cd na PVP PROTECTION

#1
Proponuje nałożenie cd na PVP PROTECTION
Niech działa on jak Frag Remover - jak masz platynke to możesz użyć go 3 razy na dzień.
[Image: elo-sing.png]
Reply
#2
Plus 1 bo to troche masakra jak niema zadnego ograniczenia a chlop sobie biega na respie
Reply
#3
No i też beczka jest to że typek może cię zabić np jak latasz w frozen secie przychodzisz po niego a on pvp prota używa.
Reply
#4
Oj jaki smuteczeg, brudaski i elowcy nie mogą sobie bić ludzi na respach, bo Ara wprowadził pvp proty, które można używać Sad
Reply
#5
Fallen chorągiewko nie powinieneś nawet tu nic pisać bo ostatnio nam potare lizałeś na streamie i mówiłeś co kto u was kupił a co nie i jeszcze gandalfa wyzywałeś zresztą wszystko jest na yt wystarczy obejrzeć truflax kanał polecam Wink
Reply
(This post was last modified: 06-03-2022, 07:41 AM by Manggo.)
#6
Po prostu bugujecie/bugowaliście szafiry i teraz 24/7 biegacie na procie.
Nie gram tutaj żeby 4 raz przechodzic to samo RPG.
Serwer jest pvp czego niektórzy nie zauważyli (mam wrażenie, że Ary nikt o tym nie poinformował).
Będzie płacz, że po miesiącu znowu nikt nie gra, więc misje u NPC będą miały jeszcze większe cd niż 20h.
Ktoś zabija na expie po czym używa pvp prota (nie można uderzyć gracza ze skullem)
???
Jakbyście nie zostali tak potężnie zdominowani to byście też narzekali na tę mechanikę.
[Image: elo-sing.png]
Reply
(This post was last modified: 06-03-2022, 09:10 AM by Czarodziej.)
#7
(06-03-2022, 07:37 AM)Manggo Wrote: Po prostu bugujecie/bugowaliście szafiry i teraz 24/7 biegacie na procie.
Nie gram tutaj żeby 4 raz przechodzic to samo RPG.
Serwer jest pvp czego niektórzy nie zauważyli (mam wrażenie, że Ary nikt o tym nie poinformował).
Będzie płacz, że po miesiącu znowu nikt nie gra, więc misje u NPC będą miały jeszcze większe cd niż 20h.
Ktoś zabija na expie po czym używa pvp prota (nie można uderzyć gracza ze skullem)
???
Jakbyście nie zostali tak potężnie zdominowani to byście też narzekali na tę mechanikę.
Czekaj , czekaj czy ty chcesz powiedzieć że siedzieliście o jakimś Bugu i go nie zgłosiliscie ?? Wink 24/7 no nikt raczej nie biega na procie bo by wcale nie padał .. xd a ty płaczesz bo ktoś ma lepszy skrypt . Ale wracając do bugowania , gdzie się podział wasz cały majątek z domku w small city ? (Nad fallena domkiem praktycznie ) bo na streamku widziałem coś ciekawego ale zaraz po banie Dziadka zaczęliście wszystko wynosić hmm ciekawe co tam jeszcze było oprócz kilku bc removerow . Haha

(06-02-2022, 04:39 PM)Manggo Wrote: Proponuje nałożenie cd na PVP PROTECTION
Niech działa on jak Frag Remover - jak masz platynke to możesz użyć go 3 razy na dzień.
A co do 3 x dziennie to tak czy siak wychodzi 18 h na procie ... Żenada .

(06-03-2022, 08:58 AM)Czarodziej Wrote:
(06-03-2022, 07:37 AM)Manggo Wrote: Po prostu bugujecie/bugowaliście szafiry i teraz 24/7 biegacie na procie.
Nie gram tutaj żeby 4 raz przechodzic to samo RPG.
Serwer jest pvp czego niektórzy nie zauważyli (mam wrażenie, że Ary nikt o tym nie poinformował).
Będzie płacz, że po miesiącu znowu nikt nie gra, więc misje u NPC będą miały jeszcze większe cd niż 20h.
Ktoś zabija na expie po czym używa pvp prota (nie można uderzyć gracza ze skullem)
???
Jakbyście nie zostali tak potężnie zdominowani to byście też narzekali na tę mechanikę.
Czekaj , czekaj czy ty chcesz powiedzieć że siedzieliście o jakimś Bugu i go nie zgłosiliscie ?? Wink 24/7 no nikt raczej nie biega na procie bo by wcale nie padał .. xd a ty płaczesz bo ktoś ma lepszy skrypt . Ale wracając do bugowania , gdzie się podział wasz cały majątek z domku w small city ? (Nad fallena domkiem praktycznie ) bo na streamku widziałem coś ciekawego ale zaraz po banie Dziadka zaczęliście wszystko wynosić hmm ciekawe co tam jeszcze było oprócz kilku bc removerow . Haha no z tą potężna dominacja to smiechawa xd że potrzebujecie pół ekipy bo pojedynczo wybijani jesteście 1 vs 1 .gdyby fallen miał ręce to myślę że znowu byście Rage quita jebneli aż przestaniemy grać . No i wiadomo na początku edycji mieliście przewagę poprzez bugowanie ze spellem "time ball"

(06-02-2022, 04:39 PM)Manggo Wrote: Proponuje nałożenie cd na PVP PROTECTION
Niech działa on jak Frag Remover - jak masz platynke to możesz użyć go 3 razy na dzień.
A co do 3 x dziennie to tak czy siak wychodzi 18 h na procie ... Żenada .
Reply
(This post was last modified: 06-03-2022, 09:36 AM by Manggo.)
#8
(06-03-2022, 08:58 AM)Czarodziej Wrote:
(06-03-2022, 07:37 AM)Manggo Wrote: Po prostu bugujecie/bugowaliście szafiry i teraz 24/7 biegacie na procie.
Nie gram tutaj żeby 4 raz przechodzic to samo RPG.
Serwer jest pvp czego niektórzy nie zauważyli (mam wrażenie, że Ary nikt o tym nie poinformował).
Będzie płacz, że po miesiącu znowu nikt nie gra, więc misje u NPC będą miały jeszcze większe cd niż 20h.
Ktoś zabija na expie po czym używa pvp prota (nie można uderzyć gracza ze skullem)
???
Jakbyście nie zostali tak potężnie zdominowani to byście też narzekali na tę mechanikę.
Czekaj , czekaj czy ty chcesz powiedzieć że siedzieliście o jakimś Bugu i go nie zgłosiliscie ?? Wink 24/7 no nikt raczej nie biega na procie bo by wcale nie padał .. xd a ty płaczesz bo ktoś ma lepszy skrypt . Ale wracając do bugowania , gdzie się podział wasz cały majątek z domku w small city ? (Nad fallena domkiem praktycznie ) bo na streamku widziałem coś ciekawego ale zaraz po banie Dziadka zaczęliście wszystko wynosić hmm ciekawe co tam jeszcze było oprócz kilku bc removerow . Haha

(06-02-2022, 04:39 PM)Manggo Wrote: Proponuje nałożenie cd na PVP PROTECTION
Niech działa on jak Frag Remover - jak masz platynke to możesz użyć go 3 razy na dzień.
A co do 3 x dziennie to tak czy siak wychodzi 18 h na procie ... Żenada .

(06-03-2022, 08:58 AM)Czarodziej Wrote:
(06-03-2022, 07:37 AM)Manggo Wrote: Po prostu bugujecie/bugowaliście szafiry i teraz 24/7 biegacie na procie.
Nie gram tutaj żeby 4 raz przechodzic to samo RPG.
Serwer jest pvp czego niektórzy nie zauważyli (mam wrażenie, że Ary nikt o tym nie poinformował).
Będzie płacz, że po miesiącu znowu nikt nie gra, więc misje u NPC będą miały jeszcze większe cd niż 20h.
Ktoś zabija na expie po czym używa pvp prota (nie można uderzyć gracza ze skullem)
???
Jakbyście nie zostali tak potężnie zdominowani to byście też narzekali na tę mechanikę.
Czekaj , czekaj czy ty chcesz powiedzieć że siedzieliście o jakimś Bugu i go nie zgłosiliscie ?? Wink 24/7 no nikt raczej nie biega na procie bo by wcale nie padał .. xd a ty płaczesz bo ktoś ma lepszy skrypt . Ale wracając do bugowania , gdzie się podział wasz cały majątek z domku w small city ? (Nad fallena domkiem praktycznie ) bo na streamku widziałem coś ciekawego ale zaraz po banie Dziadka zaczęliście wszystko wynosić hmm ciekawe co tam jeszcze było oprócz kilku bc removerow . Haha no z tą potężna dominacja to smiechawa xd że potrzebujecie pół ekipy bo pojedynczo wybijani jesteście 1 vs 1 .gdyby fallen miał ręce to myślę że znowu byście Rage quita jebneli aż przestaniemy grać . No i wiadomo na początku edycji mieliście przewagę poprzez bugowanie ze spellem "time ball"

(06-02-2022, 04:39 PM)Manggo Wrote: Proponuje nałożenie cd na PVP PROTECTION
Niech działa on jak Frag Remover - jak masz platynke to możesz użyć go 3 razy na dzień.
A co do 3 x dziennie to tak czy siak wychodzi 18 h na procie ... Żenada .

Gdzie masz brachu napisane, że wiedzieliśmy o bugu i nie zgłosiliśmy?
Do dziś nie wiemy jak bugowaliście/bugujecie.
Co do tego ze wychodzi 18h na procie to sugerujesz, że za mało czy za dużo? Mi się wydaje git, jednak nie upieram się przy tej liczbie. Może być 4-5 nawet, byle to jakoś ograniczyć.
Bugowanie spellem "time ball" ? Jaki jest bug z tym czarem, bo nie słyszałem, żeby ktoś coś zgłaszał albo używał?
Jest dominacja inaczej byś nie biegał w protach i nie spędzał całych dni w depo.
Chętnie wyjdę 1v1 nawet mogę wyjść 1v2 albo 1v3, żeby pokazać Ci dlaczego uważam, że zostaliście zdominowani.
[Image: elo-sing.png]
Reply
#9
Przez zbyt dużą ilość protection 1h na serwerze, będzie ograniczenie z platyna do 5 użyć, normalnie 2 użycia, 2-6h nie będą zmieniane będzie można używać normalnie.
Reply
#10
Brzmi rozsądnie.
Jeszcze tylko kwestia używania prota po fragu, może karty będzie można użyć tylko w pz?
[Image: elo-sing.png]
Reply