Skrypty .lua / pisanie własnych skryptów

#1
Elo, na wstępie chciałbym dodać iż jest to tylko zamysł. Aczkolwiek, w razie odzewu jestem w stanie wejść w współpracę z innymi "programistami" (svante, white), czy każdą inną osobą która zna się na pisaniu i skryptach .lua 
Przechodząc do sedna tematu, jako że idą święta, jestem w stanie napisać dla każdego gracza (chętnego oczywiście) po jednym skrypcie.
Wiadomo, jest różnica gdy skrypt ma sam co 10 sekund wysyłać wiadomość na gamechacie od bardziej zaawansowanego.
Zbieram też zamówienia na poszczególne skrypty, które uznam że są "zbyt wymagające" aby należeć do jednego darmowego skrypta ogłoszonego w tym threadzie.
Jeszcze jedna sprawa. Ten temat mógłby zostać głównym tematem #skrypty / .luascripts 
Ale to zależy od Aragorna/white'a czy przypinnują thread do góry, tak czy siak, jeden darmowy skrypt przypada na chętnego gracza. napiszcie pod tematem / pm  (Lordfyerr)

Elo
Wale
Wiadro
Reply
#2
Jestem chętny i bede wdzięczny za Skrypta ( Po zabiciu 300 krzywych wilczków wraca do TASK NPC i bierze następnego taska na nie i wraca na expa )
_____
| Facio |
Reply
#3
Skrypt na to, zeby postac robila salto w tyl co 3 sekundy
Reply