Balans Ulti elder wanda/elder wanda/magical damage i absów

#1
Szczęść Boże, jako ,że powstał temat o młotku że niby jest taki do dupy to pomyślałem, że dla równowagi należy zrobić temat o wandzie. Przytocze kilka fajnych faktów , które doświadczyłem na serwerze :
- na goblin generale mając lvl 1 500 000 nie zrobiłem dmg wandem, czyli nie zrobiłem mu nawet 5%, bo bilem generała po 150kk z wanda, gdzie moi koledzy z lvlem 600k postaciami obito i vegetto pokręcili z młotka po 10% lub więcej na luzie
- bijąc metina jakiegokolwiek kumple na podobnych lvlach biją go za 1kkk za hit z młotka i twierdzą ,że mało biją ( xd) , ja z wanda w metina wale po 150kk około za hit i musze zakładać omni żeby bić po 300kk chociaż
- już na early game widać różnice młotek a wand w expieniu  gdzie gobliny padają na strzała młotem a ja je jednak męcze troche dłużej, to samo jest z dwarfami ,które z młota padaja w 2 sekundy, gdzie ja z wanda musze je bić z 10-15 sekund by padły, to samo na late game z hellfire guardami, imperial eye i wszystkimi mobami na których sie expi, nawet obito wali 3-4 x tyle co ja w takiego hellfire, gdzie obito wali najmniej ze wszystkich uzytkowników młotka, taki vegetto bije z 10x tyle co obito to proszę sobie wyobrazić  jakim gównem jest mag w pve teraz
- bijąc sagi z all mightem i vegetto( oczywiscie oni z młotkami) na podobnych lvlach co mój to modliłem sie za każdym razem o dmg , koleżcy musieli przestawac bić na chwile bym zrobił dmg i mimo to zawsze ledwo się wyrabiałem robiąc jakies 10% , gdzie oni robili po 40% +

Ogólnie bicie jakiegokolwiek bossa czy expienie na aktualnym etapie gry nie ma większego sensu, skoro chłopy co mają milion lvli mniej ode mnie walą po 3x więcej, proponuje wyjebać te magical absy ze wszystkich mobów jakich się da i ogólnie zbuffować dmg w potwory z wanda. Bo jak narazie to mag w pve jest dużo gorszy niż kiedyś obito nawet , zrobienie jakiegokolwiek bossa graniczy z cudem z takim dmg i z takimi lagami,resetami codziennymi. W dodatku Mag powinien robić jeden z lepszych dmg bo przecież jest papierem jeśli chodzi o def  i mag zawsze słynął z potężnego dmg w zamian, a teraz to jest potężna wtopa i jest tak naprawdę postacią z najgorszym dmg, nawet obito bije kilkukrotnie więcej xD, już nie wspominając o innych profkach.

Zaznaczam że wszystko co opisałem tyczy się wyłącznie gry pve
Reply
#2
Już pisałem o tym że absorby będą balansowane na magical dmg bo wcześniej on był zbugowany i w ogóle ten absorb nie działał. W ciągu paru dni wszystko się ogarnie co do tego.
Reply
(This post was last modified: 09-21-2021, 06:17 PM by Ronnix.)
#3
jak bylo pisane i powieedziane thor hammer jest do expa dla graczy dps, ktorzy uwaga powinni zadawac w huj dmg w pzeciagu ulamka sekundy na max attackspeed, max as to 250 wiec nie ciezko go osiagnac, nawet dla maga, gdzie postac ta poninna bic glownie czarami i wandem ktorego statystyki powinny byc brane pod uwage. Pamietajmy ze gra tutaj nie polega na tym kto mobka zabije szybciej...pamietajmy tez ze dps to damage per second, a mag to magBig Grin fajnie jakby musial zajebac spelem zeby zrobic dmg, a nie opierac sie na wandzie tylko....tyle odemnie.

rozumiem oburzenie ze nagle dps dostal bron ktoa ora wszystko, ale mysle ze dps troche na nia zaslugiwal, na tym polega dps zeby w krotkim czasie zrobic jak najwiekszy dmg, a im wiecej ma czasu tym robi wiekszy dmg..

mag...wali duzy dmg ale potrzebuje czasu na cast spell...

troche wyobrazni
Reply
#4
(09-21-2021, 06:11 PM)Ronnix Wrote: jak bylo pisane i powieedziane thor hammer jest do expa dla graczy dps, ktorzy uwaga powinni zadawac w huj dmg w pzeciagu ulamka sekundy na max attackspeed, max as to 250 wiec nie ciezko go osiagnac, nawet dla maga, gdzie postac ta poninna bic glownie czarami i wandem ktorego statystyki powinny byc brane pod uwage. Pamietajmy ze gra tutaj nie polega na tym kto mobka zabije szybciej...pamietajmy tez ze dps to damage per second, a mag to magBig Grin fajnie jakby musial zajebac spelem zeby zrobic dmg, a nie opierac sie na wandzie tylko....tyle odemnie.

rozumiem oburzenie ze nagle dps dostal bron ktoa ora wszystko, ale mysle ze dps troche na nia zaslugiwal, na tym polega dps zeby w krotkim czasie zrobic jak najwiekszy dmg, a im wiecej ma czasu tym robi wiekszy dmg..

mag...wali duzy dmg ale potrzebuje czasu na cast spell...

troche wyobrazni
Ronnix bez obrazy ale nie ucz ojca dzieci robić bo magiem nawet nie pograłeś a coś mówisz o jego dmg i o wyobraźni :/ Ostatnio to Ty magiem grałeś 3 edycje temu chyba, także no nie masz wiedzy aktualnej co sie dzieję z magical absami w bossy moby itd, zresztą nigdzie nie powiedziałem żeby młotek nerfić i że dps nie zasługiwał na broń nową czy coś ,zwróciłem ogólnie uwagę na potężną dysproporcje jaka istnieje i nawet ludzie posiadający młotki mówią ,że mam racje ale juz naprawdę nie chce mi sie gadać na ten temat, bo szkoda żebym sie produkował i pisał po tysiąc razy to samo, niektórzy po prostu wiedzą lepiej i chuj.
Reply
#5
No w sumie jak Ara pisal ze wszystko sie ogarnie to juz niema co sie produkowac dalejSmile Trzeba czekac
Reply
#6
Jakieś wieści na ten temat? Bo dalej ciężko z tym elderem na większości bossów...
Reply