(This post was last modified: 03-22-2024, 04:34 PM by Kuba Martin.)
#1
Dostęp do klanu Orków
Wymagania Jeck Sparrow Quest ,Pirates AKT1 ,item [Image: 2550.gif] 1,000,000 poziom

Lokalizacja Junin set Quest

[Image: ss-noonb.png]


Prin: Czesc... Jestem strasznie zmeczony, ledwo zyje a ty jestes pierwszym czlowiekiem, ktory tutaj dotarl, pomozesz mi?
Prin: Przynies mi najpierw cos do jedzenia i picia, nie mam sily nawet rozmawiac, nie jadlem nic od miesiaca, a ostatni raz pilem tydzien temu... Przynies mi 100x meat, 10x rum!
Prin: Nie mam teraz na ciebie czasu! Wroc za 59.

Prin: Witaj! Odzyskalem czesciowo sily, jestes gotowy by znowu mi pomoc?

Prin: Jestem Lowca Orkow, pewnie nigdy nie slyszales o naszej grupie ale jestesmy jedyna barriera, ktora chroni swiat ludzi przed tymi bestiami, zostalem zlapany w zasadzke... Te bestie chcialy dowiedziec sie wiecej informacji o naszym obozie, jednak niczego odemnie nie wyciagneli! Potrzebuje broni by wydostac sie stad, przynies mi 3x packet of weapons! Powodzenia!

Prin: Czesc... Czy masz dla mnie 3x packet of weapons?

Achivment Gratulacje! Zdobyles achievement "Weapons In Time! " +5% physical damage against players

Prin: Nie mam teraz na ciebie czasu! Wroc za 59m.

Prin: Jestem czlonkiem gildii Lowcow Orkow, mowilem ci juz o tym, jest to zgraja najgorszych bandytow na swiecie. Ludzie ktorzy mordowali, zabijali, gwalcili wiec przez to zostali zlapani przez Magow Ognia oraz Paladynow Innosa, jednak byli zbyt potezni zeby ich zamykac w wiezieniach, krol Robar II wymyslil dla nich role i dal prosty wybor albo zostac zabitym przez Paladynow i Magow Ognia albo dolaczyc do obozu na terenach orkow i pilnowac by te bestie zbyt szybko sie nie mnozyly. Rozumiesz o czy mowie?

Prin: Zlece ci teraz zadanie abys udal sie do naszego obozu i porozmawial ze straznikiem bramy Bloodstainem powiedz mu o tym ze ja wciaz zyje i dokoncze swoje zadanie, teraz jak mnie zamkneli to moge udawac ze tu siedze i czekam na smierc, twoje jedzenie wystarczy mi jeszcze na kilka dni. Przez ten czas dowiem sie jak najwiecej o nich po czym uciekne, oboz znajdziesz na polnocny wschod stad, na ternach orkow, jednak uwazaj to bardzo niebezpieczne tereny! Uwazaj takze na to co mowisz przy Lowcach Orkow jezeli cos im sie nie spodoba chetnie cie zabija a niektorzy nawet zjedza! A i jeszcze jedno haslo to gomez to dziwka robara! Jeszcze sie zobaczymy znaczy chyba, powodzenia mlody!

Hasło do wejscia na orki u Bloodweena " gomez to dziwka robara " po tym mozna ruszać na obuz łowców orków

Lokalizacja siedziby łowców orków
[Image: 3.png]

Bloodstain: To haslo nigdy nie przestaje mnie bawic, wymyslil je pijany Valkir w burdelu. Ahh, szkoda ze je znasz, juz sie rozmarzylem... Czyli ten duren Prin dalej zyje, idz do Valkira pewnie ucieszy sie z tej wiadomosci, znajdziesz go na gorze w swojej willi. Witaj w obozie Lowcow Orkow lub jak nazywa nas Valkir, banda stracencow, nasz szef twierdzi ze nawet Beliar juz o nas zapomnial, dobrze ze chociaz orkowie wciaz przychodza bo moglbym zapusicic korzenie z nudow...

Achivment Gratulacje! Zdobyles achievement 'A bunch of losers'. Bonus: +2% obrazen fizycznych.

Dalej misje do Valkira daje misje

Valkir: Kim jestes i czego tu chcesz, za zawracanie mi glowy bez powodu jest miecz w brzuch i flaki na wierzch... historia

Valkir: Ahhh tak, jednak Prin mnie nie zwiodl ale czemu przyslal tu takiego slabeusza? Hmm, nie wazne. Nazywam sie Valkir i niestety dowodze ta zakazana banda. Jak widzisz zajmujemy sie glownie eksterminacja orkow i innego plugastwa. A co chcesz do nas dolaczyc?

Valkir: Haha, no to wlasnie wdepnales w wielkie i cuchnace gowno ale kto wie? Moze nawet przezyjesz... kolejny skonczony duren ktory nie lubi swojego zycia, ale wlasnie takich mi do bandy potrzeba, idz do Wilsona jak stwierdzi ze sie nadajesz to cie sprawdze i wtedy sie pomysli. Jednak ostrzegam, praktycznie nikt nie przechodzi tego testu... I pamietaj chlopcze: dobry ork, to martwy ork, a piwo zawsze musi byc schlodzone, he he...

zadanie nr 1

Bloodstain: Nie bede cie zwodzil, potrzebuje ludzkiego miesa ale nie byle ochlapow, tylko prawdziwego takiego miesa od Pustelnikow ktorzy zyja w zgodzie z natura, takie mieso az rozplywa sie w ustach, dawno go nie kosztowalem, az slinka cieknie mi po ustach jak o tym mysle... Niestety sam nie moge opuscic posterunku na polowanie. Czy rozumiesz co masz zrobic?

Bloodstain: Slyszalem ze tacy ludzie zyja gdzies na malej wysepce obok Wyspy Piratow, nie wiem jak tam sie dostac to juz twoje zadanie, jednak uwazaj ci pustelnicy byli kiedys poteznymi magami jednak stwierdzili ze nie potrafia pomoc swiatu wiec odeszli, zyja zgodnie z natura, a wszelkiego rodzaju bestie sie ich sluchaja wiec nimi odcieli sie od naszego swiata! Przynies mi 50x humans meat na jakis czas mi wystarczy, powodzenia mlody!

ukryte wejście na hermity od 600k poziomu bramka uwaga silne
[Image: 1.png]

zadanie 2


Yrpen: Mam dosyc nietypowa sprawe, wiec musisz byc cicho, jezeli chcesz mojego poparcia musisz znalezc dla mnie jakies miejsce gdzie moglbym uciec z tego cholernego obozu, to duza wyspa na pewno gdzies takie miejsce musi byc, gdzie Valkir mnie nie znajdzie, jezeli mi pomozesz, przed ucieczka dam znac Wilsonowi ze zdobyles moje zaufanie! Powodzenia!

Yrpen: Witaj! Czy udalo ci sie znalezc jakies miejsce gdzie moglbym sie ukryc?

jungla

[Image: 4.png]

zadanie 3

Nazgrel teleportuje na arene w obozie łowców orków gdzie jest pvp off zeby walczyć z 3 bossami

Nie można wychodzić z pojedynczego bossa za arene bo zniknie


[Q] Elite Warg  hp:500,000,000,000,000        [Q] Orc Gladiator  hp 1,000,000,000,000,000        [Q] Nazgrel hp:2,000,000,000,000,000

                        [Image: animoutfit.php?id=2311&addons=0&head=0&b...s=0&feet=0]                                             [Image: animoutfit.php?id=2309&addons=0&head=0&b...s=0&feet=0]                                                     [Image: animoutfit.php?id=2322&addons=0&head=0&b...s=0&feet=0]        



                                                                                                                                                     Nazgrel to drógi najsilniejszy boss w grze Big Grin

zadanie 4






Traffix: Mam juz tego dosc, ja chce do mamy! Ona zawsze kupowala mi misie, dzieki misiowi sie nie balem, pomoz mi prosze, dluzej tak nie wytrzymam, wiem ze nie moge wrocic do mamy bo mowila ze nabroilem, przynies mi teddy bear!




hiden island na smokach respi się Dino z niego leci  Traffix Bear  [Image: 11310.gif][Image: 11.png]




zadanie 5



Fat Butch: Przynies mi 1,000x blueberry, 1,000x meat, 1,000x dragon tail, 500x dinner, 250x ham, 250x grapes, 500x raw sheep meat!  > owce spotykane tylko na roggard

zadanie 6




Vegolas: Witaj! Czy masz dla mnie 3x lava cauldron, 5x flammable carbon, 2x eye with acid, 4x binder, 3x toxic mummy, 2x packet of weapons?



Na koniec powrót do Wilson: To jeszcze nie pora na zadanie, miales odpoczac! Wroc za 24h


  Część 2 misji początkowych


Wilson: Udaj sie do Snowa, znajdziesz go na szczycie swojej wiezy tylko uwazaj na slowa bo to byly nekromanta jezeli go wkurzysz to bedziesz kolejnym szkieletem ktory bedzie zamiatal u niego podlogi, powodzenia!

Przynies mi przynajmniej [Image: 11319.gif]50x mordor orc axe, [Image: 11321.gif]50x long mordor orc axe a moze sie do czegos nadasz.


dalej : 1h czekania



Snow: Glownie interesuja nas informacje skad przychodza ci nowi orkowie, sa duzo silniejsi niz zwykli, wygladaja tez inaczej, slyszalem ze przejeli tez wladze nad twierdza Orkow, teraz zwykli orkowie sa dla nich podnozkami i sa na kazde zawolanie, sluchaja jedynie Krola Orkow. Dowiedz sie jak najwiecej i wroc do nas! Powodzenia!  Rozmawiamy z orkiem szpiegiem tutaj Big Grin 
[Image: Bez-tytu-u.png]



Snow: Jest tez calkiem mocnym nekromanta, nie bedzie to latwe zadanie by go zabic, jednak to bedzie twoj ostateczny test dolaczenia do nas. Wroc jutro przygotuje dla ciebie bron, ktora powinna go zabic!

Snow: Przyszedles zawracac mi dupe? Powiedzialem ci kiedy masz przyjsc, jeszcze raz mnie zaczep a zginiesz... Wroc za 24h



[Q] Geldren  hp 50,000,000,000,000
                 [Image: animoutfit.php?id=2324&addons=0&head=0&b...s=0&feet=0]
    bijemy go z obrażeń typu holy bo reszta jest nie efektywna naszczęscie snow daje nam   [Image: 11322.gif]Old Paladin Sword (Atk:300 physical + 1200 holy, Def:2000).



          Wracamy do Snow


Valkir: No prosze, moze jednak nie jestes takim bezuzytecznym kretynem jak wiekszosc zwiedzajacych, przyjdz tu jutro wyspij sie dobrze a bede mial dla ciebie propozycje i pamietaj chlopcze: dobry ork, to martwy ork, a piwo zawsze musi byc schlodzone, he he...

         
          po 24h  mamy możliwość dołączenia do klanu Big Grin