TAK SIE KONCZY ZYCIE Lord ZJEBA

(This post was last modified: 09-15-2020, 03:09 PM by NoName.)
#1
haha KOZAKI Z HUSSARS CO KLONOWALI I W PZ WYLONDOWALI


Attached Files Image(s)
   
Reply
#2
kto pomagał ci napisać wiadomość do tego posta? bo ciężko uwierzyć abyś sam to zrobił xD
Reply
#3
ty uwierz ze twója ekipa klonowala a myslalem ze jestescie tacy wierni dla tego servera
Reply
#4
wybacz, ale chyba potrzebuję tłumacza bo twoich Hieroglifów nie da się kurwa rozczytać i muszę zapytać się Historyka z której to kurwa Epoki
Reply
#5
Learn polish bitch
Reply
(This post was last modified: 09-14-2020, 04:45 PM by Lord Grim.)
#6
So this is your name? okey.
Poza tym jak bym nie potrafił po Polsku się komunikować to bym był na twoim poziomie i nie potrafił ani się wypowiedzieć a nie też napisać czegoś poprawnie składniowo. Nie chcę pokazywać ci różnicy między nami bo jest ona widoczna gołym Okiem i KAŻDY to widzi i cieszy się zapewne z tego. Cieszę się że mamy takiego Błazna serwera bo podnosisz nas na duchu i poprawiasz Humor Big Grin

Dziękuję i Pozdrawiam
Lord Grim
Reply
(This post was last modified: 09-14-2020, 04:47 PM by NoName.)
#7
to sie ciesz bo i tak jestes gównem gg

i ten ss co dalesz are cie wysmial bo dalesz mu ss co nic nie znaczy xd bo zabilem cie w domku jak tam jest pvp zone a nie none pvp zone xdd
Reply
#8
może i jestem gównem, lecz nadal mądrzejszym od ciebie i tu nie można zaprzeczyć bo widać to po samych twoich wypowiedziach i składni językowej twojego "ojczystego" Języka i ciężko mi w to uwierzyć że taki "młodzieniec" może jeszcze istnieć na tym świecie, Znam nawet kilku nastolatków co LEPIEJ się wypowiadają od ciebie i tu już wstyd i hańba skoro masz ponad 20 lat .

Dziękuję i pozdrawiam
Lord Grim
Reply
#9
Lord Grim jestem gównem xd
Reply
(This post was last modified: 09-14-2020, 06:47 PM by Lord Grim.)
#10
(09-14-2020, 05:10 PM)Limitless Wrote: Lord Grim jestem gównem xd

dobrze wiedzieć młodzieńcze Big Grin
Reply