Powrot Tematu Khazad !

(This post was last modified: 01-23-2021, 03:15 PM by Karmazyn.)
#1
Witam , proponuje dodac na Khazad Dum system by osoby "pkujace" nie mialy wejscia na khazad przez np.12-24h . Gdyz gracze ktorzy maja ukonczone Khazad Dum moga sie po smierci od dwarf defenderow dostac spowrotem na khazad w ciagu minuty max dwoch minut . + dla nich smierc od defenderow nic nie znaczy bo moga za 2-3 szafiry kupic full blessy i ciagle utrudniac gre innym graczom ! DODAM ZE DOJSCIE NA KHAZAD DUM PRZEZ ZWYKLEGO GRACZA ZAJMUJE OKOLO 30 MINUT , O ILE PO DRODZE NIE CZEKAJA NA NIEGO " NIESPODZIANKI "
Reply
#2
wydaje mi sie ze fizycznie nieda sie tego zrobic, domyslam sie ze chodzi o zabijanie graczy podczas farmienia mithrilu tudziez samego skilowania gornictwa. Moim zdaniem dobrym pomyslem byloby wprowadzenie tam calkowitego zakazu pekowania, ta kopalnia jest na prawo od samego centrum khazad i generalnie prowadzi tylko do kilku npc no i skal na koncu.

Mithril jest wymagany do ukonczenia questa, tak samo jak pokonanie generala naprzyklad ktory dooczekal sie juz pz zone. Ogolnie moim zdaniem kazda taka miejscowka ktora wymaga poswiecenia wiekszej ilosci czasu niz godziny patrzenia sie non stop na ekran monitora czy aby nikt nas w danym momencie nie bije powinna byc oznaczona strefa nonpvp. 1)dropienie gold ore 2)te duchy co sie je bije zeby aktywowac to tp u npc gandalfa 3)dropienie mithril itd
Reply
#3
(01-23-2021, 04:34 PM)Ronnix Wrote: wydaje mi sie ze fizycznie nieda sie tego zrobic, domyslam sie ze chodzi o zabijanie graczy podczas farmienia mithrilu tudziez samego skilowania gornictwa. Moim zdaniem dobrym pomyslem byloby wprowadzenie tam calkowitego zakazu pekowania, ta kopalnia jest na prawo od samego centrum khazad i generalnie prowadzi tylko do kilku npc no i skal na koncu.

Mithril jest wymagany do ukonczenia questa, tak samo jak pokonanie generala naprzyklad ktory dooczekal sie juz pz zone. Ogolnie moim zdaniem kazda taka miejscowka ktora wymaga poswiecenia wiekszej ilosci czasu niz godziny patrzenia sie non stop na ekran monitora czy aby nikt nas w danym momencie nie bije powinna byc oznaczona strefa nonpvp. 1)dropienie gold ore 2)te duchy co sie je bije zeby aktywowac to tp u npc gandalfa 3)dropienie mithril itd
moze sie doczekamy na kopaniu tez pz zone , rozumiem zabic dwa razy na dzien ale co 5 minut lataja bo maja za darmo blessy i w minute sa na khazad spowrotem Big Grin
Reply
#4
no niestety niektorzy tak maja ze z glupoty psoca sie innym. mam tylko nadzieje ze nie bedzie tak ze jak zaczna padac to okaze sie ze bedzie restart otsa....
Reply
#5
Ja to proponuje wyłaczyć pvp tam, przecież żeby nakopać mithril to i tak trzeba dużo czasu poświęcić, to nie jest takie hop siup, skoro na generale mamy non pvp, na bogach zniszczenia też to dlaczegoby nie ułatwić i nie uprzyjemnić graczom rozrywki i nie wyłączyć pvp na kopaniu ore? Przecież takie miejsca totalnie nie są do przeznaczone do walki pvp tylko do robienia misji( i bez pvp myśle wykopanie odpowiedniej ilości mithrilu trwaloby z pare tygodni).

Można też zrobić quest na jakąś magiczną tarcze krasnoludzką, którą jeśli byśmy założyli to chroniłaby ona nas przed innymi graczami na terenie khazad i miejscu wydobycia
Reply
#6
Najlepiej wyłączyć pvp na calym otsie.
Reply
#7
ale za kazdy kill masz dead aka dwerf defender to i tak padasz od guarda
Reply
#8
Trufla wiadomo ze tobie to będzie odpowiadało ale niestety nie każdy chce sie godlajkom podlizywać a takie komentarze totalnie nie merytoryczne to sobie możesz darować, jak już używasz ironii to się wysil jakoś bo słabo się czyta takie posty typu "bo tak", niech sobie będzie pvp na expach, w temple ,praktycznie na calej mapie ale są miejsca gdzie niepowinno pvp być i na szczęście admini powoli to dostrzegają, wyłączając chociażby pvp na generale, a takie ore zbiera się dużo dłużej niż ubicie generała, zresztą co ja ci będę tłumaczył, dobrze wiesz ze mam racje ale wiadomo, że zaprzeczysz bo trzeba zaplusować u godlajków troche xd
Reply
#9
hmm a ja wiem tam jest juz po zrobienu khazad dum 1 kopalnia z pz i na khazad sa dwerf defendery co zabija kazdego z skullem ale jak idze zabic to dobij lvl albo ogarnij eq albo tego fajnego skina Smile
Reply
#10
If you want to mine ore, why not just do so? You got plenty of characters that can go and mine.
Why isn't "Wujek Grim" or Vasto Lorde mining? It's not like they can be killed while mining.

If you want a non-pvp area while mining, just go to undergrounds it's not that hard and if you got issues you can always come mine with your main characters.


I'll add this, bless doesn't cost 2-3 sapphires but more, especially when you don't have the Blood Crystal. It doesn't take 30min to get to khazad dum, even when i was around the level of 300-400k it only took between 5 to 10 minutes, same goes for my other mc.

We don't make the game harder for other players, and by "other players" do you mean you and the rest of your guild? The last time i checked only you guys and us were seen past the 300k gates.
Reply