Tank >Kamui Teleport

#21
(05-02-2021, 05:27 PM)Manggo Wrote: To propozycja. Nie wiem po co od razu ta napinka zamiast powymieniać się argumentami?
Rozumiem, że wam się podoba serwer no pvp - dlatego w domkach tylko siedzicie.
Nie podoba mi się to że nie mogę zapierdolić gościa mimo, że jestem w stanie bo ucieka mi czarem (ustawia chłop skrypta, że jak go ktoś zaatakuje to pali wroty i ustawia się na expa.. w tym momencie nie ma możliwości zabicia go nigdy)
Chłopie jaka napinka? Do ciebie coś kierowałem?Ja moge sie powymieniac argumentami ale z normalnymi ludzmi, sobie zobacz co ten noł hend odpisuje i sie zastanów czy z takim czlowiekiem mozna sie powymieniac argumentami... sobie odpowiedz sam  w duchu bo rozumiem że musisz byc lojalny wobec nich , gdyz jesli bys przyznal mi racje to byłbyś walony na pizde przez nich , to jest oczywiste, a co do uciekania - obito nie zabije nikogo i ty nie zabijesz obita bo moze ci uciec, moim zdaniem jest to sprawiedliwe, a to ze ci sie to nie podoba to akurat jest drugorzędna sprawa, mi sie np nie podoba ze są takie przejebane priv skiny jak godlikow ale trudno, pewne rzeczy są poza nami, nie podoba mi się tez ze trzeba 10k zl zainwestowac w priv skiny by móc konkurować z majkelem czy donatem ale to nie ma znaczenia ponieważ to admini decydują o balansie i o charakterystyce gry a to co nam sie nie podoba czy podoba ma mniejsze znaczenie
Reply
#22
(05-02-2021, 04:18 PM)Ronnix Wrote: brudasy placza bo sie chca wziasc za obito?

ostanio byl placz brudasow ze ludzie placza jak sie ich bije na dropieniu ore...a teraz brudasy placza ze obito ma kamui?

bylo grac obito a nie magiem pedaly
Who are you referring to when you say "brudasy"? Only one that is a filth is the one who made you.
We cried that someone else cried, wait what? Emotion is a strong feeling, you cry, i cry, we cry! Sad .
The post isn't about obito having the use of kamui, it's about the use of kamui when in a fight.

Lastly, I Don't Play Mage, Faggot.
Reply
#23
Ten pomysł jest absurdalny xd, to tak jakby zrobić triple genki dame albo vegetto bala jedynie w moby Big Grin

Jedyny sposób w jaki można znerfic ten spell to dodać mu dodatkową sekundę albo dwie przed teleportem
Reply
#24
to bylo by spoko
Reply
(This post was last modified: 05-03-2021, 08:24 AM by Rico.)
#25
Postac obito zawsze byla nonpvp, jakos przez 2 lata od momentu jej wprowadzenia nikomu nie przeszkadzalo to ze moge sie tepnac unikajac walki, nerf juz poszedl bo wczesniej teleport dzialal nawet pomimo stuna, teraz wrzucajac obito stuna nie moze on sie teleportowac, jesli 30 sekund to dla Was za malo zeby kogos zabic to nie zabijecie go nigdy nawet jak mu calkiem ten spell zabierzecie, zamiast nerfic postacie KTORYMI NAWET NIE GRACIE zacznijcie buffowac swoje, od samego poczatku jego wprowadzenia myslalem i proponowalem co mozna mu dodac aby byl lepszy i bardziej grywany (aktualny obito a ten gdy zostal dopiero co wprowadzony to roznica jak niebo a ziemia). To ze obito moze uzyc teleporta gdy ma pz jest jak najbardziej uzasadnione, ta postac ucieka - nie walczy a dodanie mu dodatkowego czasu aby sie tepnal bedzie strzalem w kolano dla niego bo to mu dawalo przezywalnosc (nie kazdy jest PRAWIE niesmiertelny jak ja, pod wzgledem defa, skina mam prawie wymaksowanego do tego mam wszystkie god itemy i 1.5kk lvl) na nizszych lvlach gdzie stosunek dmg do hp jest calkowicie niezbalansowany ( nawet obito pada na kilka hitow od magow Wink ). Chcecie zabic obito? dorwijcie go na Pirates Island gdzie kamui jest calkowicie wylaczone.
Reply
#26
po 1 to nikt nie bij sie zwali na pvp po 2 nikt tutaj sie nie zabija tylko my i wy to co to ma wspulnego do tego ze nikt inny otym nie pisal bo nie kumam ale ok a propo tego to i tak dasz rade uciekac na pirates bo masz taki spell co zabiera ci soula ale zaden nob cie nie blokuje bo mozna pszechodzic z moba do moba ato tak na niby i tak jest za op ale ten kamui i tak muszi dostac jakiegos nerfa pamientam jak na full dmg w tamtej edycji zabilem ci z full dmg i imortala i confuse na +10 to az za 600mil hp ale mialem wtedy full dmg i full dmg w skinie i dostalo to nerfa na 15% vb ale nikt nie plala tylko ty bo tanka uwaliem dlatego teraz pisze o kamui bo co to za pvp jak tank ucieka XD
Reply
#27
napisz to jeszcze raz tylko tak zeby dalo sie zrozumiec. "co to za pvp jak tank ucieka" - przeczytaj pierwsze 5 slow ktore napisalem w poscie wyzej. Nerf na kamui musialby byc rownoznaczny z kolejnym boostem na dmg tylko tym razem pvp i muslaby byc na tyle silny zebym zabijal.
Reply
(This post was last modified: 05-03-2021, 08:53 AM by NoName.)
#28
nie bede tego pisal 2 raz a do tego ma tank taki te to nie non-pvp server tylko pvp/none-pvp
Reply
#29
No to poprawie swoją wypowiedź Big Grin

Dodać mu dodatkową sekundę albo dwie przed teleportem I podczas tego czasu 30% reflect wszystkich obrażeń :p
Reply
#30
spoko by bylo ale czy jego spell juz nie daje mu refleci
Reply