Leonardo !! PROSZE NIE OMIJAC TEMATU

#1
 POST DO ADMINISTRACJI !



Prosilbym o sprawdzenie postaci Leonardo , gdyz sa podejrzenia ze postacia gra osoba ktora (na lewo) wykupila sobie dostep do priv skina . A jak wiemy inni gracze niz ci ktorzy zaplacili za tego skina nie moga uzywac tego oto skina ! Pewnie nie jedna osoba to juz zauwazyla ze postacia Leonardo Gra " ERTASEK " Wiec mozemy sprawdzic poprzez ip czy logowal sie na tym samym ip z priv skinem "duszka " i na innych postaciach !
Reply
(This post was last modified: 12-28-2020, 07:56 AM by ErtasekPL.)
#2
Tak byw. wystarczy zobaczyć IP bądź konto na jakim znajdują się bądź zostały stworzone postacie to wystarczy xD, już nie mówię, że to jakieś podejrzenia w moją stronę są i wymyślone rzeczy. Jakieś dowody bym prosił. Wiem, że to do ADMINISTACJI, ale nie mogę się nie wypowiedzieć jeżeli chodzi o takie poważne sprawy. Bo te Twoje podejrzenia itp. robią się już śmieszne powoli. Oraz nie rozumiem tego fenomenu, że tak płaczesz o to, że nawet jakbym miał tego skina to co wtedy? Nie mogę mieć TEAMOWEGO SKINA mojego teamu? Bo nie rozumiem jaki sens jest w TEAMOWEGO skinie, jeżeli osoba w teamie nie może mieć TEAMOWEGO skina wytłumaczysz mi Twój sposób myślenia?

P.S nie pisz, że to do administracji post bo i tak wiesz, żebym odpowiedział na te zarzuty i umiem czytać ze zroumieniem.
Reply
#3
Pan ertasek jest 4 czlonkiem skina ty jebany debilu
Reply
(This post was last modified: 12-28-2020, 11:47 AM by Karmazyn.)
#4
(12-28-2020, 07:46 AM)ErtasekPL Wrote: Tak byw. wystarczy zobaczyć IP bądź konto na jakim znajdują się bądź zostały stworzone postacie to wystarczy xD, już nie mówię, że to jakieś podejrzenia w moją stronę są i wymyślone rzeczy. Jakieś dowody bym prosił. Wiem, że to do ADMINISTACJI, ale nie mogę się nie wypowiedzieć jeżeli chodzi o takie poważne sprawy. Bo te Twoje podejrzenia itp. robią się już śmieszne powoli. Oraz nie rozumiem tego fenomenu, że tak płaczesz o to, że nawet jakbym miał tego skina to co wtedy? Nie mogę mieć TEAMOWEGO SKINA mojego teamu? Bo nie rozumiem jaki sens jest w TEAMOWEGO skinie, jeżeli osoba w teamie nie może mieć TEAMOWEGO  skina wytłumaczysz mi Twój sposób myślenia?

P.S nie pisz, że to do administracji post bo i tak wiesz, żebym odpowiedział na te zarzuty i umiem czytać ze zroumieniem.
A wiec tak , teamowy skin brali oni i placili za niego oni , na poprzedniej edycji udalo sie udowodnic im to i dostales delete , teraz tez oczekujemy tego . Po 2 dowody sa w postaci filmiku gdzie No hand pisal ze zaplaciles im za to wiec , ten ktoremu zaplaciles tez dostanie delete bo jak wiemy nie mozna sprzedawac priv skina Smile . Dziekuje Pozdrawiam Was Ciulee

(12-28-2020, 11:09 AM)NoName Wrote: Pan ertasek jest 4 czlonkiem skina ty jebany debilu
Moglbys nie obrazac ciagle dzieciaku ? no to dobrze ze jest 4 czlonkiem skina Smile dajesz kolejne dowody nawet pod postem , wiec mysle ze tylko na pw arze wystarczy filmik tutaj nie bede wrzucal Smile
Reply
(This post was last modified: 12-28-2020, 12:31 PM by ErtasekPL.)
#5
Po 1 dostałem delete na tamtej edycji za to, że expili mi chara i zmienił się właściciel czego Ara nie powiedział przy kupnie skina, że tak nie można i dostałem delete. Po 2 chciałbym zobaczyć wasze dowody na to, że kupiłem od nich skina Big Grin skoro tak nie było. A po 3 powodzenia Ci życzę, zobaczymy co Ara na to powie. Po 4 nawet jeżeli by ktoś coś takiego pisał to nie znaczy, że to jest prawda, jest coś takiego jak sarkazm i podkręcanie idiotów, którzy w to wierzą xD.
Pozdrawiam 60 i płaczku Tongue
Reply
(This post was last modified: 12-28-2020, 07:30 PM by Karmazyn.)
#6
(12-28-2020, 12:29 PM)ErtasekPL Wrote: Po 1 dostałem delete na tamtej edycji za to, że expili mi chara i zmienił się właściciel czego Ara nie powiedział przy kupnie skina, że tak nie można i dostałem delete. Po 2 chciałbym zobaczyć wasze dowody na to, że kupiłem od nich skina Big Grin skoro tak nie było.  A po 3 powodzenia Ci życzę, zobaczymy co Ara na to powie. Po 4 nawet jeżeli by ktoś coś takiego pisał to nie znaczy, że to jest prawda, jest coś takiego jak sarkazm i podkręcanie idiotów, którzy w to wierzą xD.
Pozdrawiam 60 i płaczku Tongue
no to dziwne ze expili ci postac Big Grin jak nie znales ich jeszcze jak miales "duszka" xd ojojoj sranie w portki sie zaczyna . To tak samo jak ktos pisze sell god items for pln to tez nie powinien dostac delete ? bo moze on dla beki to pisze Big Grin +1
Reply
#7
Skąd masz takie info, że ich nie znałem wcześniej? Też masz na to dowody? xDDDDD Big Grin śmieszny jesteś czasem, zazwyczaj żenujący.
Reply
#8
Widze ze kogos boli dupa ze ktos ma lepszego skina.
Wez gandalf bo twój placz jest śmieszny do wszystkiego sie przypierdalasz
Reply
(This post was last modified: 12-28-2020, 07:32 PM by Karmazyn.)
#9
(12-28-2020, 01:20 PM)ErtasekPL Wrote: Skąd masz takie info, że ich nie znałem wcześniej? Też masz na to dowody? xDDDDD Big Grin śmieszny jesteś czasem, zazwyczaj żenujący.
skoro jestem smieszny a zazwyczaj zenujacy to po co tu sie tlumaczysz i srasz w portki ? :/ nie rozumiem tego

(12-28-2020, 03:23 PM)Trufla Wrote: Widze ze kogos boli dupa ze ktos ma lepszego skina.
Wez gandalf bo twój placz jest śmieszny do wszystkiego sie przypierdalasz
przypierdalam sie do tego co ara uwazal ze zasluguje na bana / delete ,
Reply
(This post was last modified: 12-28-2020, 11:27 PM by Lord Grim.)
#10
Witam
Chciał bym zapytać o jedno, a konkretnie chodzi mi o "jakość" wypowiedzi Ertaska (ortografia) czy ty też nagle jesteś z Anglii i nie potrafisz wypowiadać się po Polsku?
Do tego chciałbym zapytać o priv skiny.


Jeżeli ktoś NIE zapłacił za skina WRAZ z "teamem" za teamowego skina to nadal może takowego używać?
Pytanie powyżej kierowane jest TYLKO do Administracji Forum/Serwera więc proszę zwykłych graczy o zignorowanie tego Pytania i zajęciu się czymś innym.

Dziękuję i Pozdrawiam
Lord Grim
Reply