Bug z Temple

(This post was last modified: 01-26-2021, 08:58 PM by Poppyn.)
#1
Czesc, wczoraj wieczorem wydarzyło się coś dziwnego. Aczkolwiek problem wyglada tak, ze bylem zmeczony i mialem wlaczone PK wiec postanowilem isc spac, wygasilem monitor i gdy wstalem rano mialem nabitego rsa i nie mialem zadnych itemow. Zdziwiony zobaczylem na stronie i o 5;42 zostalem zabity przez Merlin'a a rsa nabil mi "Pomagam wbic reba". Nie wiem co jeszcze do tego dodac, jestem strasznie zdziwiony jakby ktos mial mnie wypchnac z Temple. To samo stalo sie dzis gdy po zauwazeniu tego zrezygnowany zostawilem postac w temple, tylko tym razem wylaczylem PK i wyszedlem na miasto a gdy teraz wrocilem bylem juz u Yamy. Tym razem zabil mnie gracz "Nuve" o godzinie 10;35. Prosze o udzielenie pomocy, z gory bardzo dziekuje.
(This post was last modified: 01-26-2021, 09:01 PM by Karmazyn.)
#2
Myślę że miałeś włączone wptki skoro biegałeś i biłeś moby bo inaczej nie da się wbić rs.
(This post was last modified: 01-26-2021, 09:06 PM by Poppyn.)
#3
Nie mialem bota wlaczonego xd, caly czas odkad jestem jest Off

(01-26-2021, 09:00 PM)Karmazyn Wrote: Myślę że miałeś włączone wptki skoro biegałeś i biłeś moby bo inaczej nie da się wbić rs.
Za Pierwszym razem mialem bota ale single multi target ktore bilo obszar "hakaishin destruction" ale przeciez by mi samo nie wybieglo poza pz, a widzialem ze teraz posypaly sie bany wiec moze cos jest z tym wspolnego. Sam spiac bym nie wybiegl poza Temple xd, a za drugim razem w ogole mialem wylaczonego bota totalnie na off a jakos jak wrocilem to bylem martwy
#4
Nie zdziwię sie jak wykorzystują jakiegoś buga tak jak na ostatniej edycji
#5
Bug na wyciaganie z temple xd! Wstawaj zesrales sie
#6
W takim razie wytlumacz mi racjonalnie jakbym mogl wyjsc z temple gdy spalem oraz gdy nie bylo mnie w domu, bo z tego co wiem to niestety nie lunatykuje ;d
#7
(01-26-2021, 09:07 PM)Trufla Wrote: Nie zdziwię sie jak wykorzystują jakiegoś buga tak jak na ostatniej  edycji
Wiadomo kto wykorzystywał takiego buga na poprzedniej edycji ekipa w której jesteś teraz ehh zbędny komentarz
#8
Tylko to wy wszyscy dostaliscie bana za wykorzystywanie buga na tamtej edycji, nie my. Wracając do tematu Ara nic z tym nie zrobi znając zycie chyba, że masz nagranie tego, a jak nie to pożegnaj się :/, a ten pomagam wbić reba tak samo jak merlin to sa hussarsi, którzy dostali bana na tamtej edycji (nie merlin, ale pomagam wbic rego czyli Ripana, Gandalf), wiec wszystko jest mozliwe znajac go.
#9
Tylko nie wiem po co takie cos robic xd, gram w te gre zaledwie miesiac i strasznie mi sie spodobala wiec kupilem elder wanda i bills seta, wy wszyscy macie o wiele lepsze sety i rozne bronie, do tego platne skiny wiec nie wiem po co robic takie cos i niszczyc gre tym nowym i slabszym. Jestem zawiedziony i podejrzewam, ze juz mi nikt tego nie zwroci wiec trzeba sie chyba poddac ;d
#10
Slaba psycha do grania w tibijke, poddaj sie