GOD BUFF 350 % h

#1
no to niezle 350 % hp z bazowki Big Grin 

  1. - God Buff magów od teraz bierze max hp bez dodawania hp z skina/itemek, DMG buffa teraz to 350% max hp, 
gdzie w vasto lorde walnalem 480kk majac          16:20 Hp: [ 487279988 ]/[ 487279988 ]
(This post was last modified: 06-04-2021, 04:08 PM by NoName.)
#2
Ale ten buff ma 10 minit cooldown to i tak nie bije duzo

Nikt niema tyle hp na bazowym tylko donatello ale on ma tyle hp bo ma 3mil lvl plus full bonus z achivment
#3
Każdy się pruje o tego god buffa ale nikt nigdy nie zaproponował sensownego rozwiązania xd

Pewnie to samo będzie z klasą Assassin ^^
(This post was last modified: 06-05-2021, 04:15 AM by NoName.)
#4
Znerfic do 300% albo dodac cooldown do 13min

Bo teraz jest op ale dlatego ze kazdy ma tyle hp na nexy edycje juz nie bedzie tak op potem max od 2 do 3 mil lvl
#5
A niech będą hity takie jakie są ale np można zrobić ze god buff maga zadziała wtedy jak przeciwnik będzie miał jakiś % swojego hp , tak jak w przypadku god buffa dpsa - jeśli oponent ma 25% lub mniej hp i dostanie z god buffa to ginie od razu, to u maga można zrobić np , gdy przeciwnik ma 50% hp lub mniej to dostanie hita z god buffa ale jeśli ma więcej niz 50% to atak nie zadziała, btw z tego co widze to Gandalf ma 266kk bazówki a wali za 480 kk , matme w sumie miałem dawno ale z tego co wiem 350% z 266 to nie jest 480, to chyba ten god buff nie działa jednak tak jak jest w opisie uptade
#6
God buff nie jest taki op jak kazdy mysli teraz kazdy ma w chuj hp ale na next edycjie nikt nie bedzie miec tyle hp i bedzie chuja bic czemu nikt tego nie rozumie dopiero od max 2 mil bedzie spoko
(This post was last modified: 06-06-2021, 07:40 PM by Karmazyn.)
#7
(06-05-2021, 02:35 AM)whiteblXK Wrote: Każdy się pruje o tego god buffa ale nikt nigdy nie zaproponował sensownego rozwiązania xd

Pewnie to samo będzie z klasą Assassin ^^
sorki pisalem troche po pijaku tego posta i wlasnie dobrze Nana napisal ze nie dziala tak jak w opisie update Tongue a rozwiazanie wlasnie ja dalem dobre ara pisal ze to zrobi i to juz 2 update byl ze zmiana ze normalnie zeby bil 99 % ale wyciagane tylko i wylacznie z bazowego hp ! Big Grin a tu dojebane 350 % Big Grin ktore nie dziala jako 350 % Big Grin

(06-05-2021, 05:38 AM)NoName Wrote: God buff nie jest taki op jak kazdy mysli teraz kazdy ma w chuj hp ale na next edycjie nikt nie bedzie miec tyle hp i bedzie chuja bic czemu nikt tego nie rozumie dopiero od max 2 mil bedzie spoko
ja pierdole musze az to zrobic !! przeczytaj kurwa debilu czy ktokolwiek napisal ze jest zbyt op w tym temacie ... nie wiec naucz sie czytac albo rodzice niech przeczytaja lub zapros kolege ktory potrafi czytac i dopiero komentuj ! bo ja wlasnie wysmialem opis UPDATE ! ze pisza 350 % a god buff dziala normalnie dalej zbiera hp ze skina/ eq ! Big Grin
#8
To niezly pijak jestesz idz dalej pic zjebancu to co pisalem to prawda na low lvl chuja bedziesz robil nerf do max 260% i bedzie git
(This post was last modified: 06-07-2021, 04:33 AM by Czarodziej.)
#9
(06-06-2021, 07:45 PM)NoName Wrote: To niezly pijak jestesz idz dalej pic zjebancu to co pisalem to prawda na low lvl chuja bedziesz robil nerf do max 260% i bedzie git
Ja pierdole... Dalej pierdolisz jakieś głupoty proponuje wziąć maga i sobie przetestować tzn może lepiej ty nie testuj bo to nie ma sensu ale niech white sobie weźmie kogoś który wogole cokolwiek myśli i niech mu to przetestuję że w update nie wptowadzili żadnej zmiany w tym god buffie . A co do słów "niezły pijak jestesz" to właśnie widać że chyba jak matka była w ciąży to niezły pijak ze starego u ciebie był że ja musiał napierdalac i uszkodził płód bo jesteś niedorozwinięty chłopaku...

(06-06-2021, 07:45 PM)NoName Wrote: To niezly pijak jestesz idz dalej pic zjebancu to co pisalem to prawda na low lvl chuja bedziesz robil nerf do max 260% i bedzie git
Ale NERF kurwa czego tak wogole ? Jak pisze deklu jebany że nie weszło w update te 350% z bazowego HP tylko dalej jest tak jak przed updatem
#10
A ty to kto jestes?