Poprawa Expienia Tankow

#1
Proponuje aby klasa tank dostala spell AOE ktory by zadawal obrazenia ICE, na wyzszym poziomie gdy expi sie na np Hellfire Guardach dmg jest zdecydowanie za maly tej klasy, rozumiem ze sa runy ale co innego uzywac ich jako dodatek do szybszego expa a wymagac ich jako podstawe by moc w ogole cos zdzialac. Zacheciloby to takze moze graczy do wybierania tej klasy. Poprawiloby to wydajnosc w expieniu oraz nie dalo zadnej przewagi w pvp poniewaz dmg ICE nie zadaje prawie obrazen graczom. Na 1.6kk lvlu expienie bez maga w pt jest bez sensu.
Reply
(This post was last modified: 06-04-2021, 09:28 PM by NoName.)
#2
Wszystko zajebiste jest ale tank nie moze miec tyle bo zaraz sie zamieni w klase dps masz shin/fire hail ztymi taskami teraz to jest izi gold plus jak na moje granie tutaj to ta klasa tylko powinna miec 0 tp ale wiencej prota i tyle
Reply
#3
(06-04-2021, 09:21 PM)NoName Wrote: Wszystko zajebiste jest ale tank nie mo,e miec tyle bo zaraz sie zamieni w klase dps masz shin/fire hail ztymi taskami teraz to jest izi gold plus jak na moje granie tutaj to ta klasa tylko powinna miec 0 tp ale wiencej prota i tyle
a Ty rozumiesz co ja wyzej napisalem? jak ma sie zmienic w dps gdy wyrownam dmg w PVE z innymi klasami? Jaki gold, w poscie o tym nic nie ma, jak uzywasz shin exe na 1kk+ to gratulacje, Fire hail to za malo mam go na 8 poziomie i nie daje rady. Znowu zaczynasz o tp i procie? Mowie o expie, nie o zadnych taskach teraz bez kogos w pt praktycznie stoje w miejscu z lvlem siedzac na expie.
Reply
#4
Ale klasa tank niema byc zeby sie ruwnala w pve tylko zeby tankowala robisz tylko klase tank na dps jak juz muwilem ten spell shin/fire juz dosc jest op plus ara doda rzywioly na omni to bedziesz miec izi exp nie tszeba nic dodawac
Reply
#5
(06-04-2021, 09:30 PM)NoName Wrote: Ale klasa tank niema byc zeby sie ruwnala w pve tylko zeby tankowala robisz tylko klase tank na dps jak juz muwilem ten spell shin/fire juz dosc jest op plus ara doda rzywioly na omni to bedziesz miec izi exp nie tszeba nic dodawac
Ara te zywioly wprowadza juz dosyc dlugo, nawet z tym spellem nie dorownam takiemu magowi w expie nawet troche, nie grasz tankiem to sie moze nie wypowiadaj czy cos trzeba mu dodac czy nie trzeba jesli nie potrafisz tego uargumentowac. nie masz pojecia jak sie nim expi na wyzszym poziomie.
Reply
#6
każdy ma ciężko ;/
[Image: elo-sing.png]
Reply
(This post was last modified: 06-04-2021, 10:01 PM by NoName.)
#7
To polecam grac dps albo mag i tyle tak jak muwilem gralem na innych serverach to wiem jak i dosc jest tank teraz a tez wejdzie 3 reb i nowa bron to bedzie dosc dobry dmg
Reply
(This post was last modified: 06-04-2021, 10:12 PM by Rico.)
#8
(06-04-2021, 10:00 PM)NoName Wrote: To polecam grac dps albo mag i tyle tak jak muwilem gralem na innych serverach to wiem jak i dosc jest tank teraz a tez wejdzie 3 reb i nowa bron to bedzie dosc dobry dmg
ale co Ty mowisz czlowieku wez sie zastanow zanim nasrasz na klawiature i zasmiecisz post, postac jest do poprawki to mam grac inna? 3 reb u obito bedzie moze za 1.5 roku, no swietnie ze grales na innych serwerach, tylko inny serwer to nie Inferno. Tez moge powiedziec ze gralem na serwierze gdzie tank mial najwiekszy dmg to i tu powinno tak byc. Nie komentuj jak nic nie jestes w stanie wniesc.

(06-04-2021, 09:56 PM)Manggo Wrote: każdy ma ciężko ;/
To polecam zakladke propozycje i pomyslec co mozna dodac zeby bylo lzej  Tongue Od tego ona w koncu jest, widze ciagle placz o to ze buffuje obito kiedy nie widze ani jednego posta by zbuffowac inne, pomyslcie troche co mozecie dodac do swojej klasy aby byla lepsza zamiast nerfic/uniemozliwiac buffa innym.
Reply
(This post was last modified: 06-04-2021, 10:15 PM by NoName.)
#9
Po 1 to bedzie na next update po 2 co wyzywasz pisze co pisze ja czasami mysle ze jak cie nikt nie bil i nas nie bylo to bylesz kozakiem no to masz suprise ja tutaj nie koncze pszyszukuj sie na next edycje a postac obito brakuje tylko defa wszystko juz ma co tak ma miec jak nie masz dmg dokup do skina 70%
Reply
#10
W pełni sie zgadzam , jak grałem to mój obito 600k  takiego hellfire guarda bił ponad minute z omni staffa, to jakieś nieporozumienie , No Name nie rozumiem po co używasz argumentów skoro nawet  nie liznąłeś tej postaci , piszesz coś o shin exe albo fire hailu a pojęcia nie masz jak sie expi, taki obito expi z 3 x wolniej niż mag i Vasto ma racje ale ty oczywiście na przekór bo ktoś z hussars proponuje buffa swojej profki ( słusznie zresztą). W ogóle expienie z omni to jest jakaś porażka na h lvlach. Omni jest zajebiste do 200k jak sie sobie na orkach pyka na dzwigni ale potem to porażka i to nie tylko obito ma ten problem ( chociaż obito ma najgorzej bo ma najmniej dmg z tego gównianego i tak omni) ale problem dotyczy postaci expiących właśnie z omni, czyli postaci pod dmg fizyczny, nie dość że profki te ssą pałe w pvp w porównaniu z wandami ( i to trwa od początku edy ale admin ma na to wyjebane ) to do tego expią 2 -3 razy wolniej niż supp/mag Big Grin . Ultik - zeszmacony Omni staff- zeszmacony i zabawa trwa od listopada. Żywioły do staffa Ara zrobi? Big Grin od roku robi te " rzywioły" i coś nie ma rzywiołuf dalej
Reply