Coś dla nowych, kilka słów od siebie.

(This post was last modified: 05-31-2020, 11:28 PM by Noliaz.)
#1
JESLI DOTARLES DO KONCA I PRZECZYTALES WSZYSTKO UWAZNIE I MASZ JAKIES SPRAWY DO ADMINISTRACJI, CO MOGLA BY ZMIENIC BY GRALO CI SIE PRZYJEMNIEJ NAPISZ W KOMENTARZU NA DOLE, JESLI DOTARLES DO 30K LUB WIĘCEJ TEŻ NAPISZ BYC MOŻE COS SIE ZMIENI I GRACZY BĘDZIE WIĘCEJ MAM TAKĄ NADZIEJE.
BYWAJCIE ZDRÓW I MIŁEJ LEKTURKI POZDRAWIAM, WASZ KOCHAJĄCY NOLIAZ.
Siema, jak spojrzałeś do tego tematu to pewnie zastanawiasz co w nim znajdziesz.
Grając już na kilku edycjach (poprzednie były o wiele gorsze gówniane i wgl nie grywalne dla graczy free2play.
o tym własnie porozmawiamy, gdy zastanawiasz się dlaczego twój poziom leci tak wolno gdy inni wbijają 600k?
lvl od 1-15000 potraktuj ten przedział jak jak zwykłe pudełkowe gry, jak nie zabulisz to więcej nie odkryjesz i nie dotrzesz do większego poziomu.
Kupujesz 1 edycje wirtualnej gry dbkoinferno kupujesz pierwszego VIP'A, mam nadzieję że nie ostatniego Smile.
w tym momencie odkrywasz przed sobą nieznany świat bocenia po 24h 7 dni w tygodniu ale co dalej, wbijając 15k na wilczkach dochodzisz do momentu gdy musisz wybrać się na silniejsze potwory,
bo przecież wieczność ich bić nie będziesz, idziesz na inne expowisko ale okazuję się że zanim zabijesz potwora to zabijesz 15 wilczków i dostaniesz więcej expa za nie.
Wtedy gra przed tobą niestety pokazuję KUP MNIE, KUP WHIS STAFF razem będziemy tworzyć zgrany duet żeby szybciej i przyjemniej się grało
Gdy zdobędziesz swojego pierwszego whis staffa skromne 200pp, (w dobie coronavirus pewnie masz sporo siana bo przecież siedzisz w domu, szlachta nie pracuje co?)
przyjemnie ci się expi od 15001 z whis staffem ale dziwnym trafem prawie co chwila padasz, chłopie zapomniałeś o kupnie legendary seta jak już kupiłeś whis staffa za 200pp i VIPA za 25pp
to legendary set za 100pp nie kupisz? kupuj facet. kupiłeś seta, prawie nie padasz na tsufulach dobijasz 50k (z14 dni na bocie 24/7 lub więcej.
wbiłeś 50k lvl leci ci już tak wolno jak krew z nosa chociaz u ciebie to pewnie leci już potok tej krwi, hehe.
czas żeby pójść na coś lepszego prawda?
kolejnym potworem jest gunso lvl1, expi się na nich przyjemnie do czasu aż się nie zrespawnuje ich elita padłeś na strzała?
to czas abyś kupił sobie bills seta Armor/legs/boots = 300pp
myślisz trochę już cholera wydałem na tego otsa.
325pp na whis staff / lege set / + vip.
tak chwilę myślisz o na boga ile regeneracji daje bills set myslisz ale się opłaca kupuje!
kupiłeś bills seta czapkę lege już miałeś idziesz expić, chwilę expisz znowu się wykurwiłeś.
Tyle już kupiłem nie będę przecież teraz tak łatwo rezygnował kupie jeszcze Super Health Shield, 200pp co mi szkodzi jak już tyle wydajemy to weżmy jeszcze tarcze co nie?
na tą chwilę mamy, 325pp + 300pp + 200 pp w sumie : 825pp.
aktualnie mamy 2,1kk hp i 1,1kk many na sekundę co dalej.
wchodzimy na exp z gunzo widzimy że nadal ostro w rajtuzy dostajemy już rzadziej padamy ale nadal nie czujemy się bezpieczni do końca.
pora kupić Skina + Aura skina, Jack Sparrow Skin + Kyuubi Aura SKin ( 1,5kk regen + 25% protection all damage (aura +20, skin +5)
w tej chwili dajemy rade spokojnie na gunzo wkońcu !!
na tą chwilę wydaliśmy, 1675 pp  (1675pp = około 100zł *przelew* lub około 210zł smsami po 30zł.(opcja dla telefonów na abonament jak mamy pewność że starzy was nie zabiją to kupuj ! XD ) czego się nie robi dla przyjemności nie?.
by dostać:
3,6kk hp/sekundę - 2,6kk many na sekundę.
+25% protection all.
-
na gunzo już świetnie sobie radzisz czas przypakować na lepsze expowiska na kolejnym expie.
Ultimate c17 da się expić na nich z takim setem +50k lvl za 1675pp byle mieć jeszcze regen 1/2 + osiągniecie za używanie regeneration +7-20% większe leczenie z regeneration.
tak więc na tą chwilę już wiesz ile trzeba by cieszyć się pełną wersją gry Free2 Play do 10k tak potem strata czasu, jak nie chcesz tracić czasu kup sobie seta.
-
Sety dostępne za darmo:
*te sety są dostępne z questów, ale bez seta lub osoby która ci nie pomoże za darmo nie zrobisz kup, seta by zrobić questa na gorszego seta. xD
Changelling Set / Orochimaru Set / Edo Uchicha Set
Fusion Set = niedostępny w grze do zdobycia buty i armor łatwo / zdobyć legi można zdobyć tylko raz co jakiś czas ale tylko 1 osoba.
po wbiciu 80-90k na ultimate c17 oczywiście zależnie od waszej profesji już musicie zastanawiać się nad kupnem GOD SETA, kosztuje tylko 800zł więc jak masz tyle siana to kupuj o ile nie mieszkasz w Polsce cebulaku xD.
SKIN indywidualny też spoko opcja bonusy wybierasz jakie tylko chcesz.
Cena, trochę większa niż te w itemshop 1000...... złotych. xD
-
JESLI PODOBAJĄ CI SIE MOJE PROPOZYCJE, POSTY I INNA MOJA DZIALALNOSC i AKTYWNIE GRASZ MOZESZ MNIE WESPRZEĆ PRZYJMUJE:
RUBINY
BLUE SENZU
i wszelkiego rodzaju inne wartościowe przedmioty
pozdrawiam wasz kochający NOLIAZ.
kontakt:
DISCORD
\/
Noliaz#5872
Reply
#2
Powiem tyle ziomek xD wejdź na mój poradnik i nauczysz się grać bez wydawania kasy xDDDDDD a wszystko możesz zdobyć za free xD
Reply
#3
temat generalnie prowokacyjny ale milo ze dodales takie zdanie (poprzednie były o wiele gorsze gówniane i wgl nie grywalne dla graczy free2play.
o tym własnie porozmawiamy, gdy zastanawiasz się dlaczego twój poziom leci tak wolno gdy inni wbijają 600k?

odnosnie poprzednich edycji. Znaczy to ze kazda kolejna moze byc lepsza(jest nadzieja) tylko trzeba sie skupic nad jej ulepszaniem, a nie prowokowaniu zbednymi poradnikami solowego gracza, bo ten twoj post dotyczy wlasniee solowej gry, bynajmniej czytajac go takie odnosze wrazenie, o ile w ogole jest to poradnik, a nie jakas proba zniesmaczenia nowych graczy...
Reply
#4
solowej, tak bo gdy piszesz na chat o pomoc to słyszysz tylko że ktoś za pomoc chce coś w zamian a graczy jest coraz mniej więc tej pomocy w gruncie rzeczy nie uzyskasz.
Reply
#5
generalnie to smiechlem troche - ale wiekszosc z tego to fakt XD
Reply