Ping Over 2000

#1
O co chodzi z tym pingiem na serwerze? widać max z 100 osób na serwerze grających a ping wielu osobom skacze do ponad 2k podczas stania w depo. Nie chodzi tu o słabego neta. Serwer laguje po całości zapewne z powodu tysiąca panów na exicie na trainach. Trzeba coś z tym zrobić.
#2
Po co są te boty, przecież wystarczy, że ktoś gra tutaj więcej niż 2 sekundy i widać, że tyle graczy nie ma, server z uptime'em powyżej +/- 5 godzin tak laguje, że bot czesto nie używa spelli, a zaznaczona postać nie atakuje przez kilka sekund, przy zabiciu moba kilkukrotnie widzimy dmg -0,-0,-0,-0 dużo potworów biega tutaj dosyć szybko, wiec robienie jakichkolwiek questów to tragedia. Chłopaki ja tego totalnie nie rozumiem, jeżeli chcecie żeby na liczniku online było ponad 1k osób, to manipulujcie licznikiem wstawcie żeby graczy + botów było około 500-700, a tą resztę do tysiąca dodajcie sobie na stronie, my gracze na tym skorzystamy płynniejszą rozgrywką, a wy chyba nic nie stracicie, przecież nikt nie będzie wam liczył czy na pewno jest tak te ponad 1k postaci, chciałbym kiedyś polubić waszą stronę na fb, ale z tym co aktualnie się dzieje to trochę wstyd się przyznawać.
#3
True. Słabo przez te boty na początku zminimalizujmy je chociaż o połowę dalej się zobaczy. . .
#4
lagi tak duze ze 5 kratek to idziesz 5min porazka normalnie, nic sie zrobic nie da
#5
Lagi sa naprawde duze i dobrze by bylo jakbyscie cos z tym zrobili.Watpie ze jest to wina mojego internetu jak kazdy ma taki sam ping.
#6
Nigdy jeszcze nie widziałem takich lagów w Tibi tak jak tutaj, żeby postać cofało mi, przebiegam kilka kratek i mnie cofa. Mówiłem już administracji, żeby wyłączyli te boty, one do niczego nie są potrzebne, ale oczywiście robili ze mnie debila, bo przecież to nie boty do nabijania online i o niczym nie mają pojęcia. Każdy kto tu gra zauważył, że do tego właśnie te postacie służą i nikt nam nie wmówi, że nie. Już na poprzedniej edycji każdy o tym wiedział, ale nie było aż takich lagów, teraz to przesada. Maszyna na rzekomo 1200 graczy, a odpalacie 1000 botów przez co jest ponad 1200 online i są ogromne lagi. Nie da się grać, tym waszym mc może to nie przeszkadza, ale nam graczom tak. Po co były te wszystkie optymalizacje ostatnio jak po każdej wprowadzacie coraz to więcej tych mc, po co? Nikt kto tu wejdzie i tak nie uwierzy, że gra tu 1200+ ludzi, tylko sobie tym szkodzicie i zniechęcacie tym graczy.
#7
noo to prawda co chłopaki piszą,czasem ping skacze do 10k przez te boty i wywala z serwa a gracze narzekają ,że padają przez lagi ,nie mówiąc o płynnym zrobieniu jakiegoś questa
#8
Lagi zostały naprawione.