Gandalf reporcik

(This post was last modified: 12-08-2020, 11:07 PM by ErtasekPL.)
#1
Chciałbym zreportować gracza o nicku Gandalf, ponieważ używał on buga (nie wiem jak go zrobić, ale on tak jak i kiełbaska wiedzą i tego nie zgłosili, a wykorzystywali go nie raz). Wchodzili na eventy takie jak pvo i zombie i wychodzili z nich i wygrywali (zombie) event, a za pvo brali expa. Mam tylko dowody na Gandalfa, ale widziany był kiełbaska ( nie pamiętam nicku) jak biegał sobie z skinem orka lub pirata po temple, gdy był aktualnie pvo. Prosiłbym o banika dla tego oto gracza za wykorzystywanie buga  i nie zgłoszenie o takim bugu administracji.
4a. Jeżeli gracz znajdzie buga, jest zobowiązany odrazu zgłosić go administratorowi.
. Cheating
a) Exploiting obvious errors of the game ("bugs"), for instance to duplicate items. If you find an error you must report it to Inferno Team immediately.
b) Intentional abuse of weaknesses in the gameplay, for example arranging objects or players in a way that other players cannot move them. The blocking of pass, exp is prohibited.
Punishment: Account banishment 7 days or longer. Offering account data may result in the deletion of the account.


Attached Files Image(s)
       
Reply
(This post was last modified: 12-08-2020, 11:42 PM by Karmazyn.)
#2
jezeli wygranie pvo to bug no to prosze o bana heheszki , ale jezeli juz pozostac przy tych ss'ach hmm to czy czasem w tym momencie nie powinienes dostac delete za posiadanie priv skina (nie wlasnego ) ?? Dzieki mam nadzieje ze administracja wejdzie w ten temat i sprawdzi na jakim ip masz priv skin duszka i na jakim sie loguja 3 brudaski (skiny) . PS. nauczcie sie korzystac z programu PAINT bo cos zle posklejane macie podrobki ss Tongue nie placzcie ze wasz koszmar wbija niedlugo w top 1 Tongue

bo cos nie widac zeby ktos odpadl tylko odrazu wygralem ?? hmmm dziwna sprawa
Reply
(This post was last modified: 12-09-2020, 02:49 AM by Sherlock.)
#3
a) Exploiting obvious errors of the game ("bugs"), for instance to duplicate items. If you find an error you must report it to Inferno Team immediately.
b) Intentional abuse of weaknesses in the gameplay, for example arranging objects or players in a way that other players cannot move them. The blocking of pass, exp is prohibited.
Punishment: Account banishment 7 days or longer. Offering account data may result in the deletion of the account.

4a. Jeżeli gracz znajdzie buga, jest zobowiązany odrazu zgłosić go administratorowi.
^ Mogło być tak że miał laga i go samo wyrzuciło, mógł nie znaleść buga tylko przypadkiem cos zrobić

I juz ci to tłumacze młody bo ty chyba Inglish Dont Speak
a) Wykorzystywanie oczywistych błędów w grze, Clonowanie Itemow <- Musi byc reportowane
b) Naduzywanie słabości Gameplay, Jak na przykład układanie Obiektów lub graczy, aby inni nie mogli ich przesunąc, Blokowanie Przesc/Expowisk
Kara: Zbanowane konto 7 dni albo dłuzej. Oferowanie danych konta może skutkowac usunięciem postaci

To że błędem jest tak jak ty to napisałeś wchodzenie na event i odrazu wychodzenie z niego jest bugiem lub poprostu błedem gry nie oznacza z automatu ze Gandalf go wykorzystuje 24/7


"Wchodzili na eventy takie jak pvo i zombie i wychodzili z nich i wygrywali (zombie) event, a za pvo brali expa. Mam tylko dowody na Gandalfa, ale widziany był kiełbaska ( nie pamiętam nicku) jak biegał sobie z skinem orka lub pirata po temple, gdy był aktualnie pvo. Prosiłbym o banika dla tego oto gracza za wykorzystywanie buga  i nie zgłoszenie o takim bugu administracji."

Jeżeli Kielbaska a także i gandalf Biegali z takimi skinami Po temple to dlaczego tych screenów nie pokażesz? Bo ich nie masz? Bo coś takiego nie miało miejsca?
Co do twoich screenów które pokazałes, Podrobienie 2giego ScrenShota a jakże i 1 jest bardzo łatwe i na ogół zajmuje 5min,

Pytanie brzmi dlaczego nie pokazałes 2giego SSa całego clienta? Boisz sie że ara zobaczy na jakiej postaci masz Skin który nie należy do ciebie i dostaniesz Delete?
Nie łatwiej ci się przyznać do posiadania Takiej postaci z skinem nie należącym do ciebie? Boisz sie o Delete?

Zanim zreportujesz kogoś na kogo sie uwzieliście swoją ekipa to zastanów sie jak ty chcesz to zrobić, połacz fakty, pokaż wiecej Dowod, Nagraj to jak on lata takim lub owakim Skinem, Nagraj z drugiego Mcka Server Log jak on wygrywa taki event,

Nagranie wideo będzie bardziej wiarygodne niż jakies screenshoty które można z łatwościa podrobic.
Jeżeli nie masz wystarczają dowodów na Gandalfa i Kiełbaske dlaczego zawraczasz 4litery dla Aragorna?
Mylisz że to coś zdziała ? Jesteś  zbyt pewny siebie Kolego o ile można tak ciebie nazwać.

Czujesz sie niczym bóg bedąc nieśmiertelnym i pozwalaniem sobie na o wiele za dużo, posłuchaj prędzej czy później to wam się oberwie.
Co za dużo to nie zdrowo.

A tak na boku to polecam ci zapisać się na dodatkowy Angielski żebyś umiał wiecej Angielskiego niz to co akurat sie znajduje w twojej pewnej półkuli mózgowej.


Co do drugiego Screena. Dlaczego nie ma na nim pokazane że osoby podczas eventu zostały zjedzone przez zombie i zostało X graczy?
Dlaczego taka informacja nie jest udzielona mimo ze taka informacja zostaje Zawsze udzielana na serwer logu zeby inni gracze przebywający na evencie wiedzieli ile graczy jeszcze zostało
Podrabianie SS wchodzi w gre? Sprytne tylko że to nie przejdzie żebyscie wyrzucili Gandalfa z OTS. Ara może sprawdzić sobie w logach czy o godzinie 22:10 Gandalf wygrał taki event, A i oprócz tego Ara ma w plikach to co ty nie masz na drugim SS"ie, miniejszym graczy którzy ten Event Opuścili.
Bardzo interesujące ze Nie posiadasz tego na SS. Czyżby bug? Ktorego nadużywasz i nie zgłaszasz do aragorna?
A skąd wiem że screen podrobiony? Ponieważ na drugim SSie brakuje logów z 22:10 aż do 22:14
Czyżby paint ? Czy jakim Programem usunołes logi pomiedzy tą godziną?
Coś długo ci zajeło przerobienie 2giego ssa, aż 26 minut!


 Tak i teraz mogę zgłosić ciebie miniejszym za.


1. Posiadanie Skina za którego nie płaciłes
2. Podrabianie oby dwóch screenshotów
3. Wykorzystwywanie buga ( Nie pokazujący których graczy zjadło zombie i ile ich zostało ) Mimo że to pewnie nie jest bug skoro wszyscy inni takie informacje mieli a ScrenShot jest podrobiony.
4. Wykorzystywanie bugów Teleportacji za bramke Poprzez innych graczów. ( Ciekawe ze mając lvl 130k expiłes na bramce 200k mimo że dostep miał tylko Donatello, czyżby donatello wszedł w bramke użył buga z teleportacją z drugiego chara i ciebie tam wpuscił? = Donatello wykorzystuje bugi gry i nie zgłasza ich na forum?

Pisząc ten Post sam siebie typie wjebałeś po same uszy, i nie masz co usuwać tematu bo screeny zostały zapisane a także i został zrobiony screen twojego całego Posta!




@karmazyn
bo cos nie widac zeby ktos odpadl tylko odrazu wygralem ?? hmmm dziwna sprawa

To Prawda, Jeżeli jest zombie event i gracze odpadają to jest na server logu że gracz został zjedzony oraz ile osób zostało na zombie Event
Pozwól że zapisze sobie jego screenshoty a także jego cały post na Forum i zgłosze to do Aragorna jako Podrabianie ssów i próba okłamania Administracji!
Reply
#4
Nie chce mi się komentować z tym skinem nawet . Jeżeli dla Ciebie wykorzystywanie oczywistych błędów czyli wchodzenie i wychodzenie z eventu w celu wygrania go (zombie) i jednocześnie np. Expienia gdzie inni gracze starają się, tracą swój cenny czas i nerwy, aby go wygrać to ja nie wiem co rozumiesz przez to zdanie. Raz już budowali grę każdy wie jak. Co do ss”ów to je dostałem, od innej osoby i tylko posta zrobiłem. A Ara jak chce niech sprawdzi logi i sam się dowie z tych logow jak było. A co do punktu 4 to nie wiem o czym do mnie mówisz, ale wiem że 6 Dec 2020, 16:08 Died at level 145047 by Death Bringer coś mi się wydaje, że chyba on wykorzystał tego Buga.
Reply
#5
No właśnie Smile, nie osądzaj by nie być sadzonym.. Jeżeli widziałeś żebym expil lub tpnal się w jakiś magiczny sposób to raczej logi wszystko wyjaśnia Smile
Reply
#6
Ja tylko pokazuje Arze, ze można coś takiego zrobić, jeżeli administracja pisze, żeby wrzucić to na forum to wrzucam i t tyle. A co Ara z tym zrobi to już jego decyzja.
Reply
#7
(12-09-2020, 07:57 AM)ErtasekPL Wrote: Ja tylko pokazuje Arze, ze można coś takiego zrobić, jeżeli administracja pisze, żeby wrzucić to na forum to wrzucam i t tyle. A co Ara z tym zrobi to już jego decyzja.
No właśnie nie pokazałeś że można tak zrobić. Ostatnio na evencie pvo wyrzuciło też 2 osoby w magiczny sposób nawet jedna z nich pisała do ary bo nic nie zrobiła a pojawiła się poza pvo. Może być to wina ticketow gdy jest się na wyspie i wejdzie się na pvo/zombie czy też dragon hunting i skończy się nam czas ale to tylko moja teoria administracja jest od tego by to sprawdzić i naprawic
Reply
#8
Masz racje. "Administracja" jest od tego Big Grin
Reply
(This post was last modified: 12-09-2020, 04:28 PM by Sherlock.)
#9
6 Dec 2020, 16:08 Died at level 145047 by Death Bringer

^ Dla twojej informacji,
Jest quest u Pyrokara na Blessy i taki Death Bringer jest prawie na koncu questa, zeby moc brac wszystkie blessy na raz...

@noname Sory moby mi sie pojebaly....
Reply
#10
?? jaki death bringer xdd
Reply