pz zone metin stone

#1
Proponuje, żeby w strefie w której respi sie metin stone był pz tak jak to jest na God of Destruction.
Alternatywnie usunięcie pz zone z God of Destruction.
[Image: elo-sing.png]
Reply
#2
no to proponujesz dodac no pvp na calej mapie Big Grin Brawo
Reply
#3
Bambo, chodzi o to żeby metin stone przy respieniu się generował kilka kratek wokół siebie pz jak zniknie to razem z pz
[Image: elo-sing.png]
Reply
#4
kiedyś proponowałem zeby było non pvp na sagach argumentując że na hakaishinie przeciez tez jest i jakoś nie przeszło :/ wiec nie widze powodu zeby Twój pomysł miał przejść
Reply
#5
(09-13-2021, 07:21 PM)Manggo Wrote: Bambo, chodzi o to żeby metin stone przy respieniu się generował kilka kratek wokół siebie pz jak zniknie to razem z pz
ale sam nie wiesz co piszesz gosciu , chcesz alternatywe jak na bogu zniszczenia gdzie kurwa jest non stop no pvp .... wez kurwa jeszcze na mobach alternatywe ze jak ty chcesz kogos bic to spoko a jak nie to maja ci moby generowac obszar kilku kratek wokol siebie protection zone
Reply
#6
Może macie racje.. Wydaje mi się po prostu, że dość łatwo zdominować te metiny i zrobić sobie monopol czego nie można na GODevent, bo tam jednak każdy dostanie jakąś nagrodę - zależną od dmg.
Nie wiedziałem szczerze, że na godach jest pz cały czas mb.
Niech to w takim razie zostanie tylko przywilejem topki, chodź imo z GODów też mogliby wyjebać tego pz.
[Image: elo-sing.png]
Reply
#7
(09-14-2021, 07:53 PM)Manggo Wrote: Może macie racje.. Wydaje mi się po prostu, że dość łatwo zdominować te metiny i zrobić sobie monopol czego nie można na GODevent, bo tam jednak każdy dostanie jakąś nagrodę - zależną od dmg.
Nie wiedziałem szczerze, że na godach jest pz cały czas mb.
Niech to w takim razie zostanie tylko przywilejem topki, chodź imo z GODów też mogliby wyjebać tego pz.
Na god evencie również łatwo zdominować , tak naprawde jedyna sensowna nagroda to super db którą zgarnia top dmg, reszta dostaje jakies gówno nieprzydatne typu god tongue hakaishin book i inne śmieci, na god tokena jak zadassz 10% dla bossa to masz szanse 5% ze go dropniesz z tego co Ara mówil a w praktyce wygląda to jeszcze gorzej
Reply