Swiadome Wykorzystywanie Bledow Gry - PAN TRUFELEK ELEMELEK

#2
XD JAKI TO JEST BUG WBIL TAM BO DAL RADE NIE WYKOZYSTAL BUGA TYLKO NIEMA TAM BRAMKI TAK SAMO SVANTE JEST NA UNDERGROUND A MA LVL 650 TO TEZ WYKOZYSTUJE BUGA BO PONOC TAM JEST OD 800K A NIE 650?
Reply
#3
Hmm,nagroda za ukoncze khazad dum jest teleport ktory jest dostępny za bramka 12500 ja mam ukończone khazad wiec gdzie wykorzystuję buga? Przez kazda bramke przechodze normalne zadne tpki bugowanie itd?
Reply
(This post was last modified: 04-04-2021, 12:17 PM by Karmazyn.)
#4
(04-04-2021, 12:04 PM)Trufla Wrote: Hmm,nagroda za ukoncze khazad dum jest teleport ktory jest dostępny za bramka 12500 ja mam ukończone khazad wiec gdzie wykorzystuję buga? Przez kazda bramke przechodze normalne zadne tpki bugowanie itd?
hmmm zgubiles jedno "0" << bramka jest od 300k idz na poczatek goblinow i nagraj nam moze filmik ze mozesz wejsc normalnie

(04-04-2021, 12:04 PM)NoName Wrote: XD JAKI TO JEST BUG WBIL TAM BO DAL RADE NIE WYKOZYSTAL BUGA TYLKO NIEMA TAM BRAMKI TAK SAMO SVANTE JEST NA UNDERGROUND A MA LVL 650 TO TEZ WYKOZYSTUJE BUGA BO PONOC TAM JEST OD 800K A NIE 650?
wbil tam bo dal rade Big Grin wez nie komentuj tu nic prosze bo jestes zenujacy z tymi komentarzami ! To jak ja dam rade wykorzystac bledy to mam sie tlumaczyc wykorzystalem bo dalem rade ?? hahaha . a gzdie na undergroundzie masz bramke ??? jest brama gdzie jest straznik i on nic nie mowi nam o poziomie od ktorego mozemy wejsc hmmmm

i przestancie wreszcie plakac i tak zenujace wymowki pisac ...
Reply
#5
Nie musze chodzic do bramki bo mam tepeka nigdzie nie jest napisane ze moge korzystać z niego dopiero po 300k
Reply
#6
Jest napisane to na bramce jesli probujesz przez nia przejsc na niskim lvlu ze ta lokacja jest dostepna od 300k lvla. Wykorzystales blad w grze zeby sie tam dostac bo z tego teleportu powinno sie moc korzystac po 300k (wczesniej po prostu nikt kto mial dostep do khazad nie mial ponizej 300 bo nie bylo super reba) i nie zglosiles tego nigdzie.
Reply
#7
jak admin dawal tam teleport to chyba bylo to jego sprawom ze dal tam 0 bramki albo limit jaki ma sie tepac lvl
Reply
#8
(04-04-2021, 12:40 PM)NoName Wrote: jak admin dawal tam teleport to chyba bylo to jego sprawom ze dal tam 0 bramki albo limit jaki ma sie tepac lvl
Ty jestes glupszy niz ustawa przewiduje prawda? Przestan sie wypowiadac bo wprowadzasz tylko niepotrzebny spam, nie wnosisz nic sensownego a twoje argumenty sa warte tyle co ty na serwerze czyli nic.
Napisalem ze jak Admin to dodawal to jeszcze nie bylo super reba i nie bylo takiej potrzeby bo zeby to odblokowac i tak musiales miec 300k+.
Reply
#9
(04-04-2021, 12:04 PM)NoName Wrote: XD JAKI TO JEST BUG WBIL TAM BO DAL RADE NIE WYKOZYSTAL BUGA TYLKO NIEMA TAM BRAMKI TAK SAMO SVANTE JEST NA UNDERGROUND A MA LVL 650 TO TEZ WYKOZYSTUJE BUGA BO PONOC TAM JEST OD 800K A NIE 650?

Jaki bug? wszedłem do khazad na 600k i siedzę sobie na zamku z death w którym miejscu jest jakaś bramka 800k?
Nie znam khazad tak dobrze, możesz mi to pokazać?
Reply
#10
(04-04-2021, 01:00 PM)Svante Wrote:
(04-04-2021, 12:04 PM)NoName Wrote: XD JAKI TO JEST BUG WBIL TAM BO DAL RADE NIE WYKOZYSTAL BUGA TYLKO NIEMA TAM BRAMKI TAK SAMO SVANTE JEST NA UNDERGROUND A MA LVL 650 TO TEZ WYKOZYSTUJE BUGA BO PONOC TAM JEST OD 800K A NIE 650?

Jaki bug? wszedłem do khazad na 600k i siedzę sobie na zamku z death w którym miejscu jest jakaś bramka 800k?
Nie znam khazad tak dobrze, możesz mi to pokazać?
no na khazad nie masz bramek tzn sa od 1,25kk lvla jest jedna . i na jakis lvl druga ale to wiadome ze jak nie masz poziomu to tam nie przejdziesz ;/ npc ktory teleportuje na underground nie pisze takze tobie ze jestes zbyt slaby na ta lokacje , ale tak mowiac szczerze svante wbil na 650k lvlu tam xd gdzie leonardo 400k wbil tam hahahahahaa
Reply