Jounin set quest [wideo]

Video  (This post was last modified: 05-05-2021, 08:00 PM by Manggo.)
#1
Jounin set to eq dzięki któremu otrzymujemy bonus: 35% więcej doświadczenia od potworów i + 25% więcej doświadczenia od graczy

[Image: elo-sing.png]
Reply
#2
Brak informacji o tym jakie eq, badz lvl potrzebujemy aby quest wykonac, nowemu graczowi nic nie powie "skrzynki blokuja 2 orc kingi i jest ich troche po drodze", ponadto dales informacje jakby tp scroll byl tylko za 1 miejsce (szansa jest rowniez za drugie), popraw glosnosc muzyki do glosnosci glosu, ledwo cie slychac i staraj sie mowic wyrazniej bo troche seplenisz. Pod katem montazowym zajebiscie choc niekiedy przesadziles z efektami
Reply
#3
W poprzedniej edycji rzeczywiście poleciał mi kiedyś tp scroll za drugie miejsce, ale w tym miesiącu zająłem dobre 15 razy drugie miejsce i za każdym razem nagroda była taka sama - rubiny, wiec stwierdziłem że jest to zmienione. Oczywiście zmienić dialog mogę jeśli naprawdę istnieje możliwość zdobycia go wciąż za drugie miejsce. Chętnie to poprawie jeśli mi wpadnie za drugie miejsce lub administracja potwierdzi mi że tak jest.
Muzyka się wycisza jak mówię, myślałem że jest okej ale skoro mówisz że ledwo mnie słychać to odejmę kilka dB
Dzięki za feedback, siądę do tego jeszcze.
[Image: elo-sing.png]
Reply
(This post was last modified: 05-01-2021, 03:30 PM by Rico.)
#4
mi polecial ze 2-3 razy za drugie miesjce na tej edycj :> bardziej chodzi o to zebys glosniej i wyrazniej mowil niz jeszcze bardziej sciszal muzyke
do tego mozesz dodac film klikajac ikonke tasmy filmowej i zmieniajac serwis na youtube, tam wklejajac link, nie trzeba dzieki temu przechodzic na nowa zakladke tylko obejrzec poradnik bezposrednio na forum.
Reply
#5
jest spoko rico to zawsze ma problem XD
Reply
#6
Czy ja gdzies napisalem ze jest zle? Powiedzialem co ma do poprawki zeby bylo lepiej, nawet napisalem ze jest dobrze. Wiec brudlajku zawrzyj morde i sie nie udzielaj jak nie potrzeba.
Reply
#7
Poprawione, mam nadzieje że na lepsze.
[Image: elo-sing.png]
Reply
#8
(05-05-2021, 08:18 PM)Manggo Wrote: Poprawione, mam nadzieje że na lepsze.
Ja sie do czego przyczepic nie mam takze co najmniej bardzo dobrze wykonany poradnik Tongue
Reply
#9
Wszystko dobrze oprócz napisów na końcu rób tak by nie było widać linii którą piszesz i wtedy ekran się trochę psuł oprócz tego wszystko dobrze +500 pkt.
Reply