Ten weekend

(This post was last modified: 06-21-2020, 04:18 PM by ErtasekPL.)
#1
Witam
Ja z zapytaniem czy ktoś chciałby się wypowiedzieć na temat tego co działo się w weekend? kto? jak? i co?. Bo słyszałem dużo różnych rzeczy jakie się działy i chciałbym, żeby ktoś się wypowiedział na ten temat
Reply
#2
w sobote pvo event wygrala druzyna piratow
Reply
#3
W sobote dnia 20 czerwca b.r w godzinach popoludniowych gracz Piksi grozil / wyzywal graczy z gildi Hussars gdyz jest on czlonkiem dawnej Pruszkowskiej Mafii , ktory potrafi wyjebac tak z back handu ze wylatujemy przez okno jak znany nam Raper Tomasz Chada.
Reply
#4
W sobotni poranek gracz o nazwie Godlike Iperfect przegral walke ze smiercia na poziomie 673714.
Reply
#5
W sobotni wieczor miedzy godzina 21 a 22 Administrator Whiteblxk wkurwil gracza o nicku Ripana Daja dodajac spierdolone buffy postaci Shisui , przez co postac jest zbyt op po uptadzie . Gracz Ripana Daja , byl tak wkurwiony ze zaczal rzucac itemami typu bills itemy ,dragon balle itp. , gracze z gildi Godlike czekali na te free itemy jak biedaki , innymi slowy kradli slabszym graczom itemy
Reply
#6
W sobote gracz o nazwie The True Deity przegral walke z ochroniazem goblinow, nastepnie w niedziele polegl w walce z graczem Saiyan Only, oraz Tops Stated
Reply
(This post was last modified: 06-21-2020, 05:14 PM by ErtasekPL.)
#7
Bardziej mi chodzi o te free itemy. Co były rozdawane.
Reply
#8
(06-21-2020, 05:09 PM)Smoking Wrote: W sobotni wieczor miedzy godzina 21 a 22 Administrator Whiteblxk wkurwil gracza o nicku Ripana Daja dodajac spierdolone buffy postaci Shisui , przez co postac jest zbyt op po uptadzie . Gracz Ripana Daja  , byl tak wkurwiony ze zaczal rzucac itemami typu bills itemy ,dragon balle itp. , gracze z gildi Godlike czekali na te free itemy jak biedaki , innymi slowy kradli slabszym graczom itemy
+1 niema biedaku nic da ciebie
Reply
(This post was last modified: 06-21-2020, 05:16 PM by Ten Od Tamtego.)
#9
(06-21-2020, 05:14 PM)ErtasekPL Wrote: Bardziej mi chodzi o te free itemy. Co były rozdawane.
A to jest zabronione czy placzesz ze nie bylo cie i nie mogles skorzystac ? To co mi nie bylo potrzebne wyjebalem masz z tym problem ?

(06-21-2020, 05:15 PM)Limitless Wrote:
(06-21-2020, 05:09 PM)Smoking Wrote: W sobotni wieczor miedzy godzina 21 a 22 Administrator Whiteblxk wkurwil gracza o nicku Ripana Daja dodajac spierdolone buffy postaci Shisui , przez co postac jest zbyt op po uptadzie . Gracz Ripana Daja  , byl tak wkurwiony ze zaczal rzucac itemami typu bills itemy ,dragon balle itp. , gracze z gildi Godlike czekali na te free itemy jak biedaki , innymi slowy kradli slabszym graczom itemy
+1 niema biedaku nic da ciebie
jak poda name w pw wiadomosci to mu dam 100000x wiecej niz wy zebraliscie
Reply
(This post was last modified: 06-21-2020, 05:20 PM by NoName.)
#10
(06-21-2020, 05:15 PM)Ten Od Tamtego Wrote:
(06-21-2020, 05:14 PM)ErtasekPL Wrote: Bardziej mi chodzi o te free itemy. Co były rozdawane.
A to jest zabronione czy placzesz ze nie bylo cie i nie mogles skorzystac ? To co mi nie bylo potrzebne wyjebalem masz z tym problem ?

(06-21-2020, 05:15 PM)Limitless Wrote:
(06-21-2020, 05:09 PM)Smoking Wrote: W sobotni wieczor miedzy godzina 21 a 22 Administrator Whiteblxk wkurwil gracza o nicku Ripana Daja dodajac spierdolone buffy postaci Shisui , przez co postac jest zbyt op po uptadzie . Gracz Ripana Daja  , byl tak wkurwiony ze zaczal rzucac itemami typu bills itemy ,dragon balle itp. , gracze z gildi Godlike czekali na te free itemy jak biedaki , innymi slowy kradli slabszym graczom itemy
+1 niema biedaku nic da ciebie
jak poda name w pw wiadomosci to mu dam 100000x wiecej niz wy zebraliscie
po co mi te itemy co byly klonowane ja sobie kupie nie jestem biedakiem zeby klonowac jak ty
Reply