Metin Runy

#1
Obstawiam, że przez 4 miesiące nikt nie zauważył..

7/8 run nie działa.
Physical disintegrator zmienia obrażenia na fizyczne do tego podnosi dmg w chuj, no tak x10 +/-
Nie rozumiem dlaczego tylko w pve od ostatniego patcha? To gracz powinien decydować czy woli użyć jej w pvp czy pve (w koncu ludzie z topki byli w stanie się zabijać, ale musieli poświęcić na to rune - czas na jej zdobycie)
Tak czy inaczej nie wiem czy to o to chodziło w runach, żeby podnosiły obrażenia zamiast tylko zmieniać ich typ.
(Z ultika taki Vegetto bije fizyczny dmg, po użyciu runy nie zmienia mu się typ wciąż zadaje fizyk dmg, a obrażenia rosną)

7 pozostałych run nie działa, kolor dmg wskazuje na to, że nasze obrażenia zmieniły się, ale w rzeczywistości np. 
-po użyciu holy disintegrator nie zadajemy obrażeń ornamentom innymi broniami niż holy axe.
-po użyciu fire disintegrator nie zadajemy większych obrażeń w moby które są wrażliwe na ogień.
-użycie innej niż fizycznej runy nie podnosi naszych obrażeń

Nie wiadomo które moby mają na co wrażliwość, proponuje uwzględnić to na stronie.
Rozumiem, że to dużo pracy, więc chociaż bossy niech mają taki opis.


Bardzo pilnie został podjęty temat nerfa fizycznej runy w pvp. Niemal po tygodniu od zgłoszenia, runa nie robi nic w pvp.
Proszę o równie pilną interwencje w temacie pozostałych run lub wyłączenie respa metin stone'ów innych niż fizyczne, bo po co ma być coś co nie działa?


Attached Files Image(s)
   
[Image: elo-sing.png]
(This post was last modified: 01-05-2022, 04:33 PM by Kubax.)
#2
Od siebie dodam, że po użyciu fire disintegrator bijąc goblin generała spadł dmg (nie wiem o ile dokładnie) i to samo zadziało się przy użyciu ice disintegrator na Demona, też dmg drastycznie spadł. Z tego co wiem to bossy te miały być wrażliwe na te rodzaje obrażeń więc ewidentnie coś tu nie gra.

Jeszcze warto wspomnieć też o tym, że od zmiany żeby były non pvp runki coś się zjebało i tylko 1 osoba dostaje proszki z metina
#3
Ja bym to poprawił ogólnie
#4
Naprawiłem, +25 PP