Nerf P2W.

(This post was last modified: 05-03-2020, 09:40 AM by PECU.)
#1
Kilka uwag do p2w:

NO-VIPY
  • dodać kilka questów pod Non-VIPów, specjalny teleport, przez który możemy zrobić questa na 20 premium pointsów,
  • dodać kilka nowych expowisk
  • dodać Krzywego Wilczka ale z mniejszą obsadą mobków

VIPY
  • zwiększyć życie Krzywy Wilczek,
  • dodać expa, który nie jest zbyt trudny a zarazem dobry względem doświadczenia,
  • dodać kilka questów pod VIPów, specjalny teleport, przez który możemy zrobić questa na 50-100 premium pointsów,
  • Dodac money doors - 20 rubinów i podobny exp co na exp ticket tyle, że wybieramy na czym chcemy być, po wyjściu wyrzuca nas przed gate

Razem
  • większy exp stage między 1 levelem a 25000
  • więcej expowisk, bo to, że są trudne nie znaczy, że dobre,
  • więcej questów, żeby był jakiś balans,
  • jeden większy quest na jakąś lepszą broń - 3 skrzynki do wyboru - legendary excalibour sword - whiss staff - stronge ki (quest od 50/100k lvl)



Jak narazie to tyle co mi wpada do głowy, postaram się aktualizować temat.
Reply
#2
NO-VIPY
-vip to jedynie konieczna inwestycja i Ara tego nie zmieni
-przydałoby się
-w sumie nie głupi pomysł, taki nieduży resp wilczków

VIPY
-i tak to nic nie zmieni bo ktoś z wiss staffem przelatuje przez nie, ja bym nawet im zmniejszył troszkę tego expa bo do 6.5k najbardziej opłacalny exp
-no masz wilczki>tsufule>master tsufule itd
-o questach to ja się nie wypowiem, bo bez osoby z god setem większość questów jest awykonalna, trzeba się prosić żeby to zrobić
-niegłupi pomysł

Razem
-w sensie większy exp? Expi się turboszybko moim zdaniem do 20k lvla (przestój jest na 15k leciutki)
- no takie expy jak C17 małoopłacalne jak ktoś god seta nie ma i nie przebiega po nich
-questy to w ogóle do reworku moim zdaniem
-wiss staff odpada napewno, a na resztę w sumie questy są

Co bym dodał od siebie - zmiana dźwigni na Tsufulach bo po 1 sypie, powinno po 2 bo porównując z respem zwykłym (niepłatnym w ogóle) to po tej wyspie się biega i ciągle pełną klate ma
No i ciut łatwiejsze questy typu Triple Genki Dama itd, bo poważnie mówiąc tak jak pisałem wyżej bez god seta większość jest ciężka do wykonania, nie mówiąc o regeneration gdzie rocco biegają Big Grin
Reply
#3
No vipki:
- VIP wiadomo, że musi być, tyle, że quest przypisany byłby do konta a nie do postaci.

Vipki:
- krzywy wilczek aktualnie ma 320hp.. tylko
- tak jak wspomniałeś - trzeba się prosić o pomoc w quescie na 10k lvl przy 30k levelu + musisz mieć coś z god seta

razem:
- chodzi mi o ten przestój między 15 a 20k lvlem - albo musisz kupić deske za niebywałe rzeczy albo za pp ;v
- coś trzeba znerfić albo moby albo seta
Reply
#4
Lost Saiyany do nerfa napewno jeśli chodzi o HP
Reply
#5
(05-03-2020, 09:50 AM)PECU Wrote: No vipki:
1- VIP wiadomo, że musi być, tyle, że quest przypisany byłby do konta a nie do postaci.

Vipki:
2- krzywy wilczek aktualnie ma 320hp.. tylko
3- tak jak wspomniałeś - trzeba się prosić o pomoc w quescie na 10k lvl przy 30k levelu + musisz mieć coś z god seta

razem:
4- chodzi mi o ten przestój między 15 a 20k lvlem - albo musisz kupić deske za niebywałe rzeczy albo za pp ;v
5- coś trzeba znerfić albo moby albo seta
1-Serwer jakoś musi się utrzymać i zarabiać wiec takie coś nie ma sensu.
2-Malo to zmieni bo i tak expisz tam tak naprawdę do 5k,i wszystko wybijasz z whisa.
3-Nie do konca prawda bardzo dużą ilosc questow zrobilem w samym bills secie,zawsze jest sposób na zrobienie jakiegoś questa(nie dajesz rady na 10k to przyjdz na 20k,zagraj tankiem nie distem Smile,zbierz dużą grupe używajcie share ki,rzucaj m walle,blokuj bossa petem)jest bardzo dużo sposób na wytankowanie questow i moim zdaniem niektóre questy powinny być jeszcze trudniejsze żeby ludzie z god itemami mieli problemy.
4-Masz duzo spotow w ktorych ten lvl idzie wbic w godzine/dwie(Gunso bramka na 15k sam jak expilem naruto to z 15k do 20k wbilem w dwie godziny cos takiego,duze share ki na dzwigni,duzo hidden spotow poszukaj a na pewno znajdziesz spota na ktorym wbijesz to w godzine Smile)
5- tutaj akurat dałbym lekkiego nerfa na god seta bo jest po prostu too op
Reply
#6
@Trufla to załóż konto nowe, bez premium punktów, vipa i wbij BEZ VIPA i bez itemów wbij 20k level - ja nie mówię o sobie tylko o nowych graczach, którzy jak wchodzą to widzą to co widzą :v
Reply
#7
(05-03-2020, 10:07 AM)PECU Wrote: @Trufla to załóż konto nowe, bez premium punktów, vipa i wbij BEZ VIPA i bez itemów wbij 20k level - ja nie mówię o sobie tylko o nowych graczach, którzy jak wchodzą to widzą to co widzą :v
No na pewno zajmie to trochę więcej czasu ale vipa idzie w prosty sposób od graczy odkupic np ja sprzedalem juz moze z 4 deski na 15/20k lvl za vipa 
A to ze gra bez wydawania kasy jest trudniejsza to nic dziwnego

Nie patrz tylko na spoty które masz w domku z expem i na vip roomie tylko poszukaj innych ukrytych na których nie ma ludzi będąc sam na spocie masz więcej mobów dla siebie co za tym idzie większy exp...

Na moim przykładzie,nie wydałem ani złotówki a jakoś mam god itemy jest duzo sposób na zdobycie pp za darmo.
Reply
#8
(05-03-2020, 10:13 AM)Trufla Wrote:
(05-03-2020, 10:07 AM)PECU Wrote: @Trufla to załóż konto nowe, bez premium punktów, vipa i wbij BEZ VIPA i bez itemów wbij 20k level - ja nie mówię o sobie tylko o nowych graczach, którzy jak wchodzą to widzą to co widzą :v
No na pewno zajmie to trochę więcej czasu ale vipa idzie w prosty sposób od graczy odkupic np ja sprzedalem juz moze z 4 deski na 15/20k lvl za vipa 
A to ze gra bez wydawania kasy jest trudniejsza to nic dziwnego

Nie patrz tylko na spoty które masz w domku z expem i na vip roomie tylko poszukaj innych ukrytych na których nie ma ludzi będąc sam na spocie masz więcej mobów dla siebie co za tym idzie większy exp...

Na moim przykładzie,nie wydałem ani złotówki a jakoś mam god itemy jest duzo sposób na zdobycie pp za darmo.


Dlatego Tobie zmiany mogą nie podchodzić, ale graczom, którzy nie mają co zrobić by dostać te pp za darmo to jednak nie podchodzi.
Wiele poradników jest zrobionych, więc jedynie co zostaje to promo serwera, ale po co promować coś co jest p2w?
Reply
#9
(05-03-2020, 10:02 AM)Trufla Wrote:
(05-03-2020, 09:50 AM)PECU Wrote: No vipki:
1- VIP wiadomo, że musi być, tyle, że quest przypisany byłby do konta a nie do postaci.

Vipki:
2- krzywy wilczek aktualnie ma 320hp.. tylko
3- tak jak wspomniałeś - trzeba się prosić o pomoc w quescie na 10k lvl przy 30k levelu + musisz mieć coś z god seta

razem:
4- chodzi mi o ten przestój między 15 a 20k lvlem - albo musisz kupić deske za niebywałe rzeczy albo za pp ;v
5- coś trzeba znerfić albo moby albo seta
1-Serwer jakoś musi się utrzymać i zarabiać wiec takie coś nie ma sensu.
2-Malo to zmieni bo i tak expisz tam tak naprawdę do 5k,i wszystko wybijasz z whisa.
3-Nie do konca prawda bardzo dużą ilosc questow zrobilem w samym bills secie,zawsze jest sposób na zrobienie jakiegoś questa(nie dajesz rady na 10k to przyjdz na 20k,zagraj tankiem nie distem Smile,zbierz dużą grupe używajcie share ki,rzucaj m walle,blokuj bossa petem)jest bardzo dużo sposób na wytankowanie questow i moim zdaniem niektóre questy powinny być jeszcze trudniejsze żeby ludzie z god itemami mieli problemy.
4-Masz duzo spotow w ktorych ten lvl idzie wbic w godzine/dwie(Gunso bramka na 15k sam jak expilem naruto to z 15k do 20k wbilem w dwie godziny cos takiego,duze share ki na dzwigni,duzo hidden spotow poszukaj a na pewno znajdziesz spota na ktorym wbijesz to w godzine Smile)
5- tutaj akurat dałbym lekkiego nerfa na god seta bo jest po prostu too op


3. tank, czy dist jakiegoś gigantycznego znaczenia nie ma (chyba że grasz obito/naruto) co za różnica czy pójdę saskiem czy killer bee skoro i tak bez regeneracji odpowiedniej się padnie, zbierz dużą grupę, tak, chyba z trainów osoby pozbieram kappa, 

Wniosek jest panowie jeden, nowi gracze niechcący inwestować w otsa na początku (jeszcze może ktoś kupi tego lege seta czy vipka) spotyka się z gigantyczną barierą gdzie wykonanie np shin executiona będzie stanowić dla nich problem - na koniec shina zdziesiątkuje nawet team. Share ki? mogłoby mieć sens na otsie gdzie faktycznie są drużyny jakiekolwiek. Ja 3 dni szukałem ekipy na triple genki damę, w między czasie zrobiłem reba i wbiłem 20k lvli.
Reply
#10
(05-03-2020, 11:00 AM)PECU Wrote:
(05-03-2020, 10:13 AM)Trufla Wrote:
(05-03-2020, 10:07 AM)PECU Wrote: @Trufla to załóż konto nowe, bez premium punktów, vipa i wbij BEZ VIPA i bez itemów wbij 20k level - ja nie mówię o sobie tylko o nowych graczach, którzy jak wchodzą to widzą to co widzą :v
No na pewno zajmie to trochę więcej czasu ale vipa idzie w prosty sposób od graczy odkupic np ja sprzedalem juz moze z 4 deski na 15/20k lvl za vipa 
A to ze gra bez wydawania kasy jest trudniejsza to nic dziwnego

Nie patrz tylko na spoty które masz w domku z expem i na vip roomie tylko poszukaj innych ukrytych na których nie ma ludzi będąc sam na spocie masz więcej mobów dla siebie co za tym idzie większy exp...

Na moim przykładzie,nie wydałem ani złotówki a jakoś mam god itemy jest duzo sposób na zdobycie pp za darmo.


Dlatego Tobie zmiany mogą nie podchodzić, ale graczom, którzy nie mają co zrobić by dostać te pp za darmo to jednak nie podchodzi.
Wiele poradników jest zrobionych, więc jedynie co zostaje to promo serwera, ale po co promować coś co jest p2w?
Albo pograć trochę więcej i sprzedawać deski bez whisa i seta na spokojnie mozemy wbic 15/20k na samych dźwigniach tylko zajmie nam to trochę więcej
Jeżeli chodzi o questy to moim zdaniem wiekszosc jest ok trzeba patrzec rowniez na graczy z god itemami jak i na graczy bez itemow,gracze z god itemami tez powinni mieć jakieś trudnosci w questach.
Reply