Buff Naruto

Lightbulb 
#1
Mam problem z Naruto:
  • mega słaby dmg
  • klony, które są jedyną ciekawą rzeczą na tej postaci padają od razu nawet jak ma sie dużo hp + nic nie biją
  • ogólnie najgorsza premium postać - brak plusów, a kosztuje 400pp co by oznaczało, że powinien mieć przynajmniej jedną pozytywną cechę
  • jego najlepszy atak, który tylko on ma zabiera 100 soula na hita, przez co jest nieużywalny do expa - a ta postać się nie nadaje do pvp, więc tylko pve zostaje grając nim

Moją propozycją jest rework klonów, albo buff dmg. Klonów nie musi mieć tak dużo, bo nawet niewygodnie się z nimi biega, ale muszą coś robić, a nie tylko wyglądać.
Reply
(This post was last modified: 07-28-2022, 01:37 PM by stkv.)
#2
Dobra to jest już totalnie nieśmieszne. Co z tego ze Naruto ma 2x wiecej hp i useless klony jak taki vegetto bije 4-5x wiecej (sprawdzone też z młotkiem na naruto). Vegetto może life stealować dużo więcej dzięki swojemu dmg i buffom. Naruto to useless postać. Trzeba było napisać przy tworzeniu postaci, żeby jej nie brać. Nawet buffów ciekawych nie ma tylko podstawowe. Expienie nim to porażka. Jestem top 2 naruto. a top jeden już zmienia postać bo nie ma sensu nią grać.
Reply
#3
Ogólnie wbiłem 550k na Naruto teraz i potwierdzam dmg z młota porażka. Buffy podstawowe, na tym lvlu poszedłem pomagać na god transa to przez 40 min zbilem shenlongowi 15% hp. Hp ma troche więcej niż dps ale co z tego. Nie wiem jak All might jako warrior się sprawdza ale Naruto to porażka.
Reply
(This post was last modified: 07-28-2022, 04:01 PM by Smyk.)
#4
Wbiłem top 3 Naruto 325k i z expem jest dość słabo bez boosta 200% odpalone strasznie ciężko się expic od 200k+ zostają tylko daily,questy i kille za expa nie ma co się brać.
Dmg jest strasznie słaby w porównaniu z innymi postaciami
Reply