ZENO ARENA

#1
Po oddaniu dla Baby Guli 7 kul, ta chce od nas byśmy dali jej Left & Right piece of omni key.
po daniu jej obu części otrzymujemy 20:27 You see a Incomplete Omni King coin.
Oddając 20:27 You see a Incomplete Omni King coin. dla Baby Guli nie straciłem go z ekwipunku, ta zapytała czy jestem gotowy na walkę, napisałem yes.
I nic się nie wydarzyło. nie zostałem nigdzie przeniesiony a przy ponownych próbach nawiązania z npc dialogu otrzymałem komunikat że mam jej oddać King's ring.
Specialnie kupiłem ten przedmiot za 1k pp. oddałem jej go i od 16 godzin dostaję wiadomość że mam przyjść pózniej a za chuj dalej nie zacząłem zeno a 1k pp poszło w dupę na king's ringa zamiast oriona.



Niech ktoś to w komentarzu po ludzku opisze bo ja nie w stanie xD
#2
tutaj pies ma na mysli to ze teraz gdy baba gula jest daily taskiem nie mozna robic u niej misji na dostanie sie do zeno areny , gdyz jedyne o czym chce z nami rozmawiac to o daily tasku
tutaj dodam tez od siebie ze jezeli baba gula tak sie zachowuje to joshame gibbs na pirates island tez zostal po updacie dodany jako daily npc i nie zrobimy juz misji w I akcie pirates Big Grin a to wiaze sie z tym ze nie bedziemy mogli przejsc dalej .
#3
To ja moze odesle do poradnika na forum odnosnie Zeno Areny.
#4
Dostałeś Incomplete Omni King coin od niej, więc powinieneś iść do Goku.
"Well done, it's your Coin! Go to Goku in Small City west depo. He will help you get to Zeno palace."


Kings Ring to daily task, który wziąłeś...