Kolejne Zgloszenie "Trufla" "Michelangelo" KHAZAD DUM

(This post was last modified: 02-10-2021, 04:38 AM by Karmazyn.)
#1
Jestem ciekawy dlaczego ci gracze po raz kolejny majac swiadomosc o tym ze byla zglaszana "kratka" na ktorej Dwarf Defenderzy nie zabijaja znowu wykorzystali ten błąd ?? Mam Nadzieje ze tym razem zostana wyciagniete konsekwencje ! Dla przypomnienia Wstawiam nagranie ktora to kratka ! 2-3 dni temu bylo zglaszane po raz kolejny to administracji ! 
https://streamable.com/b401fc


Attached Files Image(s)
   
Reply
#2
Wtf?! Masz jakiś dowód ze zrobiliśmy cos takiego?XD
Zapraszam admina na pw z checia opiszemy co zrobilismy Smile
A następnym razem poproszę chociaż ssa w jakim miejscu zginałeś a później płacz na forum okej??
Reply
#3
te chary co zostały zabite przez defenderów to pewnie pushneliście pod durina... to od razu napisze to tutaj żeby administracja nie musiała z młotkami na pw rozmawiać, ale co z tymi których zabiłeś ty lub majkel?byli na khazad dum i kopali a wy od defenderów nie padliście za to że ich zabiliście, więc musieliście zabić ich na kratce zbugowanej gdzie defenderzy nie biją
Reply
#4
Albo wyprowadzic poza khazad Tongue
Tego dowie sie tylko administracja
Reply
(This post was last modified: 02-10-2021, 08:02 AM by Karmazyn.)
#5
(02-10-2021, 07:55 AM)Trufla Wrote: Albo wyprowadzic poza khazad Tongue
Tego dowie sie tylko administracja
No wyprowadzić poza khazad choćbyś się zesrał nie dałbyś rady jeżeli bot czyta wpt..

(02-10-2021, 07:14 AM)Trufla Wrote: Wtf?! Masz jakiś dowód ze zrobiliśmy cos takiego?XD
Zapraszam admina na pw z checia opiszemy co zrobilismy Smile
A następnym razem poproszę chociaż ssa w jakim miejscu zginałeś a później płacz na forum okej??
Ale tym samym przyznajesz się do wykorzystania czegoś Smile

Chce administracja by zgłaszać to jest zgłaszane proste
Reply
#6
Nie przyznaje sie do wykorzystywania buga tylko mowie ze mogę im udowodnić ze nie pokazuje buga.A ty placz se dalej
Reply
#7
(02-10-2021, 08:12 AM)Trufla Wrote: Nie przyznaje sie do wykorzystywania buga tylko mowie ze mogę im udowodnić ze nie pokazuje buga.A ty placz se dalej
Dalsza rozmowa nie ma sensu bo tylko zasmiecasz temat.  Poczekamy na odpowiedź administracji cześć
Reply
#8
Czemu taki placz to jest gra na pve/pvp ots lol
Reply
#9
(02-10-2021, 08:42 AM)NoName Wrote: Czemu taki placz to jest gra na pve/pvp ots lol
Dziecko won na e-lekcje. Bo widocznie nie umiesz czytać bezmozgu jaki ostatni komentarz jest ehh. A gdzie tu widzisz płacz? Wstawiam bo tego wymaga administracja jeżeli ktoś wykorzystuje błędy gry
Reply
#10
Ty to zawsze masz problemy naucz sie grac I nie plakac
Reply