Pare zmian dla lepszego balansu gry.

(This post was last modified: 12-06-2020, 10:39 PM by ErtasekPL.)
#1
Pare zmian różnych rzeczy:

- Nerf god regeneration na vegetto o 20%

https://gyazo.com/4db53b50ac22be59c693c8156f92a49f <- Vegetto 200k lvl

https://imgur.com/a/KJQdW0A <- Toppo 400k lvl regen 3

- Nerf dmg z sworda/łapy (5%) na vegetto bo ma bardzo duży, nie mówiąc już o tym jak wejdą nowe bronie (o ile wejdą z tego co mówią to tak).

- Naprawić fire sworda z questa od 800k lvl z Fire Dragona jest useless, powinien bić coś w stylu holy axe na szkielety, a nic nie bije w gobliny

- Zwiększyć dmg na dst (nie są praktycznie grani, może być nawet jakiś achivement )

- Perfect Sniper z 12 soul/s na 8soul/s jest mało itemów na dodawanie soula i hp (żeby przeżyć)

- Zwiększyć dmg na dst na heroicu: 
VETERAN +5% physical damage, +5% absorb all damage, +8% more experience from monsters, +5kk max health and ki points, +25 ki blasting
HEROIC  +5% physical damage, +8% absorb all damage, +15% more experience from monsters, +2% lifesteal, +50kk max health and ki points, +25 ki blasting, +40 basic skills 

Zapraszam do dyskusji
Reply
(This post was last modified: 12-07-2020, 08:56 AM by NoName.)
#2
(12-06-2020, 10:14 PM)ErtasekPL Wrote: Pare zmian różnych rzeczy:

- Nerf god regeneration na vegetto o 20%

https://gyazo.com/4db53b50ac22be59c693c8156f92a49f <- Vegetto 200k lvl

https://imgur.com/a/KJQdW0A <- Toppo 400k lvl regen 3

- Nerf dmg z sworda/łapy (5%) na vegetto bo ma bardzo duży, nie mówiąc już o tym jak wejdą nowe bronie (o ile wejdą z tego co mówią to tak).

- Naprawić fire sworda z questa od 800k lvl z Fire Dragona jest useless, powinien bić coś w stylu holy axe na szkielety, a nic nie bije w gobliny

- Zwiększyć dmg na dst (nie są praktycznie grani, może być nawet jakiś achivement )

- Perfect Sniper z 12 soul/s na 8soul/s jest mało itemów na dodawanie soula i hp (żeby przeżyć)

- Zwiększyć dmg na dst na heroicu: 
VETERAN +5% physical damage, +5% absorb all damage, +8% more experience from monsters, +5kk max health and ki points, +25 ki blasting
HEROIC  +5% physical damage, +8% absorb all damage, +15% more experience from monsters, +2% lifesteal, +50kk max health and ki points, +25 ki blasting, +40 basic skills 

Zapraszam do dyskusji
Bylo by spoko nawet dac gods regen na stage tak jak regeneration wiem ze to unikalny heal ale jest zbyt op, bo mozna juz go uzywac 5k lvl, moze nawet dac go na lvl 100k albo 150k ale nerf musi byc bo w late game to heal jest za 100%+
Reply
#3
tyle próśb żeby vegetto nerfa dostał a o toppo nic, ciekawe czemu xdd , jak dla mnie to vegetto gods rege jest git bo nie każdy ma priv skin pamiętajcie i vegetto ma malutko hp tak naprawde i czasem nie zdążymy użyć gods rege i mamy deada , bo potworki zabiorą nam hp szybciej niż zdążymy sie healnąć ( pisze tu ciągle o perspektywie gry bez priv skina dającego hp), aczkolwiek z tym że 5k na gods rege to zbyt wcześnie to się zgadzam, mogłoby być od wyższego lvla( do ustalenia ) ale bez nerfa. Nerfa to potrzebuje toppo bo jego dmg to jakaś kpina jest
Reply
(This post was last modified: 12-07-2020, 09:56 AM by ErtasekPL.)
#4
Toppo już dostał nerfa na god buffa (next update), jak mówimy już o grach bez p2w to postać, która daje w miare rade to jest obito i vegetto, shisui toppo infernus nie dadzą rady wbić 300k (dadzą ale na słabym expie i w chuj długo), bo się nie wyleczą jak vegetto lub nie mają tak dużo hp jak obito.
Mówisz, że dmg toppo jest zbyt op, to co powiesz na to, że jak masz ultika 100k soula i 100 upgrade to możesz takiego toppo na hita ściągnąć, a już nie mówie, że będzie wchodzić nowa broń do gry dla melee postaci. Patrząc na abs'y jakie są na magical dmg na tym serverze to toppo gówno robi tak naprawde, jak masz eldera to toppo jest dobry w expieniu i robieniu questów itp. A sprójrz na Vegetto: ma duży heal, ma dobry dmg z "łapy", ma coś takiego jak Ultra Mode, Vegetto Ball i jest postacią premium, która kosztuje najmniej pp. Czyli najtańsza najlepsza tak naprawdę.
Reply
#5
Ultra Mode nerf do 10% dodge tez powoinno byc
Reply
#6
no ale co z tego ,że vegetto ma gods rege nawet skoro toppo z samego eldera wali takie dmg, że nie ma szans tego przetrwać, nie mówiąc o spellach combosach itp , na becie podobno toppo jest dalej OP mimo zabrania god buffa, a co do gry bez p2w, mowisz ze vegetto dobry do questow? To zrób rafinerie vegettem bez godów xD powodzenia, gods rege Cie nie uratuje przed dark beastem nawet 1 a co dopiero przed kilkoma, moim zdaniem jakąkolwiek profką byś nie grał to mając 200k god itmy to jest takie "must have", bez tego gówno się zrobi, w sumie żadnego przydatnego questa nie zrobisz nie licząc tych podstawowych jak triple tytan trans itp ( ale to sie robi na early game)
Reply
#7
Jak mówimy o p2w to bez niego żadnym charem nie zrobisz rafinerii, beastów itp. więc to nie ma znaczenia nawet. Mówisz, że Toppo jest op pomimo zabrania god buffa? To Ci powiem, że nie jest (ciekawe czemu na tamtej edycji, jak grałem toppo z skinem duszka to nikt nie miał problemów, że nic nikomu nie robiłem, a nagle jest inny skin na toppo to jest OP i trzeba go nerfic), vegetto 100k lvl zabijał mnie na 1 VB na 300k lvl toppo. Teraz w sumie byłoby tak samo. To jak już mówimy o tym p2w, bo każdy wie, że bez wydania kasy nic nie zdziałasz to powiedz mi, dlaczego uważasz, że toppo jest taki op? To Ci porównam z vegetto twoje argumenty.
Reply
#8
no mi koleżcy mówili co na becie potestowali to i owo ,że toppo  bez eq, bez godów, bez żadnego skina może ściągnąć nawet Grima na combo( w sensie kogokolwiek ze skinem podobnym do Godlików czy Grima)... na becie czyli w uptade to wejdzie, a Ty mi mowisz ze toppo na dziure od vegetto dostanie zwykłego? :p I chcesz nerfić łapę dla vegetto ale toppo zostawmy jak jest i niech wszystkich leje na strzała, świetny pomysł Tongue ( chociaż nerfienie priv skinów akurat mi sie podoba)
Reply
#9
Jeżeli mówisz o koleżkach, którzy ( toppo miał 4mln lvl, a Grim miał 1.8 mln level) to powodzenia, że go ubił. Ale jak Toppo 2mln bił się z 2 mln Grimem to wpierdol dostawał grzecznie mówiąc.
Reply
#10
zacznijmy od tego że Toppo to mag który walczy na combo którego nie wykorzystujecie jak należy. Toppo to nie jest postać jak Vegetto do Middle long fight time. że może sobie na to pozwolić i walczyć dłużej. co do tych nerfów łapy i regenki to wam coś się pomieszało i robicie to tylko po to by MNIE osłabić ale nie myślicie racjonalnie i niszczycie postać którą inny BEZ priv skina by chcieli sprawdzić bądź ponownie do niej wrócić. co do nerf skina, nie mam nic przeciwko jeżeli to ma pomóc w late game to jestem nawet za. Co do nerf dmg/rege u Vegetto to ja jestem przeciw. Btw jak już mamy być obiektywni to Wand dla Mag/supp powinien też dostać PRAWDZIWEGO nerfa bo to co zadaje to tak naprawdę jakaś kpina (mówimy o dmg na graczach BEZ priv skina) gdzie potrafi na hita ujebać co jest jak dla mnie żartem.

Dziękuję i Pozdrawiam
Lord Grim
Reply