Pz bug Leonardo

#1
Witam na załączonym obrazku widzimy jak gracz Leonardo wykorzystuje buga pz uderzając gracza psychiczny Gandalf i uciekajac do pyrokar Tower ze skullem wykorzystuje buga. Proszę o ukaranie tego gracza gdyż inni gracze którzy nieswiadomie byli w pz że skullem także dostali bana. Min. Psychiczny Gandalf, Moros.


Attached Files Image(s)
   
Reply
#3
No super ale co z tego ,że wrzuciłeś jak wykorzystujesz buga? Czy jeśli ja bym sklonowął itemy i wrzucił na forum filmik z tego jak je sklonowałem to znaczy , że unikne kary? Wykorzystujesz błędy gry to zasługujesz na bana proste
Reply
#4
Porównujesz klonowanie itemów do buga, gdzie w strefie wolnej od pk (np. jak w temple) można kogoś zaznaczyć, ale nie można nikogo bić jest tak samo złe jak sklonowanie itemków i zgłoszenie tego? A tak dla waszej wiadomości gdybyście sklonowali itemy i oddalibyście je Arze i zgłosili to to by nie było banowane xDDDD. Tak btw. po to jest forum, aby zgłosić jakiegoś buga, którego się znajdzie. Bo jakby tak było, że za zgłoszenie dostaje się bana to nikt by nie zgłaszał i każdy by wykorzystywał je do momentu, aż inny bo go nie złapał, więc jebnijcie sie w te swoje głupie cymbały i pomyślcie zanim coś napiszecie lub zgłosicie.
Reply
(This post was last modified: 03-31-2021, 04:08 PM by Karmazyn.)
#5
Proponuję przejrzeć forum dział zgłoszenia błędów a później zgłoszenia graczy xd też wstawiłem ss buga ktoś brudny mnie zgłosił i też dostałem bana proste,??

Nie zamierzam nawet dalej komentować tego tematu, po prostu sprawdź to co napisałem. Dzięki

https://dbko-inferno.pl/forum/thread-1012.html


https://dbko-inferno.pl/forum/thread-1013.html

Proszę bardzo
Reply
#6
(03-31-2021, 03:23 PM)ErtasekPL Wrote: Porównujesz klonowanie itemów do buga, gdzie w strefie wolnej od pk (np. jak w temple) można kogoś zaznaczyć, ale nie można nikogo bić jest tak samo złe jak sklonowanie itemków i zgłoszenie tego? A tak dla waszej wiadomości gdybyście sklonowali itemy i oddalibyście je Arze i zgłosili to to by nie było banowane xDDDD. Tak btw. po to jest forum, aby zgłosić jakiegoś buga, którego się znajdzie. Bo jakby tak było, że za zgłoszenie dostaje się bana to nikt by nie zgłaszał i każdy by wykorzystywał je do momentu, aż inny bo go nie złapał, więc jebnijcie sie w te swoje głupie cymbały i pomyślcie zanim coś napiszecie lub zgłosicie.
No chłopie wyzywasz mnie od cymbałów okej ale dlaczego? Skoro Gandalf wrzucil też ze stoi na under z pk i napisał ze zgłasza buga  a jakoś dostał banik mimo że sam wrzucił ssa na forum. Czym ta sytuacja się rózni od tej z tobą? To jest identyczny przypadek i skoro on dostał bana to i ty powinienes i nie ważne czy tak powinno być czy nie ale sprawiedliwość musi być. Jeśli takie rzeczy są banowane to wszyscy powinni a nie jednemu ara daje bana a drugiemu nie daje
Reply
#7
To nie jest identyczna sytuacja, ze wzgledu na to, że ten bug był zgłoszony 12 dni temu, a dzisiaj jest zgłoszenie gracza więc xD, równie dobrze moge wziąć jakiegoś ss sprzed miesiacą za którego nikt nic nie dostał i nadal nie jest naprawiony i wrzucić jako player report więc wielkie XD, jakby jeszcze wrzucił ten report w ten sam dzień czy coś okej to bym zrozumiał ,że jest możliwość bugowania, a nie jest zgłoszone i nadużywania, ale tego nikt nie zrobił i po prostu ja zgłosiłem tego buga.
Reply
#8
(03-31-2021, 06:42 PM)ErtasekPL Wrote: To nie jest identyczna sytuacja, ze wzgledu na to, że ten bug był zgłoszony 12 dni temu, a dzisiaj jest zgłoszenie gracza więc xD, równie dobrze moge wziąć jakiegoś ss sprzed miesiacą za którego nikt nic nie dostał i nadal nie jest naprawiony i wrzucić jako player report więc wielkie XD, jakby jeszcze wrzucił ten report w ten sam dzień czy coś okej to bym zrozumiał ,że jest możliwość bugowania, a nie jest zgłoszone i nadużywania, ale tego nikt nie zrobił i po prostu ja zgłosiłem tego buga.
a zobacz moze kiedy bylo komentowane to pod twoim postem i zapyj ary czy mu nie wysylalem odrazu ss ? moze wiesz ludzilem sie ze wystarczy ze ty wstawiles a ja mu wyslalem ss i zglosilem ?? ;/ bo wy zglaszacie odrazu do ary sam to napisal
Reply