usuwanie błędów

#1
Proponuje tak sprawnie usuwać błędy jak posty na forum..

Od dłuższego czasu jest wysoki ping, serwer jest wyłączny, a nowe aktualizacje wprowadzają tekstury nikomu nie potrzebne i brzydkie..

Konfrontuj się z graczami którzy chyba mają prawo ponarzekać, opisz problem na forum w odpowiedzi zamiast usuwać ciągle posty w o niewygodnych tematach.
[Image: elo-sing.png]
#2
+1 pokazuje tylko jak wyjebane ma w graczy i w problemy na serverze tylko hajs sie liczy
#3
Odnosze wrazenie ze jakby Ara wylaczyl ten ots na 3 dni to niektorzy targneli by sie na swoje zycie.....spokojnie to tylko gra. Nikt nikogo nie zmusza do wydawania pieniedzy na ots, co wiecej jesli ktos je wydaje to powinien miec swiadomosc ze to tak naprawde pusta inwestycja, bo predzej czy pozniej pieniadze te przepadna. A jesli pechowo uzylo sie tiketa, boosta i akurat lagi uniemozliwily wykorzystanie go w 100% to mozna napisac do administracji post na gg ze screnshotem i mysle ze bezproblemowo Admin odda te powiedzmy utracone boosty.

Pisanie na forum ze jest wysoki ping to tylko tak naprawde niepotrzebny spam i zasmiecanie forum, bo w tym czasie kiedy ty piszesz post na forum nie jedna osoba juz pewnie pisala do ary na gg i Ara jest swiadomy problemu, ale ze wzgledu na prace ktora wykonuje poza prowadzeniem otsa nie jest w stanie go odrazu naprawic.


Byc moze powodem wysokiego pingu bylo nie zaplacenie przez are na czas "abonamentu" za dedyka...no i co? wam sie nie zapomnialo nigdy zaplacic rachunkow, mimo ze hajs byl?
#4
No to ładnie masz pod kopułą że jesteś tego świadom że jesteś ruchany przez are bez wazeliny i dalej dajesz się ruchać powodzenia Big Grin i jeszcze go popierasz to może ja ci dam swój numer konta i po prostu wyślesz mi hajs jak dla cb to i tak pusta inwestycja?
(This post was last modified: 09-15-2021, 12:39 PM by Manggo.)
#5
Nie odbieraj tego jako płacz, raczej brak fair relacji administracji z graczem.
Nie lepiej napisać na forum/grze - przepraszamy za wysoki ping. Mamy problemy techniczne, pracujemy nad tym.
Każdy się w tym momencie od Ciebie odpierdoli i nie będzie spamował na pw.

Co do opłaty rachunków to nie, nie zdarzyło mi się nie zapłacić rachunków. Nie wydaje mi się to normalne.
[Image: elo-sing.png]
#6
No ja generalnie lubie rozdawac hajs, ale Tobie nie dam Smile
#7
Lagów już nie ma i nikt nie usuwa postów na forum xD