Kontrowersyjna propozycja

#1
Heja ho, dawno mnie tu nie było z propozycją. Lecz moja dzisiejsza propozycja będzie dosyć kontrowersyjna, ale będzie ona też z myślą o graczach, którzy chcą i szanują grę f2p. Gadałem już z Arą o tym pomyśle i powiedział, że jest to do wprowadzenia, ale powinienem wstawić te propozycję tutaj, żeby ludzie się wypowiedzieli o tym. Generalnie na początku edycji domki, które gracze kupili od Ary są oddawane po 30 dniach, ale teraz pojawił się pomysł, aby zrobić to samo ze WSZYSTKIM innym, czyli z itemami, ze skinem itd. Jedyne co będzie można kupić u Ary przez pierwsze 30 dni nowej edycji to będzie pp, wtedy przez pierwsze 30 dni wszyscy byliby sobie równi, a jeśli ktoś by chciał lepszy i łatwiejszy start to musiałby sobie kupić eq z shopa. Mogę również do tej propozycji dodać, że wtedy przez pierwsze 30 dni PET od NPC byłby bardzo przydatny do expa, jak i do questów. Wtedy pvp prze pierwszy miesiąc miałoby jakikolwiek sens, ponieważ wtedy - jak już mówiłem - wszyscy by byli sobie równi! 

Dajcie znać poniżej co sądzicie o tej niecodziennej propozycji  Angel
#2
Pomysł bardzo dobry, ja bym tylko dodał jeszcze wyłączenie wszystkich boxow  z shopa ,z których może polecieć god item, zagrajmy pierwszy miesiąc wszyscy bez god itemów, będzie vibe starych czasów gdzie nie było skinów i gody mało kto posiadał, pozdrawiam Kokodzambo
(This post was last modified: 10-02-2022, 04:08 PM by Kostka.)
#3
Jako ze posiadam i eq na start i priv skina to moge powiedziec ze jest to dobry pomysl gdyby on wypalil nie bylo by po tygodniu od startu 10 grajacych ludzi z 1200 ktore wbijaja na poczatek edycji . Nowi gracze by lepiej patrzyli na to ze kazdy jest rowny , a nie full skin podbiegnie do nowego gracza w 1-2 dzien edycji i bedzie pastwil sie nad nim ! "To pisalem ja wasz ukochany Gandalf "
#4
nie zgadzam sie
#5
Jestem również graczem który posiada skina jak i eq. Jest to bardzo dobra propozycja moim zdaniem gdyż pokazało by to nowym graczom że serwer nie jest taki ze po 3 dniach od startu całego otsa dominuje 10 osób, i nie możesz wejść prawie na żadne expowisko. Jeszcze raz pomysł na + i ja Mnich Lsd bardzo popieram.
#6
Również jestem za pomysłem jak najbardziej za. Przez miesiąc będzie bardzo ciekawie i nie będzie jednostronnej dominacji na serwie. A skoro ludzie zapłacili za domki górę pieniędzy i dostają to po miesiącu to czemu i by tak ze wszystkim nie zrobić ? Dodatkowo jestem za tym co napisał Koko. Wyłączyć możliwość dropienia god itemów z boxów.
(This post was last modified: 10-02-2022, 04:38 PM by Manggo.)
#7
Tu się gra tylko 30dni, więc skoro zapłaciłem za skina to chociaż przez te 30 dni chce w nim pobiegać - na martwym ots nie będzie on już potrzebny.

Pasuje to tylko ludziom którzy są dominowani..
[Image: elo-sing.png]
#8
(10-02-2022, 04:37 PM)Manggo Wrote: Tu się gra tylko 30dni, więc skoro zapłaciłem za skina to chociaż przez te 30 dni chce w nim pobiegać - na martwym ots nie będzie on już potrzebny.

Pasuje to tylko ludziom którzy są dominowani..


To proszę załatw teraz oddawanie domków też w 1 dzień. Dlaczego my mamy tracić ? Argumenty sam napisałeś Big Grin
#9
Mi tez sie pomysl nie podoba, jedynie zwiekszenie p2w, gracz ktory juz mial kupione gody i tak musi wydac ppki na eq, i tak znajda sie wtedy gracze ktorzy beda do przodu wzgledem innych. Wiecej to namiesza anizeli pomoze. Popieram tez wypowiedz Manggo.
#10
Ja jestem zdania, że ok niech zostaną itemy do kupienia u Ary, ale niech będą wszystkie dostępne po jakimś czasie , nie ograniczałbym się jedynie do tego ,że za 30 dni jest już wszystko dostępne tylko np. po 2 tygodniach do zdoybcia byłby god helmet potem po kolejnych 2 tyg kolejny item można byłoby kupić itd itd. wówczas po kilku tygodniach można by było mieć dopiero cały set , a ludzie mieli by na co czekać bo jednak każdy item to spory boost...
[Image: xVfT392.gif]