Tank >Kamui Teleport

#1
WITAM czy dalo mozna bylo by znerfic kamui teleport zeby jak chlop ma pz to nie bylo by mozna sie tepac do pz albo domku bo to sie robi bezsensu bijesz obito a ten sobie z pz telportuje i taj jak by wykozystuje buga bo ma pz a teleportuje sie do pz zone
Reply
#2
nie można sie tepać do pz zone kamui teleportem przygłupie , co więcej w domkach porobione jest pz, przynajmniej tam gdzie ja siedziałem jest to pz i nie mozna tam ustawić teleporta więc sie doedukuj zanim zaczniesz coś pisać na forum
Reply
(This post was last modified: 05-02-2021, 02:14 PM by NoName.)
#3
po 1 temat jest o kamui a po 2 to naucz sie czytac pisze ze znerfic jak masz pz to nie mozna sie teleporttowac
Reply
#4
po 1 to niech twój stary sie nauczy czytać a po 2 to napisałeś też o tym ze niby kamuiem sie da teleportować do protection zone - a protection zone to taki obszar gdzie nie można walczyc (np ogródek koło temple albo depo) - to kurwa ustaw tam teleporta potem wyjdź z pz zaznacz kogoś i się  tepnij spowrotem do pz , życze powodzenia
Reply
#5
imo to bardzo mocne, że tank może unikać walki kliknięciem. W tym wypadku nie ma szans na huncenie obito, wytrzymałość jest wystarczającym atutem w pvp.
Zgadzam się z pomysłem nerfa, czar nie powinien być tak mocny w pvp - proponuje uniemożliwić użycia kamui, gdy mamy pz.
[Image: elo-sing.png]
Reply
#6
tzn jeśli chodzi o huncenie to ten pomysł i tak nic nie zmieni bo obitem i tak raczej nie ma sensu nikogo zaznaczać gdyż nikogo nie ubijemy ,więc nie wbijemy obitkiem pz bo i po co? Obito w pvp nie istnieje, jest fajny bo ma właśnie oryginalne spelle i jest co najwyżej ciekawy ale silny to on nigdy nie byl i nie będzie bo wystarczy god seta mieć i obito nawet z dużo wyzszym lvlem nie da rady nikogo zabić

EDIT : Chyba że wam chodzi że nawet jak masz pz od potworków to żeby wtedy też sie nie dało , jak tak no to sory ale można wywalić tego spella do śmietnika bo nie przyda się do niczego i tak ten spell ma nerfa bo na takim khazad underground czy piratach go nie uzyjesz ale oczywiscie trzeba nerfic bo od was nikt nie gra tym obitem ale vasto gra i ja od pewnego czasu soibie pykam a nol nejm mnie nie mogl zabić bugi menem i od razu na forum post powstaje... Mango a bardzo mocne to jest wand na przykład albo god buff maga a nie teleport obito który i tak jest gównem w starciu z innym graczem
Reply
#7
Rzeczywiście mowa o pz z potworków.
Nie chodzi tu o konkretnego obito, myślę że czar został wprowadzony w celu ułatwienia poruszania się (ktoś kreatywniejszy ode mnie napewno znajdzie jakieś dobre zastosowanie).
Kwestia tego, że to nie jest serwer no pvp, a obito może unikać walk jeśli nie jest wystarczająco wtrzymały.
Jeśli chodzi o magów to są chwytem na zakup elder wanda, którego wcześniej nikt nie kupował. Stawiam, że w następnych edycjach będzie już słaby tylko po to by ludzie kupowali inna broń i nie używali rzeczy za które już zapłacili tylko dokupywali nowe... ale to już inny temat.
[Image: elo-sing.png]
Reply
#8
Czy to coś złego ze obito może unikać walki w ten sposób? Ta postać nie jest pod walke totalnie, sobie zrób obito i zobacz jakie on dmg ma, nie ubijesz nikogo z god setem, nawet yellowa mu nie zrobisz mając duzo wyższy lvl, obito to postać skrajnie defensywna, właśnie zrobiona pod unikanie walki, ma tez czar np kamui mangekyo który zwieksza obrone na 3 sek o 100% i jestes przez te 3 sekundy niesmiertelny jak i szereg regenek i buffow defa jak rikudo senjutu czy gakido, moim zdaniem to jest jego jedyny ratunek - ucieczka , bo jeśli nie bedziesz mial  możliwości ucieczki to będziesz dojechany przez gościa który chce cie ubic gdyż nie będziesz w stanie mu nic zrobic , nawet z ulti +100. Uważam ,że jeśli postacie skrajnie ofensywne jak mag mogą ubić przeciwnika w sekunde god buffem i wandem to totalne przeciwieństwo skarjnie defensywne jak obito powinno mieć odpowiedź na te umiejętności i uciec z pola walki jeśli trzeba
Reply
(This post was last modified: 05-02-2021, 04:23 PM by Ronnix.)
#9
brudasy placza bo sie chca wziasc za obito?

ostanio byl placz brudasow ze ludzie placza jak sie ich bije na dropieniu ore...a teraz brudasy placza ze obito ma kamui?

bylo grac obito a nie magiem pedaly
Reply
#10
oj ten sie udziela co najwiencej gra xd
Reply