Sprzedawanie itemkow za kase

(This post was last modified: 07-12-2021, 01:48 PM by Ronnix.)
#1
Oficjalna oferta sprzedazy itemkow za real kase. To dozwolone? Czy beda jakies konsekwencje?
   

Polecam przeczytac regulamin nastepnym razem, a konkretnie pkt 2 regulaminu.
Reply
#2
Ale pisze przez admina nie bez jak by pisal bez to ban jest
Reply
#3
Po prostu zapomniałem się ... A ty odrazu podpierdalasz
Reply
#4
W regulaminie nic nie jest napisane ze przez Admina mozna selac itemki za hajs. Jest za to napisane ze nawet proba sprzedawania itemkow jest karana delete. A to ewidentnie byla proba.
Reply
#5
No ja na przykład zostałem poinformowany przez Administratora że mam to zmienić i nie pisać tak na Trade bo zostanę ukarany banem i też zostałem poinformowany że sprzedaż itemów przez admina jest dozwolona
Reply
#6
no to super to znaczy ze to twoj szczesliwy dzien, a regulamin widac nie obowiazuje wszystkich tylko wybrane osoby...beznadzieja.
Reply
#7
W regulaminie jest ze ma sie zglasac bugi a nikt tego nie robi to jak to dziala
Reply
#8
owszem pkt 4, ale tam nie jest napisane jaka jest kara za niezglaszanie bugow. a pkt 2gi swiadczy jasno....ktos kto probuje selac itemy za hajs dostaje delete. proste. Chlop to robi oficjalnie i Admin dal mu upomnienie...smiech na sali.

Ludzie dostaja bany za stanie z pk w temple, a jemu to ma ujsc na sucho?

Delete i tyle. Do zobaczenia na next edycji na ktorej zycze ciut wiecej rozumu niz checi wzbogacenia sie.
Reply
(This post was last modified: 07-12-2021, 05:09 PM by NoName.)
#9
Tak ale pisze za real ale kasa do admin to jest real ale nie dostajesz do renki tylko admin to ma to jest ruznica

A pk w temple to chyba za cos a nie za nic wywywasz masz hunta i padasz i elo
Reply
#10
(07-12-2021, 05:01 PM)Ronnix Wrote: owszem pkt 4, ale tam nie jest napisane jaka jest kara za niezglaszanie bugow. a pkt 2gi swiadczy jasno....ktos kto probuje selac itemy za hajs dostaje delete. proste. Chlop to robi oficjalnie i Admin dal mu upomnienie...smiech na sali.

Ludzie dostaja bany za stanie z pk w temple, a jemu to ma ujsc na sucho?

Delete i tyle. Do zobaczenia na next edycji na ktorej zycze ciut wiecej rozumu niz checi wzbogacenia sie.
Dostal tylko upomnienie i Ara przymknal oko bo to hajs ktory mial wpasc do niego a jak wiadomo tylko to sie dla niego liczy, by pieniadz sie zgadzal. Bany za pk w pz byly ze wzgledu na to ze nie przynioslo to zadnego profitu, tutaj cyk 200zl by wpadlo i 'masz upomnienie ale psst, jak cos to nie widze"
Reply