Dziedzictwo Hogwartu

(This post was last modified: 05-06-2021, 03:12 PM by Rico.)
#11
(05-06-2021, 02:11 PM)NoName Wrote: XD TY TO BEDZIESZ SPIERDALAL NA KAMUI
kiedy na tej edycji przed toba uciekalem na kamui glupi brudasie? xD tym bardziej teraz nie musze sie ciebie obawiac bo gowno mi zrobisz.
Reply
#12
a po co mam bic tanka jak ty i tak spieralasz kamui tylko tyle umiesz i nie masz dmg
Reply
#13
Ty jestes debilem XD
Reply
#14
(05-06-2021, 10:53 AM)Manggo Wrote: Kwestia odnalezienia dobrego balansu mi się wydaje. Oczywiste jest, że ten kto więcej wyda ten więcej ma - tak funkcjonuje DBKOI.
Wyłączenie skinów nie przejdzie, jak ktoś za coś zapłacił to czemu miałby z tego nie korzystać. Rozumiem, że nie każdego stać na takiego skina/seta ale to oznacza, że nie jest w stanie być top playerem, a nagroda z eventu to coś w rodzaju prywatnych expowisk - brzmi jak nagroda dla najlepszych z najlepszych.
Może zachęci to graczy do inwestycji w ots, żeby móc rywalizować z najlepszymi już nawet nie dla nagrody, a dla samej walki.
Nie zachęci to żadnych graczy, to co proponujesz to przecieranie utartych już szlaków, przecież kazdy kto gra tu dłużej niż miesiąc z godami itp, przynajmniej z 600k + to wie co robią skiny i jaką przewage dają , tak jak majtek napisał , po prostu przepaśc między donejtorami a graczami którzy nie płacą lub płacą ale mało się powiekszy, wiadomo ze brudni będą tam siedzieć non stop , taki exp w domku za free, nieźle wymyślone, no z grzeczności może waszej gildii dadzą wygrać z raz czy dwa. Sam pomysł jest spoko jeśli skiny na off będą ,żeby mieć równe szanse, wtedy coś tam trzeba myśleć będzie,a nie każdy chce 10 koła wypierdalać zeby coś jakims brudasom z Anglii udowadniać w pixelach i ten event tego nie zmieni, może jestem niemiły ale mam to w dupie w sumie
Reply
#15
nanadaime sam wydalesz kase na ots a teraz placzesz ze my wydalismy na pixile niezla logika
Reply
#16
a czy ja płacze chłopie? se wydawaj na co chcesz i ile chcesz , twój hajs w końcu, zwracam tylko uwage że wprowadzenie tego eventu ze skinami normalnymi jest bezsensu , jest korzystne tylko dla was no i dla tych srelo czy tam elo bo pewnie dalibyscie im wygrac z pare razy, sam zresztą napisałeś w jakimś tam temacie, że tu nie ma balansu żadnego i ja ci przyznaje racje xd
Reply
#17
na pvo tez bylo pisane zeby wyjebac priv skina i nic ara nie zrobil
Reply
#18
(05-06-2021, 04:37 PM)Nanadaime Wrote: a czy ja płacze chłopie? se wydawaj na co chcesz i ile chcesz , twój hajs w końcu, zwracam tylko uwage że wprowadzenie tego eventu ze skinami normalnymi jest bezsensu , jest korzystne tylko dla was no i dla tych srelo czy tam elo bo pewnie dalibyscie im wygrac z pare razy, sam zresztą napisałeś w jakimś tam temacie, że tu nie ma balansu żadnego i ja ci przyznaje racje xd

To miał być luźny pomysł, myślałem że ktoś wpadnie na coś, żeby to wyciągnąć może odpowiednio przerobić. 
Płacz i wyzwiska jedyna odpowiedź na każdy temat, szkoda słów..

W takim razie proszę o zamknięcie tematu.
[Image: elo-sing.png]
Reply
#19
wiecie teoretycznie nie dziwie sie tym, co wydali kase ze chca miec te plusy wszedzie, bo z jakiej racji nie? Niestety wprowadzajac cos takiego nigdy nie bedzie zadnego balansu, z reszta widac to w grze.
Reply
(This post was last modified: 05-06-2021, 07:59 PM by bluegift.)
#20
Od jakiegoś czasu mam rozpisany pomysł na taski gildijne, gdzie gracze zyskują contribution gildijne i za nie mogę kupować scrolle na guild bossy. Jedynie nie wiem czy ma sens to robić xD

Także jest pomysł na % do expa od ilości aktywnych członków gidli itp.

Castle Wary są spoko ALE skiny psują wszystko, można by dodać runy do użytku tylko na tych mapach. Miałyby większe znaczenie w tego typu bitwach niż standardowy atak graczy, a w ten sposób skiny nie będą AŻ taką przepaścią. Runy wiadomo za contribution gildijne + easy crafting Tongue
Reply