Metin Stone

#1
W zwiazku z tym ze respow Metin Stone jest od zajebania i ciut wiecej proponuje dodac jakis item lub komende ktora by umozliwiala ich latwiejsze odnalezienie coby nie latac po calej mapie.
Reply
#2
Bardziej proponuje, zmniejszyć respawn time Metinów, żeby każdy gracz miał szanse ubić sobie swojego, a nie zrespi się jeden Metin i ostatecznie tylko topka ma szanse zadać większy dmg, bo w końcu znajdzie się ten jeden, a mniejszy respawn time pozwoli nowym lub tym nie w topce graczom, ubić znalezionego Metina bez wpierdalania się topki oraz nowi gracze będą mogli doświadczyć że taki event ma miejsce.
Reply
#3
(08-31-2021, 10:06 AM)Svante Wrote: Bardziej proponuje, zmniejszyć respawn time Metinów, żeby każdy gracz miał szanse ubić sobie swojego, a nie zrespi się jeden Metin i ostatecznie tylko topka ma szanse zadać większy dmg, bo w końcu znajdzie się ten jeden, a mniejszy respawn time pozwoli nowym lub tym nie w topce graczom, ubić znalezionego Metina bez wpierdalania się topki oraz nowi gracze będą mogli doświadczyć że taki event ma miejsce.
+1
Reply
(This post was last modified: 08-31-2021, 04:10 PM by NoName.)
#4
Jak narazie to tylko wy gracie na otsie z botami jak co to tylko topka zabiera metina low postaci nic nie zrobi jak w macie kazdego metima 0 logiki
Reply
#5
(08-31-2021, 04:08 PM)NoName Wrote: Jak narazie to tylko wy gracie na otsie z botami jak co to tylko topka zabiera metina low postaci nic nie zrobi jak w  macie kazdego metima 0 logiki
Dlatego najlepiej, żeby respiły sie szybciej, albo kilka w jednym momencie
Reply
#6
Nie macie na celu zrobienie tego żeby każdy miał szanse ubić swojego tylko, żebyście wy mieli więcej, bądźcie poważni
Reply
#7
(08-31-2021, 04:43 PM)adik Wrote: Nie macie na celu zrobienie tego żeby każdy miał szanse ubić swojego tylko, żebyście wy mieli więcej, bądźcie poważni
Oczywiście, że ma taki cel, ciężko tego nie zauważyć, ale jakoś mocno nie przeszkadza mi gdyby ta propozycja nie przeszła, paradoksalnie dla osoby która ubija większość, jak nie wszystkie Metiny jest to na rękę ponieważ mogę kontrolować i mieć nagrodę tylko dla siebie, sytuacja wręcz idealna. Szkoda po prostu, że Administracja napracowała się z tym eventem który ostatecznie robi dwója, może trójka ludzi.
Dla mnie ta cała sytuacja jest win win, bo więcej Metinow oznacza, że więcej będę mógł sobie ubić, ale większa szansa ze ktoś inny tez zbije, Metiny zostają jak teraz to mogę mieć nagrody tylko dla siebie i też jest dla mnie dobrze. Wydaje mi się, że danie możliwości innym graczom jest dobrym pomysłem.
Reply
#8
więcej metin stone nic nie pomoże jedyne co to limit, że ktoś może zrobić 2 max dziennie
Reply
#9
ja proponuje calkowicie zmienic ten quest, poiniewaz jest to metin stone to zamiast zadawania dmg zwykla bronia bilo by sie kamyk kilofem. mozna by wtedy jako low gracz poskilowac troche gornictwo.
metiny pojawiajace sie w takich miejscach jak broken city ice city i wszystkie inne city wystepujace u dedrina i w okolicach small city byly by nieosiagalne dla graczy z lvl powyzej 400k. nie do konca wiem na jakiej zasadzie dziala ten event zeby zmienic sobie dmg, ale wydaje mi sie ze nie moze to byc szybsze niz zdobycie 5k gold ore. BTw nowi gracze nie byli na becie, nie wiedza wiec gdzie mniej wiecej respia sie te kamienie. nie wiedza tez ktory jest max reb, albo ile czasu sie wbija max as. Problem jest taki ze nigdzie niema jako takich odpowiedzi na te pytania, bo na gh kazdy sie smieje z tych graczy a tu paradoksalnie kazdy zaslania sie nowymi graczami dajac jakis pomysl, zmiane.

Fajnie ze to jest bo za czasow godlikow nie bylo mowy o zmianach
Reply
#10
(08-31-2021, 05:47 PM)adik Wrote: więcej metin stone nic nie pomoże jedyne co to limit, że ktoś może zrobić  2 max dziennie
No to patrz na to piszesz do osoby "Elo, możesz przyjść i ubić Metina, wyśle ci ss'a z lokalizacja".

A tu przykładowa lista osob {Fallen, Psychiczny Gandalf, Cutanoid, Nanadaime, Vasto Lorde, Ronnix, Lord Grim, Moxy, Stinha, Coldrex, Vizaq, Sausage} itd. i to wymieniam tylko główne postacie, a jeszcze są mc i efekt jest ten sam jak wcześniej.

Wiec nie uważam tego limitu za dobry pomysł.
Reply