Hidden Island Quest (video)

#1
Reply
#2
Jest dobrze +600 pkt
Reply
(This post was last modified: 04-20-2020, 11:56 AM by Ronnix.)
#3
ahhh ten glos... codziennie ogladam Wink
Reply
(This post was last modified: 04-21-2020, 09:41 PM by Noliaz.)
#4
fajny poradnik, szkoda że nagrywasz filmik mając god itemy, następnym razem jak robisz umiejętnie schowaj co nosisz albo ubierz chociaż bills seta, jakby ktoś nie wiedział to gracz ma ubrany god set niemożliwy do zdobycia w grze w normalny sposób, jedynie zdobycie od gracza lub kupno od admina, a sam set daje iście boskie bonusy stąd nazwa God Set.
Reply
#5
(04-21-2020, 09:38 PM)Noliaz Wrote: fajny poradnik, szkoda że nagrywasz filmik mając god itemy, następnym razem jak robisz umiejętnie schowaj co nosisz albo ubierz chociaż bills seta, jakby ktoś nie wiedział to gracz ma ubrany god set niemożliwy do zdobycia w grze w normalny sposób, jedynie zdobycie od gracza lub kupno od admina, a sam set daje iście boskie bonusy stąd nazwa God Set.
zdjecie god seta nie zrobi duzej roznicy ze zgledu na to ze gram obito i mam priv skin oraz niedlugo (mam nadzieje) life steal od shenrona, w poradniku mam pokazac jakie sa moby i jak dostac sie do nagrody, pokazywanie jak zmagam sie z mobami bylo by bez sensu i tylko przedluzaloby poradnik
Reply
#6
można prosić jakiś reupload?
Reply
#7
niedlugo bedzie
Reply