Poprawa Expienia Tankow

#21
W następnym update będzie możliwość z Metin stone eventu zmianę rodzaju DMG na godzinę z wszystkiego. Będą to nowe boosty do zdobycia w grze. Co do tanków dostali już bardzo dużo ulepszeń czar który zwiększa DMG w moby, shernona spell który bije dużo więcej na postaciach typu tank niż na innych, dodatkowo fizyczne postacie bija więcej z broni w moby to kolejny boost, teraz w tym update dojdzie nowa broń dla DPS tanka i warriora. Tank nigdy nie będzie expil tak szybko jak mag czy support bo to te postacie będą expic najszybciej bo są najbardziej papierowe. Tanki są nie do zabicia.
Reply
#22
magowie nie sa papierowi od kiedy pojawily sie achivy na zwiekszenie hp i defa oraz procentowe zwiekszenie dmg magicznego a to juz jest od dawna. Pamietajmy ze mag ma duzy dmg a co za tym idzie duzy live steal i mimo ze ma malo hp to jest w stanie oddajac obrazenia nawet zabic osobe go atakujaca. Rozumiem ze dps vegetto ma gods rege ktore leczy go za bodaj 75% hp bazowego, ale mag ma dmg i rege 4 ktore leczy go niewiele mniej, a zadawany dmg wyciaga wiekszy plus wiekszy % lifesteal niz u vegetto
Reply
#23
Mag niema takiego dmg jak kazdyysli a achivment jest tylko 1 na dmg ale nikt go nie zrobi dopiki nie bedziesz miec kasy 2 donatelo i tak nie zabije tanka 3 ten ext co ma grim to i tak vast jako 1 z top tanka da rade tam siedziec i expic i nikt nic mu nie zrobi
Reply
#24
(07-09-2021, 07:37 PM)NoName Wrote: Mag niema takiego dmg jak kazdyysli a achivment jest tylko 1 na dmg ale nikt go nie zrobi dopiki nie bedziesz miec kasy 2 donatelo i tak nie zabije tanka 3 ten ext co ma grim to i tak vast jako 1 z top tanka da rade tam siedziec i expic i nikt nic mu nie zrobi
Expa grima nie ma od momentu kiedy dostal delete, mag ma taki dmg jak kazdy mysli bo to widac, nie da sie ukryc dmg, kazdy widzi ile bijesz. Donatello mnie nie zabije bo mam skina robionego pod defa specjalnie pod obito zeby sie wlasnie mnie nie dalo zabic, 2kk toppo w max skinie donatello tez sam nie zabije bo sie wyleczy z life steala. Tanki powinny dostac ten spell kazdy kto GRAL obitem (gral, nie wzial deski i mial od razu 300k+) wie jak ciezko sie nim expi, a tylko ja wiem jak sie gra obitem na 1kk lvlu+ gdyby nie to ze brali mnie do pt oraz uzyczali orionow i exp ticketow podczas double expa nie wbilbym wiekszego niz 1.2kk lvl.
Reply