Jak zacząć? Rookgard.

#1
W tym poradniku pokaże Wam jak zacząć przygodę na rooku.
Poradnik będzie napisany pod względem najszybszego wyjścia wraz ze zrobieniem sag.

Przede wszystkim warto wydać te 3,69(SMS) na legendary sword, mieczyk pomoże nam dość szybko wylevelować.
Na mainie oczywiście będzie to plusem zanim zrobimy questy na lepsze itemy.

No to zaczynamy!

Po stworzeniu postaci oraz wyboru aury przenosi nas na rookgard.
Schodzimy -1 i mamy skrzynkę.
Po kliknięci skrzynki dostajemy hat oraz senzu. Oczywiście nie możemy ich wyciągnąć z "Purse" więc zabijamy pierwszego potworka, wrzucamy na szybko do jego ciała a później na nas, mniej więcej tak: 
[Image: Xw0ayDJ.png]

Jeżeli zrobimy wyższy punkt, to możemy zacząć przygodę z expem. 
Warto też pamiętać, by ustawić sobie hotkey z "power down", będziemy mogli przy okazji nabijać ki level.
Przede wszystkim wbijamy ten mniej więcej 200 level na wolfach, bugach i dinozaurach.
Przy okazji jak jesteśmy na 1 stage expa, możemy wziąć od Teenager Bulma Saga sage.



Quote:My: Hi
Teenager Bulma Saga: Hej! Od dluzszego czasu straszy mnie Angry Bandit! Jestes w stanie mi z nim pomoc?
My: yes
Teenager Bulma Saga: Dziekuje przystojniaku! Ukrywa sie gdzies w gorach na polnocny-zachod stad! Powodzenia!



[Image: RNr3Gx1.png]


Jak już wbiliśmy 200 level, przechodzimy dalej przez schodki, które znajdziemy na północ od bieżącego expowiska.
[Image: DRH4iJV.png]

Przechodząc przez nie i będziemy mieć expowisko czołgów, skorpionów i dinozaurów na większym poziomie.
[Image: Caxv1Eg.png]

Tutaj staramy się wbić tak 600 poziom.
Warto pamiętać, że Arena Fighter jest dość mocnym mobem i nie warto się tam pchać, bo możemy paść kilka razy.
Najlepiej tam wejść tak powyżej 400ego poziomu.

[Image: XbnWPK2.png]


Jeżeli już mamy wbity 900 poziom, możemy spróbować zrobić Sage od Bulmy, sprawdzamy dokładnie co mamy zrobić pod komendą "!saga main"
Twoja obecna saga z Dragon Ball to: #2. Znajdz i zabij Angry Bandit.
No to szukamy Angry Bandita, który znajduję się na polu "Bandits"

1 - wejście
2 - schodki do góry
3 - schodki do góry
4 - schodki do góry
5 - Angry Bandit

[Image: 9rhADLK.png]
[Image: vMiqCls.png]

Po zrobieniu tej Sagi możemy wziąć sobie skrzyneczke, która ma w sobie 80golda.

Następna saga to:
Twoja obecna saga z Dragon Ball to: #3. Znajdz i porozmawiaj z Master Roshi.

[Image: k3cMA2k.png]

My: Hi
Master Roshi Saga: Witaj! Chcesz u mnie trenowac to musisz na to zaslozyc! Pokonaj silniego przeciwnika!
My: przeciwnika
Master Roshi Saga: Znajdz i pokonaj Yamche, wtedy wroc do mnie!

Yamche znajdziemy tutaj:
[Image: ZfoQpRV.png]

[Image: kVqufzZ.png]

Po zabiciu Yamchy dostaniemy następną sagę - !saga main
Twoja obecna saga z Dragon Ball to: #5. Porozmawiaj z Master Roshi by rozpoczac ciezki trening.
Wracamy do Mr. Roshiego
I znów zaczynamy rozmowę:
My: Hi
Master Roshi Saga: Witaj! Czy udalo ci sie pokonac Yamche?
My: yes
Master Roshi Saga: Teraz stales sie o wiele potezniejszy! Ciesz sie nowa sila! Wez to butelke mleka i zanies ja do farmera, znajdziesz go na polnoc stad!

Mamy butelke i idziemy na górę mapy:
[Image: JBCChRJ.png]

[Image: UtXA0fn.png]

My: Hi
Farmer Saga: Witaj! Czy masz dla mnie butelke mleka?
My: yes
Farmer Saga: Dziekuje! Slyszales o turnieju budokai na polnocy? Chyba powinnienes tam sie udac! Powodzenia!

Teraz kierujemy się na turniej budokai.
[Image: rDwsMCe.png]

Mamy tutaj do zabicia 3 NPC, Sam Saga - Kuririn Saga i Jackie Chun Saga.

[Image: jgnOn8S.png]

Następnie dostajemy sage:
Twoja obecna saga z Dragon Ball to: #10. Znajdz i zabij King Piccolo.
Jest to ostatnia saga na rooku.
[Image: CrropTS.png]
[Image: OqjNskE.png]

Jak widzicie tutaj jestem z innym graczem, bo sam raczej nie dałbym rady go zabić - mógłbym, ale to byłby sparing na poziomie hard.

Jeżeli go zabijemy, jest to ostatnia saga na rooku.
Możemy zostać i expić do 25,000 levela, ale poradnik jest żeby jak najszybciej wyjść ze zrobionymi sagami.


Wracamy teraz na sam początek do NPC Guide Man i możemy zrobić przy okazji questa.
[Image: mzCIhJU.png]

Quest - 
Hi > zadanie > Hi > zadanie > yes

Żeby wyjść na maina:
Hi > opusc > yes

Mamy to!

[Image: xMdWVHC.png]
Reply
#2
Poradnik z sagami na roku już był ale wyjaśnienia expów i skrzynek nie było +50 pkt.
Reply
#3
gdyby byl ekwipunek podstawowy bron np. 25 ataku , jakis set backpack to jeszcze bylo by sens wydac te 3.69 zl na otsa ale potem i tak dochodzi jeszcze whiss staff bo bez niego nie poexpisz potem legendary set bo bez.niego padniesz a potem bills set bo bez niego.nie ustoisz moba na 15k lvl a jak juz po 3 miesiacach bocenia 24/7 uda ci sie wbic 100k to okarze sie ze bez god seta ani rusz, brakuje tu podstawowych rzeczy nowy gracz wbija i musi kombinowac jak wyciagnac cos z purse bo nie ma backpacka pisze na chat czy to bug czy jakies chore jazdy dostaje odpowiedz i robi szybki exit z.gry ...bo zeby wyjsc z rooka musi nowa postac zrobic a dalej nie przejdzie bez setu bo skorpiony i czolgi tyle bija ze maja cie na combo ....
Reply