NPC Saruman

(This post was last modified: 01-13-2021, 11:06 AM by Lord Grim.)
#1
Proponuję dodać nowego NPC który teleportował by nas ze Small City do Moria/Khazad Dum za Szafiry.
Proponuję dać mu nazwę Saruman (do ustalenia). Koszt takiego teleportu zależny by był od miejsca docelowego jak również stanu PZ postaci

Moria bez PZ można dać za 1 Szafir 
Moria z PZ można by dać za np. 20 Szaforów
Khazad Dum bez PZ można dać za np. 2 Szafiry
Khazad Dum z PZ można by dać za np. 40 Szafirów

Ceny do ustalenia przez Administrację (uważam iż nie jest to zły pomysł a ceny NIE są jakoś bardzo wygórowane by nie móc zdobyć takiej kwoty na teleport)
Reply
(This post was last modified: 01-08-2021, 10:38 PM by ErtasekPL.)
#2
Bez sensu jest taki NPC, po to robisz questy (Khazad dum), żeby mieć możliwość szybszego dostania się w to miejsce (tp gandalf), a poza tym kiedyś był taki pomysł i administracja napisała, że jest bez sensu tak jak ja napisałem, bo masz możliwość robiąc questy.
Reply
#3
ukoncz gandalfa na kahzad dum i bendziesz miec izi teleport za free
Reply
#4
ukonczcie podstawowke to bedziecie miec izi ortografie i bedzie sie dalo was zrozumiec
Reply
#5
a ty idz do tego zajebistego szefa randomie
Reply
#6
(01-08-2021, 10:35 PM)ErtasekPL Wrote: Bez sensu jest taki NPC, po to robisz questy (Khazad dum), żeby mieć możliwość szybszego dostania się w to miejsce (tp gandalf), a poza tym kiedyś był taki pomysł i administracja napisała, że jest bez sensu tak jak ja napisałem, bo masz możliwość robiąc questy.
Dzięki questom masz darmowy TP. A tutaj jak widać napisał że płatny.. W czym problem?
Reply
#7
Eratsek co ty pierdolisz?, quest jest bez sensu bo ty tak pisales ze jest bez sensu i administracja pisala ze jest bez sensu wiec bez sensu? Quest owszem i jest ale na teleport z pirate island do khazad dum. a temat ten dotyczy teleportacji z small city na khazad dum i sam pomysl jest spoko wedlug mnie poniewaz z czasem(wraz z levelem) ludzie przebywaja coraz rzadziej w small city, bo tam na 600k lvl niema co robic, zwykle na 300k+robi sie questy zwiazane juz z khazad dum i conajmniej pirates island dlatego mysle ze tyle o ile do pirates island mozna sie dostac szybko to takie khazad dum powinno byc kolejnym miastem w ktorym po smierci mozemy sie odrodzic, lub pojawic korzystajac z tp od goku
Reply
#8
niema po co dawac kolejnego tp, jest git a i tak z small city do pirates i na khazad dum jest okolo 4 minuty latania
1
Reply
#9
ale jak niema sensu jak gracze tego chca?

Wydaje mi sie ze ludzie z forum z ujemna reputacja w ogole nie powinny miec prawa pisac postow w kategorii "propozycje/sugestie" boz tego co widze zamiast pisac swoje pomsly, ciagle hejtuja...
Reply
#10
XD bez kity dodana reputacja za free z multi konta ez
Reply