Fajny ten bug

(This post was last modified: 12-22-2020, 01:55 PM by Fallen.)
#1
Ale ładnie wykorzystywany bug przez pana Raphaela, post na forum na prośbę Ary Smile

Opisanie w skrócie - Vegetto po rzuceniu w gracza Dragon Smash teleportuje się do niego na sekundę. Po rzuceniu mwalla w miejsce, w które powinno się wrócić po rzuceniu Dragon Smash postać nie wraca, a zostaje w miejscu, w którym się teleportowała. 

W skrócie jak to wygląda - nie jest pokazany moment rzucenia, a efekt końcowy.

[Image: d9vo4Hh.png]
Reply
#2
Nagraj jak to robi a nie wrzucasz ssa który nic nie pokazuje.
Reply
#3
Za mało dowodów widać tylko mw i gościa obok ciebie. Rownie dobrze mozna by bylo wziac shisui tepnac sie do ciebie wziac minato i Cie zabic? Skad wiesz, ze tak nie bylo zrobione?
Reply
#4
wystarczy, że adm sprawdzi czy to co opisał Fallen rzeczywiście działa i czy jest możliwe takie użycie dragon smasha by postać nie wracała,a ten krang wiadomo po co tam stał- rzucał tego m walla by raphael nie wrocil na miejsce, zresztą raphael jest znany z tego  że wykorzystuje bugi, poza tym jest idiotą z IQ  skórki od banana więc zasługuje na perm bana

P. S. końcówka na nieświadomce nawet fajnie mi sie zrymowała,dumny jestem
Reply
#5
równie dobrze falen mogl rzucic tego walla do zglaszania takich bugow trzeba miec video i dobry dowod
Reply
(This post was last modified: 12-22-2020, 05:04 PM by NoName.)
#6
XD to niezly bug z spellem 


XDDDDDDD
Reply
#7
Tak w kwestii dopełnienia formalności i niedomówień - sam Ara stwierdził, że jest to bug do naprawy, bo chyba tutaj część nie zajarzyła i zrozumiała, że to ja sobie wymyśliłem, że to bug.


[Image: qBHCcnN.png]
Reply
#8
to nizly ara pisze ze bug a nigdy nie naprawia to zajebisty ten ara jak chuj ahah
Reply
#9
Nana to są twoje przypuszczenia, patrząc na ss nie wiesz nic tak naprawde, mozesz myslec i wymyslac co chcesz, dowodu tu zadnego nie widze.
Reply
#10
A tak btw. to nie ma nawet opisu umiejetnosci wiec skad mam wiedzieć jak działa dany spell, jezeli od poczatku gry tak dzialal to chyba logiczne, ze mysle, ze on tak dziala i skad mam w takim wypadku weidziec, ze to uzywanie buga jest ?
Reply