powyżej konkrestnego poziomu a gracze bez vipa po wyżej konkretnego poziomu opłata 100golda za wejście.
a co do poradników to za poradnik który zrobi każdy i nawet bez seta dostaniesz 200pp max a jak zrobisz jakiegoś trudnego questa który jest ciezki poradnik dostaniesz 1200 bo przecież on jest trudniejszy i trzeba dać więcej a bez god seta go nie zrobisz... więc poradniki i pkty za poradniki też są zrobione pod to że bez god seta nie zrobisz ...
Dobra to powiedz mi jak ja robie poradniki bez seta,kazdy chce zarobić to co trudnego napisać do kogoś zeby za % od wynagrodzenia bloknal? ;d
Reply
#16
(05-03-2020, 08:14 PM)Trufla Wrote:
(05-03-2020, 01:29 PM)Noliaz Wrote: Powinni dodać blokadę na wejście na expowiska bez vipa graczom z vipem http://dbko-inferno.pl/forum/showthread.php?tid=511
powyżej konkrestnego poziomu a gracze bez vipa po wyżej konkretnego poziomu opłata 100golda za wejście.
a co do poradników to za poradnik który zrobi każdy i nawet bez seta dostaniesz 200pp max a jak zrobisz jakiegoś trudnego questa który jest ciezki poradnik dostaniesz 1200 bo przecież on jest trudniejszy i trzeba dać więcej a bez god seta go nie zrobisz... więc poradniki i pkty za poradniki też są zrobione pod to że bez god seta nie zrobisz ...
Dobra to powiedz mi jak ja robie poradniki bez seta,kazdy chce zarobić to co trudnego napisać do kogoś zeby za % od wynagrodzenia bloknal? ;d


Tyle, że większość ludzi woła sobie najlepiej 80% tego co Ty zarobisz. Janusze biznesu. Gra ma łączyć a nie dzielić, bo jeden z drugim sie spotka :v
Reply
#17
server sie musi z czegos utrzymywac wszystkie.itemy z isu dostepne w grze zenada.xd vip jedyna rzecz.ktora trzeba kupic ta... jasne... server traci graczy zamiast wspierac i zachecac do gry to robi sie wszystko.zeby bylo odwrotnie wkoncu nawet ci co graja w przekonnaniu ze po wydaniu 800zl na god.seta glupota bylobu nie grac jak juz sie go kupilo wiec bylo by zle zeby sie marnowal... ale wkoncu i oni przejrza ze przez bledy administracji gracze odchodza a duzo nie trzeba by serwer byl grywalny dla kazdego bez ISU nie widze grywalnosci tutaj...
Reply